Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.925
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Hangi cihazı kullanıyorsun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • farukclkk kullanıcısına yanıt
    Dün itibari ile iOS 11 GM sürümünü kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım açıkcası...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • furkan4045 F kullanıcısına yanıt
    Hmm. Tekrar temiz kurulum yapayım olmazsa.

• infom@n kullanıcısına yanıt
    infoman sen uğrar mıydın buralara :)

iphone se ve 5s

Se de iyi çalışıyor ama milisaniyelik takılmalar oluyor. 5s artık kendini belli ediyor,benden bu kadar diyor ios 11 için.

bu sabah ios 10 a geri döndüm her ikisinde de
  • Yahu bu wi-fi, bluetooth hızlı işlemlerden kapanırsa sadece bağlantıyı kesiyor. Ayarlardan kapattığımda da akşam bir bakıyorum cihaz wi-fi'ye bağlı. Oto parlaklıkta da benzer bir durum söz konusu. Yerinin saçma olmasını geçtim, kendi kendine açılıyor. Sizde de aynısı var mı?
  • zahitder kullanıcısına yanıt
    evet bu da sorunlardan biri sanırım. bu yüzden ios 10.3.3'e geri döndüm

11.1 e kadar bulaşmamayı düşünüyorum, hazır ios 10 imzaları açıkken kaçırmayalım
    Sadece bununla kalsa neyse, bir uygulama tam ekranda çalışırken kilitlenirse ve telefon açılırsa kilit ekranının yatay kalması, yüklü uygulamaların yok olması, animasyonlarda takılmalar, cevapsız çağrıların uygulamayı iki kez açınca yok olması ve daha bir sürü şey. Gelecek sürüm gerçekten buysa vay hallerine. Büyük konuşmayayım ama bana bıkıp terk ettiğim Android yolu gözüküyor tekrardan

Not: İleride sorunların çoğunun geçeceğini biliyorum lakin genel tasarım da pek hoş gelmedi gözüme. SE için büyük kalıyor her şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zahitder -- 15 Eylül 2017; 21:42:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zahitder

Sadece bununla kalsa neyse, bir uygulama tam ekranda çalışırken kilitlenirse ve telefon açılırsa kilit ekranının yatay kalması, yüklü uygulamaların yok olması, animasyonlarda takılmalar, cevapsız çağrıların uygulamayı iki kez açınca yok olması ve daha bir sürü şey. Gelecek sürüm gerçekten buysa vay hallerine. Büyük konuşmayayım ama bana bıkıp terk ettiğim Android yolu gözüküyor tekrardan

Not: İleride sorunların çoğunun geçeceğini biliyorum lakin genel tasarım da pek hoş gelmedi gözüme. SE için büyük kalıyor her şey.

işte bu sorunlar yüzünden 10 a geri döndüm. 10.3.3 deki akıcılık gelmeden 11'e geçmem, daha çok yol var önünde

• IPhone 7 iOS 11 GM yükledim anlık takılmalar yaşadım ve 1 saat sonra iOS 10.3.3 geri döndüm şuan geçilecek bir sürüm değil bence

• Sanırım iOS 11 i seven bir tek benim

• Yabancı forumlarda da benzer sorunlardan bahsediyorlar. Ek olarak iPhone 7 kullanan elemanın biri bildirim merkezini aşağı çekince cihazın arada bir respring yapmasından şikayetçi olmuş. Şu an sanırım en mantıklısı 10.3.3 de kalmak. Fazla sürmez zaten önümüzdeki haftalar imzaları kapatırlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Cok sorunlu cikmaya basladi bi kac yildir, 11.2.1 e kadar beklemek lazim

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Zaten eklenen özellikler üçü beşi geçmiyor aynı sistem üzerinde oynamalar yapıyorlar bir espirisi de kalmadı

Ben de bekleme taraftarıyım

• Arkadaşlar iPhone 7 iOS 11 de pil performanslı ve genel performans bakımından ios10 a göre nasıl.

• Arkadaşlar bi el atın lütfen. iOS 11 gm sürümündeyim. iOS 10 da yedeğim var pc de iTunes da. Yalnız o yedeğin üstüne çok fotoğraf falan çektim. Şimdi iOS 10.3.3 e dönmek istiyorum yedeğimle beraber fakat şimdi duran yeni çektiğim fotoğraflar gider mi? Gitmemesi için ne yapmalıyım?

• İPhone 7 Plus DFU modda IOS11 GM kullanıyorum ve 3 gündür sorun yaşamadım.Takılma kasılma gibi hiç bir sıkıntı görmedim.GM sürümü bence hiç değişmeden IOS 11 olarak gelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: emn5805

Arkadaşlar bi el atın lütfen. iOS 11 gm sürümündeyim. iOS 10 da yedeğim var pc de iTunes da. Yalnız o yedeğin üstüne çok fotoğraf falan çektim. Şimdi iOS 10.3.3 e dönmek istiyorum yedeğimle beraber fakat şimdi duran yeni çektiğim fotoğraflar gider mi? Gitmemesi için ne yapmalıyım?

Bazen gitmiyor yani yedek tamamen sorunsuz kuruluyor ama bazen şans meselesi.IOS 11 çektiğin foto kaybetme riskin % 90 yani.Denemeden bilinmez.Ama şu var IOS 11 alınan yedek normalde IOS 10 döndüğünde illaki bir sorun çıkarır.Fotografları dropbox yedeklersen IOS 10 geçsen bile kurtarma şansın var.IOS 11 de video resim sıkıştırma codek farklı IOS 10 bu yüzden sorun verebilir dönsen bile.Seni burda dropbox , gdriver gibi cloud servisleri resmin yedeğini alarak tamamen kaybolmasını önler.IOS cloud servisi uygulaması yükle ve resimleri oraya yedekle.Sonrada için rahat şekilde IOS 10 dönmüş olursun.Tek çözüm bu görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 16 Eylül 2017; 15:56:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: macorono34

Arkadaşlar iPhone 7 iOS 11 de pil performanslı ve genel performans bakımından ios10 a göre nasıl.

iPhone 7 de IOS 11 GM bence sorunsuz.Performansında düşme yok.Ama IOS 11 oturmalı sürümü.Pil durumunda şimdilik gariplik görmedim.DFU kurulumu yaptım.Pil için gerçek performansını 1hafta 10 gün içinde oturduğunu farkedersin.Güncelleme yolu stok ana sürümlerde DFU şeklinde olursa daha iyi olur.IOS 10 en son sürümünden bir fark görmedim.Ufak tefek ince detaylarda sürüm stabilleşince oturmuş olur.Kısaca IOS 10 kullandığım tüm app IOS 11 çalışıyor en azından benim için.App yapımcıları programları IOS11 enteğre etmeleri gerekli sadece ana appların biçogu misal YouTube IOS 11 sürümüne uygun halde yani.

• emn5805 kullanıcısına yanıt
    Google fotograflar uygulamasını kullanabilirsin fotoğrafları yedekle arkana bakmadan sürüm düşür sınırsız kullanım için ayarladığında bi kayıp yaşamazsın fotoğraflarda

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.