Şimdi Ara

Inventus guvenilir mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Anladim. Belki de toplamasini ve test islemini dun veya onceki gun yapmislardir fakat kargoya verdiklerinde sistemi guncelliyorlardir... Tekrardan hayirli olsun

• alikara123 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler , geldiğinde durumu tekrar yazarım buraya hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Heralde en sorunsuz firmaların en tepesinde yer bulur kendisine..
    Pahalıdır ama işlerinin hakkını verirler. Paketleme satış öncesi ve sonrası destekle. Genelde de müşteri tarafında durmaya çalışırlar.

İnventus > sinerji> Hepsiburada > vatan > incehesap >.....> itopya>............................> teknobiyotik

Olarak sıralarım. Hizmet ve sorunsuz alışveriş sitelerini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargom bu sabah elime ulaştı, sisteme ekran kartını monte edip direk kullanmaya başladım.Şuanlık bir sıkıntı yok gibi, bir kaç oyun indirip oynama fırsatım oldu , umarım böyle devam eder.

• skyleqend35 S kullanıcısına yanıt

Anakartin, ekran kartinin filan seri numaralarini kontrol ettiniz mi? Mesela anakartta iki tane seri numarasi vardir bi tanesi yapisik olur. Bu ikisi ayni miydi? Bilesenlerin sifir oldugu kesin degil mi? Kullanilmis urunu yollamazlar zaten ama sormak istedim. Biraz fazla detayci ve arastirmaciyim fakat bence olmasi gereken bu. Ayrica bugun toptanci biriyle konustum. Alabilecegim en ucuz yer yani. Bana direkt fiyatlari acti onume koydu. Al istedigine bak dedi. Butun sistemi topladim birebir ayni parcalari ve fiyatlari karsilastirdigimda 1000 lira kadar fark var ki bu adam en ucuz halini vericekti 0 kar yaparak. Daha sonra kendisine bu pc'yi gosterdim. Firmayi bilmedigi icin temkinli yaklasti fakat fiyat asiri iyi kacirma filan dedi. Dikkat etmem gereken seyleri de siraladi yani pc gelince yapmam gerekenleri, bakmam gereken seyleri vs. O yuzden size de sormak istedim

Bu arada en merak ettigim erkan kartinin hangi yil uretildigi. 2019 yili mi 2020 yili mi? Telefondaki inventus yetkilisi kesinlikle 2020 uretim oldugunu soyluyordu fakat benim toptanci tanidigin dedigine gore bunu bilemeyiz. Yani ancak seri numarasini internette sorguladigimizda ogrenebiliriz. Inventus da sonucta farkli yerlerden tedarik ediyor ve 2019 uretimi gelmesi de muhtemel

Valla hocam dediğiniz gibi çok detaylı bakmadım ,sifirmi kullanılmis mi diye, ama ekran karti yeni tip bakır soğutma borulu olan ekran kartı, ona baktım birtek.Seri numarası felan dikkat etmedim.Yarin içini açıp sizi için hepsine tek tek bakarım.Ama bence fiyatın düşük olma sebebi, sistemin üzerinde sitede powered by asus yazması.Sistemde çoğu bileşen (kasa,anakart,ekran kartı vs) hepsinin Asus olması, yani Asus ile iş birliği yapılarak oluşturulmuş ve bu yüzden piyasanın altında bı değere satıyorlar.Ayrica asusun tuf serisi eski ekran kartlarının ısı probleminden dolayı yeni üretilen ekran kartlarına da insanların ön yargılı yaklaşmasına sebep oldu ve bu yüzden yeni tuf serisi ekran kartları pek satılmadi.Asusta böyle bı care bularak bence elinde kalanları hazır sistemlere toplu olarak indirimli verdi sitelere.Bu benim tahminim.

• skyleqend35 S kullanıcısına yanıt

2019 yilindakiler dediginiz gibi cok isiniyor fakat 2020 yilinda herhangi bir sorun yok. Sogutma isini halletmisler ve testlerde de bu goruluyor. O yuzden sizin adiniza sevindim ve umarim benimki de 2020 uretimli gelir.

Hakli olabilirsiniz. Bence de o sekilde oldu fakat bu bize yaradi benim gorusum. 1 ay once bu sistemler satisa sunuldugunda dolar 7.44 civariydi. Su an dolar 7.86 ama fiyatini artirmamislar. Diger toplama siteleri veya hazir pc satan yerler direkt artirdi fiyatlari 800-1000 kadar. Cunku su an virusten dolayi herkes evde, pc toplamak isteyeni var, eba muhabbeti var filan. Stoklar da yetersiz. Hem talep var hem urun az piyasada o yuzden fiyatlar iyice artti. Bence inventus da artiricak fiyatlari cok kisa sure icinde. Ben de birazdan siparis gecicem insallah.

Vaktiniz olur da seri nolarina vs. bakabilirseniz memnun olurum ve tesekkur ederim simdiden.

Hocam tam olarak sıfır mi değil mi nereye nasıl bakacağım özelden detaylı yazarsanız sizin için kontrol edebilirim şuan eve geçiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: alikara123

2019 yilindakiler dediginiz gibi cok isiniyor fakat 2020 yilinda herhangi bir sorun yok. Sogutma isini halletmisler ve testlerde de bu goruluyor. O yuzden sizin adiniza sevindim ve umarim benimki de 2020 uretimli gelir.

Hakli olabilirsiniz. Bence de o sekilde oldu fakat bu bize yaradi benim gorusum. 1 ay once bu sistemler satisa sunuldugunda dolar 7.44 civariydi. Su an dolar 7.86 ama fiyatini artirmamislar. Diger toplama siteleri veya hazir pc satan yerler direkt artirdi fiyatlari 800-1000 kadar. Cunku su an virusten dolayi herkes evde, pc toplamak isteyeni var, eba muhabbeti var filan. Stoklar da yetersiz. Hem talep var hem urun az piyasada o yuzden fiyatlar iyice artti. Bence inventus da artiricak fiyatlari cok kisa sure icinde. Ben de birazdan siparis gecicem insallah.

Vaktiniz olur da seri nolarina vs. bakabilirseniz memnun olurum ve tesekkur ederim simdiden.

Merhaba alabildinizmi PC yi

• Baranmurat555 B kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Evet aldim hocam. Herhangi bir sorunla karsilasmadim. 5 is gununun sonunda kargoya teslim etmislerdi

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.