Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.925
Cevap
93
Favori
910.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • devoloper beta profil linkini verebilecek var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios 11 beta 2 yi yükledim. Çok büyük bir temizlik olmuş. Çok az deneyimleyebildim henüz fakat uygulama uyumlulukları artmış. Uyumsuz çalışan Youtube, Whatsapp ve bankacılık uygulamaları gibi önemli uygulamalar tam uyumlu gözüküyor. Denetim masasındaki bug’lar düzeltilmiş. Music ve Bluetooh gibi sekmeler düzeltilmiş. Şarj durumu için çok erken fakat gördüğüm kadarıyla şuan ki hali ile finale kadar rahat götürür bu sürüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Erpek

devoloper beta profil linkini verebilecek var mı

https://www.zoneactu.fr/2017/06/05/telecharger-et-installer-ios-11-beta-1-tvos-11-beta-1-watchos-4-beta-1-liens-ipsw

alt kısımda profile otadan ios a tıklayıp açılan sayfadan download derseniz indirebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carcharies

ios 11 beta 2 yi yükledim. Çok büyük bir temizlik olmuş. Çok az deneyimleyebildim henüz fakat uygulama uyumlulukları artmış. Uyumsuz çalışan Youtube, Whatsapp ve bankacılık uygulamaları gibi önemli uygulamalar tam uyumlu gözüküyor. Denetim masasındaki bug’lar düzeltilmiş. Music ve Bluetooh gibi sekmeler düzeltilmiş. Şarj durumu için çok erken fakat gördüğüm kadarıyla şuan ki hali ile finale kadar rahat götürür bu sürüm

Bende yeni yüklüyorum cihaz 7 plus. Denetim masası düzeltilmesi iyi olmuş :) bluetooth a basınca çalışmıyordu birde wi fi ye bastığında açılıyor sonra kaparken tekrar bastığında kapanmıyordu umarım bu da düzelmiştir :)
  • buton çalışmıyor 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkubulutsimsek

quote:

ios 11 beta 2 yi yükledim. Çok büyük bir temizlik olmuş. Çok az deneyimleyebildim henüz fakat uygulama uyumlulukları artmış. Uyumsuz çalışan Youtube, Whatsapp ve bankacılık uygulamaları gibi önemli uygulamalar tam uyumlu gözüküyor. Denetim masasındaki bug’lar düzeltilmiş. Music ve Bluetooh gibi sekmeler düzeltilmiş. Şarj durumu için çok erken fakat gördüğüm kadarıyla şuan ki hali ile finale kadar rahat götürür bu sürüm

Bende yeni yüklüyorum cihaz 7 plus. Denetim masası düzeltilmesi iyi olmuş :) bluetooth a basınca çalışmıyordu birde wi fi ye bastığında açılıyor sonra kaparken tekrar bastığında kapanmıyordu umarım bu da düzelmiştir :)

Benim cihaz da 7 plus birçok düzeltme var fakat bluetooh konusunda yazdığımı düzeltiyorum. Denetim masasından bluetooth açılıyor fakat kapatılamıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: utkubulutsimsek

quote:

Benim cihaz da 7 plus birçok düzeltme var fakat bluetooh konusunda yazdığımı düzeltiyorum. Denetim masasından bluetooth açılıyor fakat kapatılamıyor

hahahaha :D:D aynen hocam bu sefer bluettoh a basınca açılıyor fakat geri basınca kapanmıyor beta 7 ye kadar böyle gider :D :D .D

• quote:

buton çalışmıyor 😂

http://miroir3.trackr.fr/download.php?file=http://miroir3.trackr.fr/iOS_11beta1/iOS_11_beta_Profile.mobileconfig

hocam buna tıkla daha yeni indi profil indirmesi lazım. şu an bende direk yükleme isteği geldi profili
  • Bu arada watch os beta 1 sıkıntılıydı saat günde 1-2 kez restart aatıyordu baya bir güncelleme gelmiş bakalım ne değişti :) 227.5 mb saate güncelleme gelmiş
  • halletim hocam sağolasın indiriyor şuan
  • Carcharies kullanıcısına yanıt
    Çok iyi uzun sürdü gelmesi ama çoğunu düzeltmişler demek ki. Bende şimdi gördüm indiriyorum.
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Cihaz ne hocam?

7 plus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

7 plus.

İzlenimlerini bekliyoruz hocam

Tabiki. Yazarım.
  • Arkadaşlar 6s ve üzeri cihazına yükleyen varsa 3d touchla ekranın soluna basınca arkaplan uygulamaları açma olayı gelmiş mi sırf bu yüzden ios10a dönmüştüm, bir de 3d touchda takılma vs var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrOguzhan M kullanıcısına yanıt
    gelmemiş

• multitaskingten uygulamayı kapatıyorum fakat geri geldiğimde uygulama tekrar karşıma geliyor, kapanmıyor bir türlü 😂
    https://youtu.be/BbttuMNQ5P8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa Erpek -- 22 Haziran 2017; 0:51:9 >
  • quote:

gelmemiş

İphone 7 serisinde home tuşu basınca bağlı dokunmatik olduğundan dolayı mı acep bu özelliği kaldırmışlar. E benim 6s için home tuşunu kullanmama gerek kalmıyordu o özellik sayesinde ve i7 nin home tuşu gibi de değil şimdi ios 11e geçersem illa şu home tuşunu bozana kadar kullanmak zorunda mı kalıcam?😀😀😀

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • başka ufak bir gözüme çarpan detay, bizim sitenin renkleri değişiyor sekmelere alınca

https://youtu.be/OjFTYGECACk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.