Şimdi Ara

iOS 16 [ ANA KONU ] 16.7.6 (520. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.426
Cevap
217
Favori
770.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://forum.donanimhaber.com/ios-17-ana-konu-5-haziran-2023--155773673

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • QRocKfire kullanıcısına yanıt

Hocam acaba ios 16.6.1 gibi sürümlere de paket yöneticisi çıkar mı ? Şuan için yok. 16.6.1 destekliyor ama paket yöneticisi yok. Bilmiyorum ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ugurozturk92 U kullanıcısına yanıt
    Sürüm yükseltmeyim ilerleyen süreçte gelecek . ..

• Arkadaşlar iphone se 3. nesil var elimde 128 GB 16.7 sürümündeyim sizce 16.7.2 yüklenirmi var mı cevaplayacak ?

keşke iOS 17 nin konu sahibi siz olsaydınız konuyu canlı tutuyor güzel bilgiler veriyorsunuz. o konunun sahibinde hiç iş yok madem takip etmeyeceksin neden sırf konu açmış olmak konu sahibi olmak için açarsın arkadaş. keşke size devretse

• Kesinlikle katılıyorum 👍

• iOS 17 ana konudaki kullanıcı yorumlarını takip ediyorum bir süredir. iPhone 12 sahibi olarak iOS 16.6.1’de kaldım valla… Önceki aylarda şikayet ettiğim bazı sorunların hiçbiri kalmadı. Bir güncelleme yapıp başa dönme endişesinden cesaret edemiyorum. Tamam, her büyük güncelleme başlarda sorunlu oluyor da bu sefer iOS 17’nin gidişatı (tamamen kullanıcı yorumlarına dayanarak söylüyorum) çok acayip değil mi?

Bu konunun yöneticisi tarafından sanırım engellendim; 16.6.1 için “final sürümdür” diye bir tespitte bulunmuştu, ben de bunun bir ironi olup olmadığını sormuştum ama yanıt alamamıştım, canı sağ olsun.

Haklı çıktı.

• Yok babo yerinizde durun final olsun hep beraber geçeriz. Şuan eski cihazlar için ios 17 galiba kötü.

• iOS 16.7.3 (20H232) Yayınlandı 👍

• gps.navigation kullanıcısına yanıt
    Bendeki iPhone 11de sadece 17.2 güncellemesi çıkıyor. Artık 16.7 güncellemeleri gözükmüyor bugünden itibaren. Dün 16.7.2 gözüküyordu. 15.7 deyim. Sebebi ne olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 11 Aralık 2023; 23:5:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Aynen 14 pro dun bende de gozukuyordu bu gun yok.

• fly_jack F kullanıcısına yanıt
    Acaba iOS 16'ya güncellemedim ondan mı diye düşünüyordum ama sizin iOS 16 olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 11 Aralık 2023; 23:38:3 >
    Evet benim 16 dun tesadufen bakmistim vardi simdi siz soyleyince baktım yok.

• fly_jack F kullanıcısına yanıt
    16'nin hangi alt sürümü yüklü sizde?

• Aynı durum bende de var , resmen 16 final sürümünü kaldırmışlar .

Apple artık sürüm yükseltmeyi IOS 17 olarak sunuyor ve bu şekilde devam edecek .IOS 16 beta kullanıcılarınada iOS 17 güncellemesini önerecek.Her yıl yapılan bir uygulama . …

O zaman iOS 16 ya güncelleme bitti sanırım.

• Yoğunluktan kaynaklı bir aksaklıktır diye düşündüm ama bu durumda iOS 16’nın ek sürümleri çıkmaya devam ederse kimler yükleyebilecek? 🤔🤔🤔 (15 epey devam etmişti çünkü)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kinemania -- 12 Aralık 2023; 10:25:14 >
  • 16.7.3 yalnızca iOS 17 desteklemeyen cihazlara geldi diye biliyorum

• srdrea S kullanıcısına yanıt
    Peki iOS 15’te de bu şekilde mi oldu? Yani atıyorum telefonunu iOS 15.4 gibi bir yerde kullanan kişi iOS 16’nın büyük ara sürümü çıktığında 15’ın devam eden sürümlerini alamadı mı? Rutin bir şeyse cidden fark etmemişim. 🤔

• 
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.