Şimdi Ara

iocean teknik servis var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

iocean x7 marka telefonu yeğenime hediye almıştım. Lâkin telefonun ekranını kırmış ve dokunmatiğini bozmuş.

İstanbul'da veya türkiyenin herhangi bir yerinde bu cihazı tamir edebilecek teknik servisler var mıdır?

Bilgisi olanların yorumlarını ve önerilerini paylaşmasını rica ederim.

• buradan sipariş geçicen
    http://www.aliexpress.com/w/wholesale-iocean-x7-lcd-touch.html?SearchText=iocean%2Bx7%2Blcd%2Btouch&CatId=200003077&shipCountry=tr&initiative_id=SB_20140719132507&isrefine=y

ve tanıdığın iyi bir tamirciyede taktırıcan. işçilik dahil en az 200 tl

gümrüğe takılmaz korkma.
  • Türkiye'de servisinin olduğunu duymamıştım.
  • esmer23s kullanıcısına yanıt
    gümrüğe takılma meselesinden şüphem yok zati. o sürece girmek istemediğim için; belki çinli markaların yedek parçalarını türkiyeden bulma ümidi vardır diye düşünmüştüm...

aliexpresste fiyat70-80$ civarı. zaten parça olsa kendim de halledebilirim işçilik meselesini :)

yine de bilgilendirme için teşekkür ederim.
  • 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde iocean x7 youth telefon vardır. anakart sıkıntılı.. anakartı sağlam olan varsa satan alabilirm. bu haliyle benden almak isteyen varsa da ulaşabilirsiniz. iyi forumlar
  • çinden 1 hafta önceden 79$ karşılığı sipariş verdim. daha önceden türkiyeye göndermiş olan bir satıcıdan alışveriş yaptım. inşallah sıkıntı olmaz.
  • ekran sorunsuz biçimde elime ulaştı. gümrüğe takılmadı. şimdi sıra geldi yaptırmaya.
  • telefonun parça değişimini bir telefoncu arkadaşa yaptırdım. ekranı halloldu ancak;

yaşadığım sorunlar:
    telefon şarj almamaya başladı.
    ses karşı tarafa iyi gitmemeye başladı.

özetle değişim işini yaptıracağınız telefoncunun da iyi olması lazım :) neyseki bunları da giderdik, şu an telefon stabil çalışıyor.
  • iyi günler

5" iocean x8 mini cep telefonum var
    ve bu aşağıdaki videodaki gibi benzer sorunu yaşıyorum

şimdi 1. soru bu sorunun adı nedir !? ( tamircinin tecrübesinden emin olmak için soruyorum )
    2. soru bunu ne kadar tamir ediyorsunuz !

lütfen cevabınızı özelden değilde genel cevap şekilde verir misiniz !?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.