Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.925
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar itunesin son sürümünde zil sesi dosyalarını açamıyorum.. Daha önce bir sorunum yoktu ama telefonuma zil sesi yapmak istediğim ve sürekli kullandığım zil seslerimi nedense açamadım. nasıl bir yol izlemeliyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

iOS 11.0 o kadar dandik ki; iPhone 8 Plus, Note 8’den yavaş çalışıyor. İyi iş Apple!

Dünyanın en hızlı çipini, A11’i, tasarla ama yazılımını berbat yapıp Note 8’e ezil. Sonra da GeekBench kralıyım diye gez.

İos 11 gerçekten berbat, burda ios 11 mükemmel stabil, 5s'te bile yağ gibi akıyor vs diyenlere sadece gülüp geçiyorum. Ben ilk defa amiral gemisi iphone'un amiral gemisi android karşısında hız konusunda geride kaldığını gördüm, başka söze gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

quote:

iOS 11.0 o kadar dandik ki; iPhone 8 Plus, Note 8’den yavaş çalışıyor. İyi iş Apple!

Dünyanın en hızlı çipini, A11’i, tasarla ama yazılımını berbat yapıp Note 8’e ezil. Sonra da GeekBench kralıyım diye gez.

İos 11 gerçekten berbat, burda ios 11 mükemmel stabil, 5s'te bile yağ gibi akıyor vs diyenlere sadece gülüp geçiyorum. Ben ilk defa amiral gemisi iphone'un amiral gemisi android karşısında hız konusunda geride kaldığını gördüm, başka söze gerek yok

Note 8 hızlı olmasına hızlı ama uygulama çökmelerine nasıl çözüm bulacaklar acaba? S8 Plus kullanırken abuk sabuk uygulama çökmeleri oluyordu. Kafama takmamaya çalışıyordum ama bazen can sıkıcı oluyordu. Aynı sorunlar Note 8 de de devam ederse bana göre hızlı olması hiçbir şey ifade etmez...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayaller 12 :)

• 10.3.3 imzaları ne zaman kapanır tahminen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francis

10.3.3 imzaları ne zaman kapanır tahminen?

tahminlerime göre pazar günü imzalar kapanacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir Gece ansızın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xattorneyx

quote:

Yarın mı yani? Peki imzalar kapandıktan sonra ipsw'yi önceden indirmiş olsak bile iTunes üzerinden işlemi yapmaya çalıştığımızda yapamıyor muyuz?

• quote:

quote:

quote:

Yarın mı yani? Peki imzalar kapandıktan sonra ipsw'yi önceden indirmiş olsak bile iTunes üzerinden işlemi yapmaya çalıştığımızda yapamıyor muyuz?

onun kapanmasının amacı zaten o dosyayı yükletmemek, bundan dolayı yükleyemezsiniz.

ben yarın diye tahmin ediyorum sadece...

• quote:

quote:

quote:

quote:

onun kapanmasının amacı zaten o dosyayı yükletmemek, bundan dolayı yükleyemezsiniz.

ben yarın diye tahmin ediyorum sadece...

Sağol hocam.

• rica ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: ..ScReaM

quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

quote:

Note 8 hızlı olmasına hızlı ama uygulama çökmelerine nasıl çözüm bulacaklar acaba? S8 Plus kullanırken abuk sabuk uygulama çökmeleri oluyordu. Kafama takmamaya çalışıyordum ama bazen can sıkıcı oluyordu. Aynı sorunlar Note 8 de de devam ederse bana göre hızlı olması hiçbir şey ifade etmez...

Her işletim sisteminin tabiki sorunları var, güvenlik açısından android ios'un yanında çöp kalır mesela ama ios'u ios yapan hızıydı artık oda android'in eline geçmiş gibi duruyor. Uygulama çökmelerinede çözüm bulurlarsa zaten bye bye apple

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kahya Yahya -- 30 Eylül 2017; 15:22:53 >

• arkadaşlar sizde de whatsupp resimleri kaydetmeme sorunu var mı izinlerden whatsupp galeriye erişim izinin açıp kapayınca düzeliyor ta ki telefonun tuş kilidini kapayana kadar kapayınca yine eski haline dönüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

arkadaşlar sizde de whatsupp resimleri kaydetmeme sorunu var mı izinlerden whatsupp galeriye erişim izinin açıp kapayınca düzeliyor ta ki telefonun tuş kilidini kapayana kadar kapayınca yine eski haline dönüyor

bende böyle bir sorun yok.

• Nikopoll kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam kardesimde yüklü 11 onda da var ayni sorun

• quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Aynen hocam kardesimde yüklü 11 onda da var ayni sorun

gizlilik ayarlarını sıfırlayınca düzeldi sizde sıfırlayın deneme olarak telefonu açıp kapadım whatsuppı açıp kapadım tuş kilidiyle açıp kapadım yine kaydetti fotoları 1 haftadır bununla cebelleşiyordum
  • ersah00 kullanıcısına yanıt
    konu ile ilgili bilgisi olan yok mu acaba ?
  • ersah00 kullanıcısına yanıt
    Onu yeni işlemciyle bağladılar , sanmıyorum geleceğini , sadece tahmin tabi.
  • Bildirimleri köşeden tek tıkla silen x butonu ios 11 den sonra kayboldu sadece geçmiş bildirimlerde cıkıyor ama güncel bildirimleri teker teker silmek zorunda kalıyorum bu bug bir tek bende mi böyle?
  • İos 11 ile wifi yazicilarin hemen hepsine destek gelmis. Eskiden airprint ozelligi olan yazicilar haricinde wifi ile cikti almak tam bir iskenceydi. Yazici ureticisinin uygulamasini kur, ayarlari yap, evragi sec, uygulamaya gir, evragi goster, yazdir...

Simdi direk yazdir butonuyla is bitiyor. Gec ama yerinde oldu bu. Umarim ileriki surumlerde bunu gerisin geri almazlar....

• 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.