Şimdi Ara

IOS 10.1.1 Jailbreak Yapmalı Mıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 9 saat 36 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • İphonedoo (2 mesaj) emresteely (1 mesaj) mephisto1 (1 mesaj) AlicanNalbat (1 mesaj) RevidaL (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Mobil (2 mesaj) Tablet (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> IOS 10.1.1 Jailbreak Yapmalı Mıyım?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    303 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    iPhone 7 Plus kullanıyorum. Sürümüm 10.1.1, Jailbreak yapmalı mıyım yoksa pangu mu beklemeliyim? Fikrinizi almak istedim. Aynen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Binbaşı
    1054 Mesaj
    pangudan beklemek hayal olur.dikkatli bir şekilde yap gitsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    4074 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mephisto1

pangudan beklemek hayal olur.dikkatli bir şekilde yap gitsin.

Aynen
    |
    |
  • Yüzbaşı
    303 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    auto clicker tarzı bir şey istiyorum tavsiye edebileceğiniz repo/tweak var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3972 Mesaj
    ios 10 destekli tweakleri yukledigin surece ve ne yaptigini bildigin surece sikinti yok. 10.1.1 iphone 7 plus kullaniyorum. cok sukur
    |
    |
  • Er
    1 Mesaj
    Beyler ben de 7plus aldım da önceki telefonum 6S'de rahat rahat jb kullanıyordum. Şimdi ben bu yeni telefonuma jb yapsam. En kötü ihtimalle ne olur? Öyle bilgisiz biri sayılmam jailbreak konusunda.
  • Binbaşı
    1721 Mesaj
    Yapmalısın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2505 Mesaj

iphone 7 plus telefonumda, arada ne yazık ki reboot atıyor (Günde 1-2 kez olabiliyor), tekrar JB aktif etmek için bazen ilk seferde oluyor, bazen 2-3 kere denemem gerekiyor, toplamda 2 ila 10 dakika arası sürebiliyor her reboot sonrası tekrar aktif etme.
    Bir de haftada bir PC ile sertifika yenilemen lazım (5-15 dakika sürebiliyor)
    Elin alışınca, kolay işlemler, ilk JB yaptığın gün biraz uğraştırır ama sonrası düzene giriyor.

Onun dışında, tweakleri ios10.x uyumlu olanlardan seçtiğin takdirde, tweakler sorunsuz. Normal uygulamaların çalışmasına bir etkisi yok.

Ayrıca deneysel takılanlar, her şeyi yükleyenler, bilmeden sistem dosyalarını fazla kurcalayanlarda cydia silinmesi, bootloop gibi bir takım sıkıntılar çıkabiliyor, çoğu biraz yardımla çözülebiliyor. Olabilecek en kötü senaryoda ise en fazla 10.1.1'i kaybetmek olur, onun dışında verebileceğin bilinen bir zarar yok.

Eğer yaparsan haber et, 1-2 tüyo ile bir nebze daha kolay yapılabilen ufak şeyler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suphion -- 2 Mart 2017; 11:57:8 >
    |
    |
    Ritoon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
anzer balı
Cancer Clinical Trials
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.