Şimdi Ara

İnternetten gitar alınır mı? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
11.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gitar çalabilen bir insan olarak söylüyorum.Eğer bana patatesten bir gitar da yeter demiyorsan internetten alınmaz. Gitarı özellikle akustik gitarda en iyi markanın en iyi modeli bile olsa iyi bir gitar olma garantisi yoktur. Hatta aynı imalathanede tamamen aynı şekilde yapılmış gitarların bile sesleri, tonları çok farklı olabilir. Bu yüzden gitar alırken denenmelidir.Henüz çalmayı bilmiyorsan bile bilen biri ile gidip birkaç gitarı deneyerek almanı tavsiye ederim. Tabii benimki biraz mükemmeliyetçilik ama olsun bence doğrusu bu.

İstanbul'da müzikçiler çarşısı var. Orası Türkiyede bulabileceğin en büyük enstrüman pazarıdır. Gerekirse oradaki tüm dükkanları gezip tek tek gitarları denemek en doprusu bence. Akustik müzik aletlerinin hepsi denenmelidir alınmadan. Marka ses kalitesini belirlemez.

Ama 300 tllik gitarla 3000 tllik gitar da aynıdır demiyorum yapıldığı ağaç, işçiliği gibi faktörler de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nar. -- 12 Mayıs 2017; 2:48:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bilmem, hiç duymadım, mydukkan zuhal dore gibi sitelerden şaşmayın, hepsi kontrol ederek gönderiyor. özellik mydukkan favorimdir.
  • jonasrenksebendegilim kullanıcısına yanıt
    Hocam mudukkan gelirken sıkıntı olursa geri alırmı?

• valla adamlar zamanında çok küçük bir kozmetik kusur yüzünden ürün tek olduğu için %10 indirim yapmıştı.

merak etme çok iyi paketleyerek gönderiyorlar alınan ürünleri.

kargo da özeniyor taşırken.

sıkıntı çıkmaz.
  • Mydukkan, do-re ve zuhal. Bu üçünden rahatça alabilirsiniz. Mydukkandan daha önce alışveriş yaptım sıfır sıkıntı ayrıca en ufak şey için bile arayıp bilgilendirme yapıyorlar ne yapmak istediğimizi soruyorlar vs. Do-re için de dükkandakileri biliyorum net kaliteli bir mağaza herhangi bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum, çıksa dahi arkasındalar ürünlerinin. Zuhal için de genelde sorun yaşanmadığını biliyorum ama şahsen tecrübe etmedim. Ayrıca referansları sağlam ikinci el enstrüman mağazaları da güzel ilgileniyorlar o şekilde de aldım daha önce.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.