Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (544. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeş onu diyenler hala ios 9'da kalanlar veya ta geçen yıl temmuzda filan ios 10'un ilk betalarını kullananlar ios 10'un ilk sürümünü yüklediğimizde bile farkı hissettik dedim ios 6 gibi ilk defa akıcı şak şak şak bir sistem yapmışlar dedim. Şu anki 10.2.1 biraz kötü şarj olarak kötü. Ben 10.2'ye geri döndüm ve kaldım ios 9'a ne verseler yinede dönmem ios 9.3'e geldiğinde söylemiştim bu ios 9 apple tarihinin en kötü sürümü kalacak diye söylemiştim halende öle ve ölede kalacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Düzelir yakında ve umuyorum ki gece modu da gelir

• Rdmsy kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle değişimi yapılır. Swap yani sıfır cihaz verirler. Bence garantiye verin en yakın zamanda

• Arkadaşlar beta 4 ten beta 3 e donme şansımız var mi sanki beta 3 te şarj daha iyiydi ???

• quote:

Orijinalden alıntı: avtheree

Büyük ihtimalle değişimi yapılır. Swap yani sıfır cihaz verirler. Bence garantiye verin en yakın zamanda

Daha önce hiç garantiye göndermedim nasıl ve nereden randevu alıyoruz? Bir de servise gittiği zaman hemen ayni gün işlem yapılıp değişim oluyor mu?

• 7yi beta 4'ten beta 5'e güncelledim bu sabah, şarjı 10.2'den de beta 4'ten de daha iyi gibi geldi.

sabahtan beri whatsapp web + 15-20 dk konuşma %3 düştü pil
  • quote:

Orijinalden alıntı: cordoncayo

Kardeş onu diyenler hala ios 9'da kalanlar veya ta geçen yıl temmuzda filan ios 10'un ilk betalarını kullananlar ios 10'un ilk sürümünü yüklediğimizde bile farkı hissettik dedim ios 6 gibi ilk defa akıcı şak şak şak bir sistem yapmışlar dedim. Şu anki 10.2.1 biraz kötü şarj olarak kötü. Ben 10.2'ye geri döndüm ve kaldım ios 9'a ne verseler yinede dönmem ios 9.3'e geldiğinde söylemiştim bu ios 9 apple tarihinin en kötü sürümü kalacak diye söylemiştim halende öle ve ölede kalacak

Hocam ios 9 konusunda sizlerin o her güncellemede çıkan sorunlar yüzünden neler yaşadığınızı hatırlıyorum. Sayılamayacak kadar insana yardım ettiniz ios 9 saçmalıklarını düzeltmek adına. Yine de 9.3.5 ile de sistem oturmadı sonra da ios 9 daha düzgün diyenleri görünce anlayamıyorum doğrusu. İos 11 ile de inşallah bu stabilliği bozmazlar.

Aynı soruna benzer benim daha önceki 4s imde oldu. Onda da biraz kullandıktan sonra sol tarafta belli bi yerde sarılık oluyordu. Garantiye gönderdim yenisi ile değiştirdiler. Gelen cihaz tabi swap dı.

• quote:

Orijinalden alıntı: fbhakanb

Aynı soruna benzer benim daha önceki 4s imde oldu. Onda da biraz kullandıktan sonra sol tarafta belli bi yerde sarılık oluyordu. Garantiye gönderdim yenisi ile değiştirdiler. Gelen cihaz tabi swap dı.

Bugün apple ile görüştüm kesinlikle sıfır cihaz swap değil falan dediler ama doğru değil o zaman. Gelen cihazda herhangi sorunla karşılaştınız mi? Kasada ezik gibi seyler var miydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: colaker

7yi beta 4'ten beta 5'e güncelledim bu sabah, şarjı 10.2'den de beta 4'ten de daha iyi gibi geldi.

Önceden sabaha kadar beklemede harcıyor muydu pil hocam

• Arkadaşlar beta 5 pil konusunda baya iyi olmuş

iPhone 7 Plus

Hangi ildesiniz hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet0689

Arkadaşlar beta 5 pil konusunda baya iyi olmuş

iPhone 7 Plus

Size de sorayım hocam. Beta 5 gayet iyi olmuş dediniz, ben de 10.2.1 kullanıyorum 7 Plus da ve sabaha kadar yüzde 10 harcıyor. Sizde de böyle şeyler var mıydı? Onlar düzelmiş mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: avtheree

Hangi ildesiniz hocam ?

Çorum'dayım. Zorlu veya Akasya ya arkadaşla göndermek ile Ankara'da kvk ya kargo ile göndermek arasında fark var mi? Dediğiniz gibi muhtemelen değişim yapılacak zorlu ve akasyadan randevu alamıyorum randevusuz gidilse bakılır mi? Ne önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

quote:

Orijinalden alıntı: colaker

7yi beta 4'ten beta 5'e güncelledim bu sabah, şarjı 10.2'den de beta 4'ten de daha iyi gibi geldi.

Önceden sabaha kadar beklemede harcıyor muydu pil hocam

sabaha kadar ne kadar harcıyordu hiç takip etmedim ama normalde gün içinde hiç telefonu elime almasam bile whatsapp web yüzünden baya yiyordu. işten çıkana kadar 65-70 arası oluyordu şu an 83. 3 saatte max 5 falan gidiyor beklemede
  • Arkadaşlar iphone 6 da jailbreak yapmak cihazı yavaşlatır mı uzun sürelerde? Veya şarja etkisi var mı.
  • Kuon kullanıcısına yanıt
    Onların konusu var oraya sor istersen sürekli jb'li kullananlar var.Fakat sanmıyorum o tip şeylerde sorun yaratacağını.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşınız vasıtasıyla yollarsanız 1 günde halledilir. Kargo ile gönderirseniz birkaç haftayı bulur.

Randevusuz gidilirse ne olur bilemiyorum. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olsunlar buradan

• Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var iPhone 7 aldım sürüm 10.2.1 benim telefon 6s onun sürümü ise 103.3 beta 4 i tunnesden geri yükleme yapamıyorum Apple'ıda aradım olmaz dediler sadece fotoğrafları ve kişileri kurtarabilirsiniz dediler yardım ederseniz çok sevinirim

• matin5711 M kullanıcısına yanıt
    Üst sürümün yedeğini alt sürüme yükleyemezsin. Senin durumunda 6S'indeki yedeği yeni 7'ne yüklemek istiyorsan önce 7'ni 10.3'ün son betasına güncellemen gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 9 Mart 2017; 19:47:10 >
  • 
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.