Şimdi Ara

iOS 16 [ ANA KONU ] 16.7.6 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.426
Cevap
220
Favori
769.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar konu iOS 16 konu dışı artık yazmayın .İOS 16 beta 1 çıkmasına günler kadı.Sayfa kişisel çekişmeye girdi …

DH forum kurallarının çizgisini aşıyorsunuz …
    Admin ve forum yöneticileri inceliyor. Sayfada kural dışı yazanlara yaptırım ve uzaklaştırmamı almalı.Her DH forum kullanıcısı değerlidir.Kişisel olarak ,forum kurallarını hatırlatıyorum…

Kişiler özgürdür ve bilinçlidir .Sonuçlarına katlanır.Bu andan itibaren DH kurallarını hatırlatma yapmayacağım…

Konu başlığının çizgisinden çıkmasına izin vermem

Her konu kendine özgüdür.Zaman ayırıp ,inceleme araştırma ve testler gerektirir …

Kimsenin kişisel yazım şekli ve sunumuna karışamaz …

Konu başlığı açmakmı istiyorsun bilgi birikimini ortaya koy ve paylaş.Konu başlığını aç …

Forum içinde bir çok konu başlığında yıllardır aynı insanlar yazıyor.Bilgi birikimini paylaşıyor.Soruyormusun tekelmisin? …

Sesizce okuyorsun ve gerekli yorumu ekliyorsun.Saygı çerçevesinde …

İlgilendiğin bir konu olunca takip eder ve konuyu açarsın.Zamanlamayı bilirsin.İOS 16 beta süreci başlıyor ama kimsede ses yok.Eksik noktada ben devreye girer başlığı açarım.Çünkü DH forum değerlidir.Yıllardır özenle emek veriliyor ..

Konu başlığında sürekli belirtim sayfa sizin ve siz yönlendirin.Yardım isteyen arkadaşlara çözüm yolu gösterin …

Sayfa içerisinde siz gerekli incelemeleri yapın beta sürecini yönetin , paylaşım yapın ,beta kullanım testleri yapın ,merak edip cevap arayanlara kapsamlı bilgi verin.Fakat bir tane bile çabalayan yok ! …

Çok değerli bilgi birikimi olan kişiler bulunuyor .Yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım etmeye çalışıyor …

Zeki insanlarsınız ,bilgilisiniz sayfayı en iyi şekilde yönlendirin ve
    eksiklik kalmayacak şekile getirin.Açık detay bırakmazsanız o akışta benim detaylı bilgi vermemi önlersiniz …

Fakat sizde zaman ayırın ,anlatacağınız yorumlayacağınız detayı inceleyin ve eksiksiz sunun.O noktada zaten ekleyeceğim bişi kalmadığı anda beni devreden çıkartırsınız .Bunu belki yüzlerce kez belirtim …

Ama yine yapan yok …

Ozaman saygılı şekilde akışı izle ve konu içi yorumunu yap.Demegoji ve saldırmakla çizgisine sapmadan bilgini koy ! …

Buda seni tatmin etmiyorsa, sayfa akışını bozmadan ayrılabilirsin.iOS 16 konusunu bir çok kaynaktan inceleyerek, gerekli bilgileri alabilirsin…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 27 Mayıs 2022; 1:31:4 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • QRocKfire kullanıcısına yanıt
    Merhaba, öncelikle forum kuralları gereği aynı konudan iki tane açılmaması gerektiğinden ve bu konuyu siz açtığınızdan dolayı bu konu hakkındaki yazışmalarımızı buradan yapmamız gerekli.

İstediğiniz uzunlukta ve fontta yazmakta özgür olduğunuz gibi, forumu kirletmekte özgür olmadığınızı hatırlatmak isterim.

Öncelikle mobil sürüm içerisinde imza bölümü olmadığı için her gönderinizin altına imzanız gibi yazı eklememenizi rica ediyorum. Çünkü bu yaptığınız, yazınızın okunabilirliğini imkansız ve uzun hale getiriyor ve kimi zaman ard arda paylaşımlar yaptığınız için aynı şeylerin tekrarı konumuna düşüyor.

Dilerseniz forumun imza bölümüne bu yazınızı ekleyebilirsiniz ancak her post altına manuel olarak ekleyemezsiniz. Çünkü bu saçma imza kargaşasını görmemek için mobil sürüm kullanıyoruz.

Her gönderinin altına böyle bir şey ekleyemezsiniz, forum deneyimini mahvediyorsunuz.

iOS 16 [ ANA KONU ] 16.7.6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 26 Mayıs 2022; 15:9:48 >
  • Konuyu arkadaşın açmasına neden takıldınız ki? Açıyor ve bilgilerle güncelliyor konuyu, sorun nedir? Yani kendisini sevmeseniz bile bu konu onun tapulu malı değil, ben o adamın açtığı konunun altında konuşmam gibi bir yaklaşıma gerek yok. İsteyen istediği şekilde yorumlayabilir iOS'u bu başlık altında.

İmza konusuna katılıyorum ama, her mesajın sonunda bol bol boşluk bırakılmış uzun bir liste forumun okunabilirliğini çok düşürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 26 Mayıs 2022; 16:52:49 >
  • Umarım bu konu devam eder, bekliyoruz…

• WWDC22 & iOS 16 beta 1 …

WWDC22 , 6 Haziran saat 10 a.m. ( Türkiye saati ile 20:00 ) start verecek.Kısa süreli maraton ,10 Haziran günü sonunda bitecek …

Geçmiş yıllarda olduğu gibi, geliştiriciler ve tüketiciler iOS, iPadOS, macOS, watchOS ve tvOS'un geleceğine erken bir bakış elde edecek. Bu yıl, Apple'ın iOS 16'i ve macOS'un bir sonraki sürümüne gelen yeni özellikleri tanıtmasını bekleniyor …

iOS 16 beta sürümü ,geliştiriciler için start vermiş olacak …

WWDC konferansının ana etkinliğinin her zaman sistem güncellemeleri olmasına rağmen, son yıllarda Apple'ın konferansta yeni nesil donanım ürünlerini de tanıtıp piyasaya sürüldüğünü belirtmek gerekir …

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 6 Haziran 2022; 12:22:7 >
  • brave353 kullanıcısına yanıt
    Önceden belirtiğim gibi ,WWDC konferansının ilk günü iOS 16 genel detayları belli olduğun an aktif olacaktır …

• Umarım bu gün şaşırız her yıl androidden çalınan özellikler ve 3-4 update ile anca gelen kulanışsız özellikler ekleniyor.
    Umarım tamamen bambaşka olur Apple Pay gibi bir haber alırsakta tadından yenmez.

• 2022 M2 çipli MacBook Air yolda olabilir …

Tüm iOS 16 işletim sistemi yanı sıra Apple ,WWDC22 konferansı sırasında 2022 MacBook Air’i de piyasaya sürebilir. Konferansta M2 çipli bir sonraki MacBook Air ile karşı karşıya kalma olasılığı büyük …

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.