Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.925
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bendede oluyor yeni gelmiş sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    ne demek istediğini tam anlayamadım hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Yani o dediğim açma kapana tuşu var ya örneğin seslerde çalarken titret. Onu aç kapa yaparken taptic engine hafif sessizdi şimdi tık diye sesli bir şekilde mekanik ses geliyor.
  • Mustafa Erpek kullanıcısına yanıt
    Anladım yazılım olarak bir bug o zaman. Beta 1 de yoktu çünkü. Sırf bunun için ios 10 a dönmeyi düşünüyordum acaba telefonmu bozuldu birde orada bakayım diye.
    bug değilde bilerek yapmışlar sanırım

Mekanik ses ama sanki yaylar sıkışıyor gibi. Enteresan olmuş. Çoğu yerde oluyor şarj yüzdesi gösterme vs gibi.
    Bence onu bilerek yapmışlar fakat zil tonu değiştirmeye çalışırken mesela bir tanesini ön izlerken diğerine başlayınca aynı anda çalıyor sesler karışıyor çok bozmuşlar orayı

Evet baktım şimdi zil sesleri karışıyor arada değiştirirken. Düzeltirler artık gelecek betada.
    Çoklu görevi nde doğru düzgün çalışmaması uygulamaları kapanmaması çok sıkıcı bir durum

• Beta için profil verebilir misiniz beyler? Diğer sayfadaki google drive profili çalışmadı ben de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Aynen o kötü olmuş. Belki hızlı bir güncelleme verirler onun için.
  • http://miroir3.trackr.fr/download.php?file=http://miroir3.trackr.fr/iOS_11beta1/iOS_11_beta_Profile.mobileconfig

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa Erpek -- 22 Haziran 2017; 4:3:58 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 23 Aralık 2020; 12:35:57 >
  • Şuan için en ciddi problem; özellikle ayarlarda aç kapa özellikli düğmelerde taptic engine’den ara sıra hoş olmayan sesler gelmesi. Yazılım ve donanım arasında bir uyumsuzluk söz konusu. Denemek isteyenler Ayarlar / Ses ve Dokunuş / Düğmelerle Değiştir’i ard arda aç kapa yapabilirler. NOT: Bunun bazı yerlerde bir özellik olduğunu söyleyenler oldu fakat bu bir hata çünkü tutarsız bazen yapıyor bazen yapmıyor. 3. Beta’nın daha kısa bir zamanda gelmesini bekliyorum sebebide donanım arızası ihmale gelecek bir durum değildir

• çalışmıyor beta 1 de de çalışmıyordu

• İphone 7 plus ios 11 beta 2 şarj biraz hızlımı gidiyor sizde durum nedir ?

• iphone 7 beta 2 şarj durumu, hiç elimden düşürmedim neredeyse sürekli canlı yayın izledim. ekran hep açıktı.

• IOS11 Beta1 den Beta2 ye geçenlerden bir kişi detaylı anlatım yapabilirmi ? Yenilik varmı ? Neler değişmiş ?

Dark Mode İnstagram ve Facebook ta resimleri negatif gösteriyordu o yönde bir geliştirme olmuşmu ?

• Hucresel veride sikinti yasaniyormu mesela bn letgoya giremiyorum arti instagram hikayelerim az gorunuyor :s

• İpadde dock bölümü çalışmıyor şu anda. Beta 1 de çalışıyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.