Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (677. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.925
Cevap
93
Favori
910.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 675676677678679
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • WhatsApp vs mesaj bildirim sesini azaltamamak kadar lanet bisey yok bu telefonda, ios kaç da koyacaklar kimbilir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence pillerin mAh değerine bakarak yorum yapmak yanlış olur.
    Şu açıdan bakarsak Androidlerin 4gb ram’le yapamadıklarını iPhone 1gb ram’le yapıyordu.
    mAh değeri ölçüt olmamalı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4CF12F62C

Bazı sürümlerde hızı düşürüp pilin iyi gitmesini sağlıyor apple..ama hızı düştü diye millet kuduruyor..bu 11.3 sürümlerindede hızı artırdı ama pil düştü..şimdide pil kötü diye millet kuduruyor..bunun arası olmaz..insanlarında kolayı bulunmuyor..suç appleda değil..

Pil odaklı cihaz istiyorsan 4000-5000 mah pili olan cihaz alacaksın..sektör artık oraya gitti..ama sen gidip 1715mah pili olan iphone alıpta bir güncelleme ile 5saat kullanım ömrün 7-8 saate çıksın diye beklersen ohoooo ne ios 11.4 keser seni nede ios 44.4..

Eski iphone 4ler gibi kısıtlı ekran kısıtlı güç vs yetmiyor günümüzde..iphoneda artık android gibi 3000-4000mah pilleri bulmadığı sürece çok iyi pil değerleri almak mümkün değil..eski tuşlu nokia cihazımda 1200mah pil vardı hatırlıyorum..şuanda 1700-1800 mah pille iphoneden iyi bir verim beklemek en kibar tabirle saflıktır..
    Bir surumle 7 8 saat ekran suresi veren telefon 5e dusuyor, ama kullanici tersini isteyince mantiksiz oluyor oyle mi?

Arkadas bir bok beceremiyorlarsa da imzalari acsinlar millet istedigi surume donsun. Bak su foruma bakarken 5 dkda 3% azaldi sarjim. Eskiden ios 10dayken 10 dkda 1% azalirdi. 1,5 gun rahat giden sarj bir gunu bile cikarmaz oldu ki ben 11.2.6dayim. Bir de milletin bataryasi berbat dedigi 11.3.1e gecsem nolacak kim bilir...

• Bir sürümle 8 saatten 5 saate düşüyorsan ortalama 3 güncelleme sonra kullanım ömrün 5 dakikaya düşer..

Troll değilsen bunu inanarak yazdıysan hangi zekayla bunu yazdın merak ettim açıkçası ??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muratdanis kullanıcısına yanıt
    Ramle pil arasında nasıl bir bağ kurdun bilmiyorum ama kullandığımız bu cihazlarda pil ölçü birimi miliamper değeridir..neye göre ölçüm yapacam az yada çok diye karar verecem sen söylede bilelim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4CF12F62C

Bu mesaj silindi.
    Terbiyesiz üslubunuzdan dolayı sizi muhattap alıp cevap yazmayacağım. İyi günler.

• Hocam siz kameralarda lensten ziyade megapiksel daha önemlidir diye de düşünüyorsunuzdur şimdi.

• ios11 genel olarak memnuniyetsizlik oluşturdu bende. ~7+ 128g

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone kullanıcılarının ios güncellemeleri ile ilgili fikirlerini paylaşmak için açtığı konunun geldiği hale bakın. Fena...

Ios 10 ile pili iyi gidenlerin 11 ike gitmeme sebeplerinden bir tanesi de pilin geçen aüre zarfında eskiyor oluşu aynı zamanda. Tabi ki 11’in pil tüketimi daha kötü olabilir ama ciddi farklarda sadece yazılım değil eskiyen pil de söz konusu.

Ben pil değişimi için bir kaç ay daha dayanıcam ve pili apple’a yollayıp değiştirticem, niyetim o. Sonra telefonu biraz saha kullanıcam eğer bir sorun çıkartmazsa.

Sonra da dolar euro gidişatıyla fiyatlar ne olur, maddi gücümüz yeter mi bilemiyorum ama, yeni bir model almaya çalışacağım.

İphone 6s plus kullanıyorum.

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    7+ yi sadece ios 11de kullandiniz heralde. Hic iyi bir sure degil o telefon icin.

• beta 6 gm sürümü mü?
  • neyseneya kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle öyle olacak. Ama son dakika bir müdahale olur mu bilinmez.

• okanclskn kullanıcısına yanıt
    Evet ios11 de kullandım. Günü çok rahat çıkartıyor. Ben bu süre ile memnunum. Gün içerisinde film YouTube gibi ekran süresi kasan şeylerle değil başka şeylerle kullanıyorum. Sürenin az olması normal. Ayrıca pil sağlığım 89.

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    O konuyu da hiç anlamam. Elbette önden çalışmalar yapıyorlar da madem yapıyorsun bunu, adam gibi bir kere yap olsun bitsin. Niye uzatıyorlar bu kadar anlamak güç.

• bugün gelir mi ki 11.4?
  • AlkanExclusive kullanıcısına yanıt
    sonunda bakın nasıl da düzelttik işte biz böyle çalışırız demek için. bir de bilinçli olarak 1 seneye yayıyorlar işte maksat güncelleme çıksın boş kalmasın. tamamen şirket politikası
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Dejavu yaşadım sanki. Bunu biz geçen sene 10.3.3 içinde mi konuşmuştuk?

• AlkanExclusive kullanıcısına yanıt
    olabilir hersene aynı senaryo olduğu için :)
  • Bu lanet sürüm yüzünden telefondan soğudum artık Apple'ı bırakma noktasına geldim. Senelerce iphone 5 kullandım daha sonra 6s e geçtim ama bu sürümden sonra artık nefret geldi. bir telefonun şarjının sadece tarayıcı ve twitter kullanımıyla 2 saatte bittiği nerede görülmüş. Birde bu telefon 1 senelik daha eski olsa 15 dakika süre verecek sanırım.
  • D4rkshadows kullanıcısına yanıt
    Abartılı geldi bana bahsettiğiniz süre. O kadar sürede oyun oynarsaniz biter ancak. Bataryanız arızalı olabilir mi? 6s lerde batarya sorunu çok var.

• 
Sayfa: önceki 675676677678679
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.