Şimdi Ara

İOS 11 GM sürüm yüklersek güncelleme alır mıyız ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cihazıma gm sürümü yüklemek istiyorum fakat 19 eylülde gelecek olan sürüm cihaza düşer mi yoksa tekrar yazılım mı atmak durumunda kalırım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çoğu zaman GM sürümü, tam sürümün aynısı olur. Olur da başka sürüm verirlerse güncelleme alır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alır tabi sıkıntı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gm yüklerseniz normal versiyon gibi gelecek diger güncellemeleri alır ancak 19 da çıkacak olani almaz zaten aynisini yüklemiş oluyorsunuz gm sürümü yükleyerek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

Gm yüklerseniz normal versiyon gibi gelecek diger güncellemeleri alır ancak 19 da çıkacak olani almaz zaten aynisini yüklemiş oluyorsunuz gm sürümü yükleyerek

Biraz daha sabır 19 undaki public versiyonunu beklerim derim, bir forumda okudum GM2 de gelebilir diyorlar.. Daha stabil daha sade olan sürüm 19 unda çıkıcak bekleyin derim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cctekin

quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

Gm yüklerseniz normal versiyon gibi gelecek diger güncellemeleri alır ancak 19 da çıkacak olani almaz zaten aynisini yüklemiş oluyorsunuz gm sürümü yükleyerek

Biraz daha sabır 19 undaki public versiyonunu beklerim derim, bir forumda okudum GM2 de gelebilir diyorlar.. Daha stabil daha sade olan sürüm 19 unda çıkıcak bekleyin derim..

Bekleyin hocam daha sağlıklı olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çıkınca temiz kurulum yaparsın farkeden bir şey olmaz.

• şimdi beta profili kurdum yükleceyeğim güncellemeyi ben betalarda olduğu gibi asıl güncelleme gelince betayı silip tekrar yazılım atıyoruz ya onu sormuştum ama gm sürümde gerek olmuyomuş teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xattorneyx

çıkınca temiz kurulum yaparsın farkeden bir şey olmaz.

Her dakika temiz kurulum yapamayan birine göre söylediğiniz zor biraz :)
  • GM sürüm fabrikadaki 8, 8plus ve X'lere yükleniyor şu anda. Oradan basitçe mantık yürütebilirsiniz.
  • quote:

quote:

geçeceğim zaman sadece ana sürümlerde yaparım o da sırf kafam rahat olsun diye onun dışında ara güncellemelerin hepsini ota'dan, her güncellemede amele gibi temiz kurulum yapacak değiliz ya, işimiz mi yok başka :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D70944242 -- 15 Eylül 2017; 15:39:36 >
  • quote:

quote:

quote:

geçeceğim zaman sadece ana sürümlerde yaparım o da sırf kafam rahat olsun diye onun dışında ara güncellemelerin hepsini ota'dan, her güncellemede amele gibi temiz kurulum yapacak değiliz ya, işimiz mi yok başka :)

Bende öyle yapıyorum fakat GM sürümü en son ios 6 da kullanmıştım stabildi, o nedenle yükledim ve düzgün çalışsaydı o şekilde devam edecektim 11.2 ye kadar. Çalışmayınca 10.3.3 e dönmek durumunda kaldım maalesef

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.