Şimdi Ara

Into the Badlands (2015-2019) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
10
Favori
7.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 kisi 20 kisiyi dovebiliyor hocam iste ona gore düşün Ama bu dizilerin de zevki orda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

1 kisi 20 kisiyi dovebiliyor hocam iste ona gore düşün Ama bu dizilerin de zevki orda

Eyvallah hocam haklisin

• Dizi beklediğimden iyi çıktı.Evren olarak "Mad Max" filmindeki evrene ve olaylara benzemekte. Kısaca toprakbeyleri ve onların güç çekişmesi var.

Farklı olan toprakbeylerinin direkt olarak dövüşmesi yani adam gönderip sen onu yap sen bunu yap , sadece suikaste gelince dövüş değilde aktif olarak dövüşmesi dizinin seyir zevkini arttırıyor.

Dövüş sahneleri oldukça iyi , yer yer Cüneyt Arkın aksiyonları görsekte hikayesi içerisinde sırıtmıyor.En azından at üstünde kale duvarına zıplamıyor veya kale duvarından at üstüne düşüp at sürmüyorlar

Karakterlerin rolleri için iyi seçilmiş olması diziyi sırtlayan kısım.

Baron, bu arada kendine harem kurmuş , o bu dinlemeden yardırıyor

• 4. bölümü izledim, film hareketlenmeye başladı hadi bakalım :)
  • Son bölümde iyiydi. Her bölümde bol bol aksiyon ve kan var. Dizinin gidişi baya bir hızlı acaba fazla uzun soluklu düşünmüyorlar mı ?
  • Bölümün başları olağandışı bir şekilde yavaş ilerledi. Son 10 dakika yardırdılar resmen. İşler iyice bok yoluna doğru gidiyor. :)

Jade'i Lydia öldürdü diye düşünüyorum kesinlikle. Sinsi sinsi kıza yaklaştı resmen.
    Quinn senin orda ne halt yiyon, metresin ölüyor, herif zindanlarda cirit atıyor.
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    Demekki jetliye özeniyorlardır yada jackie jhan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adventure.

Son bölümde iyiydi. Her bölümde bol bol aksiyon ve kan var. Dizinin gidişi baya bir hızlı acaba fazla uzun soluklu düşünmüyorlar mı ?

2. sezon onayını 2. bölümden almıştı hocam.

• bölüm çok saçma bitti, widow'u yakalamışsın kaçmasına izin verdin resmen

• Jade'i Lydia öldürdü aksi olursa baya şaşırırım.Quinn'nin orada ne işi var anlamadım.Sunny'nin Tilda ve Widow'u yakalayamaması saçmaydı üstelik Widow yaralıydı.
  • Gece gece oturdum 5 bölümü arka arkaya izledim, dizi harikaydı, acayip sürükleyiciydi.
    Bazı sahneler gerçekten abartılı oluyor ama yinede sırıtmıyor. Sunny 5-10 kişiyi döverken veya çarptığında duvarı kırdığında şaşırmıyorum, çünkü adamın karakteri sağlam, o gücü yansıtıyor izleyiciye, o yıkıcı gücü barındırdığını hissettiriyor.

M.K. sürekli kelek atıyor herife sinir velet, çok fazla entrika var dizide ayrıca.

İlk sezonun 6 bölüm olması üzücü, AMC yapmazdı böyle ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 15 Aralık 2015; 5:38:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Son bölümde iyiydi. Her bölümde bol bol aksiyon ve kan var. Dizinin gidişi baya bir hızlı acaba fazla uzun soluklu düşünmüyorlar mı ?

O zaman dizide senaryo olarak ciddi bir değişiklik olacak gibime geliyor çünkü mevcut senaryoda baya hızlı gidiyorlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

O zaman dizide senaryo olarak ciddi bir değişiklik olacak gibime geliyor çünkü mevcut senaryoda baya hızlı gidiyorlar.

Olabilir hocam. Gerçi 2. sezon kaç bölüm olacak henüz açıklanmadı. 10 bölü felan olursa normalden biraz daha yavaşlarlar gibime geliyor. Bekleyip göreceğiz artık :)

• İlk bölümü izledim.

Baron'un karısının Sunny'yi çocuğu kaçırırken görmesi ve çocuğun dışarı çıkarken hiç fark edilmemesi sadece bana mı basit ve klişe geldi?
  • Tranquillity kullanıcısına yanıt
    Takılmayın hocam bu kadar. Azda olsa absürdlük var dizide. :)
  • 6. Bölüm çıkar çıkmaz izledim. Ortalık çok karışıyor. Bu bölüm dolu dolu geçti gerçi her bölüm öylede. Son replik den sonra insan heyecanlanıyor.

Sunny iyi dayak yedi bu bölüm de gerçi güçlerini kullanamasalardı onları da döverdi reyiz. Ryder'in kaçmasına gıcık oldum yaa böyle adamlara hep sinir olurum. MK'i eğitecekler heral de bu adamlar öyle gözüküyor. Tilda da anasını öldürecek sanıyordum ama zehiri söylemedi orda söylemediyse söylemez bidaha ilacı verir gene. Nehir kralı sunny'i satacak heral de birine ama kime ?

2. Sezon ne zaman başlıyor ?

• son bölümü çok iyidi. özellikle keşişler, yalnız çok erken sezon finali yaptı. izlemeyi düşünen arkadaşlara şiddetle tavsiye edilir.pişman olmazsınız :)
  • Bu bölüm dehşetti.Sezon finali olduğunu görünce çok üzüldüm ama.Hergün 1 bölüm olsa yine izlerim.İnş 2.sezon için 1 yıl beklemeyiz.
  • 1x6

güzel bitirdiler sezonu, Sunny vs Quinn bekledim ama olmadı direk öldürdü adamı Keşişler güçlerini kontrol edebiliyorlar bizim elemanı da eğitecekler büyük ihtimalle üç kişiden de fazlalardır. İkinci sezon olur umarım, ikinci sezon için çok malzeme var.
  • 1x6

Bölüm çok dehşetti. Ortalık 56 oldu resmen. Herkesin peşinde olduğu birşeyler var. Herkes M.K in peşinde :) Bölümün en kârlı çıkanı Widow oldu. Yattığı yerden 2 tane düşmanı gitti.
    Yeni gelen keşişler çok iyiydi. Adamlar resmen havayı tokatlayarak gidiyorlar. Sunny'nin kılıcını kırdığı sahneyi 2-3 kere izledim herhalde noluyoz lan diye.

Yeni sezonda bir ihtimal Veil, Widow un yanına gider diye düşünüyorum. Ryder zaten kaçtı ancak geri gelince eskisi gibi olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.