Şimdi Ara

inverter ve düz modelin artıları eksileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba inverter seçen neden inverter seçer düz klima alan ne kadar kaybeder aradaki fiyat kendini ne kadar sürede kapatır inverter

• güncel
  • Ben düz klima seçtim çünkü daha ucuz!
  • Epeyce uzun sürüyor diye biliyorum. Bir de bozulursa tamir masrafı daha yüksek, dizel araba mantığı.
  • bende ısıtmada faydası var diye duymuştum. Soğutmada pek farketmiyomuşşşş. Devirli kompresör.
  • Bu konu hakkında zamanım olunca uzun uzun yazacağım.Konu derin aslında
  • inverter klımalar daha sessızdır ısıtmada ve ıklımlendırmede daha etkılıdır konveksıyonel bır klımaya gore elektrıkten ortalama %40 daha tasarrufludur ve bu sayede verdıgınız parayı elektrık faturasıyla kıyasladıgınızda 1 seneye kalmaz normal klımaya gore kendınızı amortı edersınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: einherjer

inverter klımalar daha sessızdır ısıtmada ve ıklımlendırmede daha etkılıdır konveksıyonel bır klımaya gore elektrıkten ortalama %40 daha tasarrufludur ve bu sayede verdıgınız parayı elektrık faturasıyla kıyasladıgınızda 1 seneye kalmaz normal klımaya gore kendınızı amortı edersınız

yapma ya! klima toplasan en dandiği bile toplamda 500 ytl elektrik harcamaz,nasıl olacakta 1 yılda amorti edeceksin arkadaş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.