Şimdi Ara

iOS 12 ile Kestirmeler - Shortcuts Paylaşım (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.241
Cevap
247
Favori
292.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Denedim olmuyor, yine Otomatik'te açıyor video kaydını. Kestirmelere başka bir komut daha mı eklemem gerekli acaba? 'Flaş Kapalı' komutunu ekledim o da olmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iDoctor kullanıcısına yanıt
    Yok o şekilde olmaz, ayarları koruma kapalı sizde ondan oluyordur. Ayarlar>Kamera>Ayarları Koru kısmında Yaratıcı Denetim'leri aktif edip daha sonra kameradan tekrar video kısmına gelip sol üstten flash'ı kapalı ayarlayın. Şimdi denediğinizde flash açmayacaktır.
  • Raydr1c kullanıcısına yanıt
    Hocam, tek tek hepsini denedim yine de flaş açıyor şu sorunumu çözün minnettar olacağım vallahi :(

iOS 12 ile Kestirmeler - Shortcuts Paylaşım

Bu da kestirme;

Ayni kestirmeyi olusturdum Flashi acmadi bende. Onceden video ve fotografa girip flashi kapatin.

• _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Hocam ortam karanlıkken tekrar deneyebilir misiniz? Eğer yine olmuyorsa muhtemelen sorun bende. Önceden videoya girip flashıda kapadım çünkü.

Karanlik aydinlik farketmiyor flashi kapadim flash hicbirsekilde yanmiyor.

• Sosyal medya uygulamaları üzerinden fotoğraf/video indirdiğim hiçbir kestirme çalışmıyor. Önerebileceğiniz, çalışan bir kestirme var mı?
  • yahu yararlı bir kestirme daha görmedim ne işe yarıyor kim kaç kişi kullanıyor ilginç
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    Yararlı kestirmeden kastınız ne mesela ne yapsa kestirme sizin için yararlı olur ben tonlarca kestirme kullanıyorum ve baya yararlı benim için ne klimanın kumandasını ne tv nin kumandasını arıyorum ışık için düğmeye kadar gitmiyorum telefondan herşeyi hallediyorum 😉

• Lidze1864 kullanıcısına yanıt
    Beyler Ewelink herkesin hesabını free yapmış eğer IFTTT çalışmasını istiyorsanız senelik 9,99$ istiyo yani kestirmelerimin hepsi iptal oldu
    Bu sebepten sonoff anahtarının (altta resmini koydum) çalışabileceği başka platform var mı bildiğiniz ?

• Kestirmeler artık eskisi kadar işe yaramıyor yani bugün kullandığım bir kestirme iki gün sonra tekrardan iptal oluyor sürekli yenisini kursak da yine de çok da bir işlem ifade etmiyor

Hocam, klimanızın markası ne acaba kestirmelerde nasıl kısayol oluşturdunuz?

• Türkçe dil destekli Appstore istek listesi kestirmesi
    https://www.icloud.com/shortcuts/51d9a10804b241e995da09cb9f069304

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShortcutsMaster -- 13 Temmuz 2020; 11:54:42 >
    Ev otomasyonlara uzağım, ama şu işe yaramaz mı?
    https://github.com/Gruppio/Sonoff-Homekit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShortcutsMaster -- 13 Temmuz 2020; 11:56:1 >
  • Merhaba Apple müzik uygulamasındaki müzik albümlerini ana ekrana eklemek için kestirmeleri kullanabilir miyiz. Uğraştım ama yapamadım. Safari üzerinden linki ana ekrana eklemeyi denedim onu da yapamadım.

Link bu :https://music.apple.com/tr/playlist/bug%C3%BCn%C3%BCn-hitleri/pl.f4d106fed2bd41149aaacabb233eb5eb?l=tr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Klimanın kendi uygulaması değil broadlink kumanda kopyalayıcısı alta resmini koyayım onun uygulamasından sahne oluşturuyorsunuz IFTTT ile de webhooks ile bağlayıp kestirme oluşturuyorum çok karmaşık anlattım ama çok basit aslında eğer varsa RM Mini size anlatırım

• ShortcutsMaster kullanıcısına yanıt
    Yarar ama apple a kayıt yapmak için cihazları sıfırlamak lazım bazıları çok zor erişilebilir yerde olduğundan google home veya ifttt gibi ewelink gibi uygulama baktım ama sanırım yok ve hepsini tekrardan eklemek gerekecek 🙃

• Loader.to patlamış sanırım yine. Güncelleme veya başka bir kestirme önerebilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OHOHO O kullanıcısına yanıt
    Captcha eklendi ve atlatılamıyor. Loader kestirmesi öldü. Yeni servis bulunana kadar askıda kalacak.

Pythonista veya benzer Python dili işleyebilen program kullanılarak YouTube-dl ile iş görülebilir, ancak biraz araştırma ve öğrenme gerektirir.

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.