Şimdi Ara

iOS 13.5 güncellemesi uygulamaların çökmesine neden oluyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haha bu yeni bir şey değil ki. Apple bir türkü halletmedi gitti.

• Xr kullanıyorum. Süper bi güncelleme olmuş. Öyle bi hata almıyorum.<br /><br />Gayet hızlı yüz tanıma be uygulama açılışı var

• Benim için çözüm oldu!👍👍👍
    👇👇
    Umarım, whatsapp vs gibi yedeklemeler yapmadan kullanan biri (uygulamayı silmek zorunda kalıp) yazışmaları gitmeden bu metodu görür ve dener.
    Ayarlar->Genel->iphone saklama alanı-> çalışmayan açılmayan uygulama simgesine tıklanır açılan menü (uygulamayı kaldır) denir. Ve böylece kişisel veriler gitmeden sadece .ipa dosyası silinmiş olur. Aynı menüdeyken yeniden yükleme yapılır ve uygulama çalışmaya başlar. 👍

• joven kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle 13.5 ile alakası yok arkadaşım ip11 kullanıcısı 13.4.1 deyken başına geldi. Apple ile iletişime geçildi 13.5 e güncelleme yaptırdılar ağ ayarlarını sıfırladılar düzelmedi. Hata veren her uygulamayı silip yeniden yükledi garibim. Kişisel verileri, iCloud yedeklemesi de yoktu, ne var ne yok tertemiz oldu 😁 uygulamayı komple silmek yerine Ayarlar->Genel->iphone saklama alanı-> c¸alıs¸mayan ac¸ılmayan uygulama simgesine tıklanır ac¸ılan menu¨ (uygulamayı kaldır) denir. Ve bo¨ylece kis¸isel veriler gitmeden sadece .ipa dosyası silinmis¸ olur. Aynı menu¨deyken yeniden yu¨kleme yapılır ve uygulama c¸alıs¸maya bas¸lar. 👍

• 13.5.1 geliyor o zaman
  • iyi ki iphone 6 ios 12 devam böyle bir sorun olsa ne yapardım bilmem

• Zaten bundan öncede farksızdı iPhone alıyorsun max 2 yok ömrü güncellemeler açık kalırsa

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.