Şimdi Ara

İnternetten Gerçekten Para Kazanmak !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
7
Favori
47.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu yazıyı bu saatte yazıyorsam ve sizde bu yazıyı gerçekten okuyorsanız ciddi anlamda para kazanmayı düşşünüyorsunuz demektir. yaklaşık olarak 2 -3 sene aralıklı olarak bu işi araştırdım. Gerçekten internet üzerinden para kazanılır mı diye.2,5 ay ladar önce tekrar araştırdım ama kararlı olarak araştırdım. bu işi yapan kişilere ulaştım , bilgi aldım.

Oldukça da güzel bilgiler aldım. piyasa da birçok eğitim setleri var bunları da araştırdım ama almadan içeriğini görmeden tam olarak anlayamıyorsunuz. Bende artık karar verdim bi tanesini almaya ve goomass için karar kıldım. Peki nedir goomass

Arkadaşlar piyasada ki bütün eğitim setlerinin en iyisi içerisinde 6 tane konu anlatımı ve 6 tane bonus var. en güzel de bedava web sitesi kurma rehberi. Seo rehberi var seo: arama motorlarında sitenizi nasıl üst sıralara taşımanız gerektiğini anlatan eşsiz bir kitap bu kitabı tek basına almaya kalksanız 70 tl verirsiniz ama buda goomass eğitim setinde hediye.

Ben bu seti alalı 2,5 ay oldu devamlı olarak 1.5 aydır yapıyorum ve gerçekten kazanmaya basladım. Bu işi yapmayı düşünen arkadaşlara yardımcı olabilirim. Herkese şaka olarak yalan olarak geliyor ama işin aslı öyle değil para gelince tatlı oluyor ve daha fazla kazanmak için herşeyi yapmaya başlıyorsunuz. size piyasada sunacağım tek eğitim seti.

bana ulaşabilirsiniz yardımcı olurum herkese

Eğitim setini incelemek isterseniz buraya tıklamanız yeterli

• arkadaşlar o kadar konu açılmış. netten para kazanma konusu adı altında ben diyorum ki bu konuda tek geçtiğim eğitim seti goomass. herkese yardımcı olacam . öyle anket doldurma reklam izleme bunlara inanmayın arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizayhan

arkadaşlar o kadar konu açılmış. netten para kazanma konusu adı altında ben diyorum ki bu konuda tek geçtiğim eğitim seti goomass. herkese yardımcı olacam . öyle anket doldurma reklam izleme bunlara inanmayın arkadaşlar
    anlasılan kimse para kazanmak istemiyor. yada cok kazanıyor
  • quote:

anlasılan kimse para kazanmak istemiyor. yada cok kazanıyor

Alıntıları Göster
    Ya da herkes bu tür yazılardan bıkmış mı desek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kazozgapağı

Ya da herkes bu tür yazılardan bıkmış mı desek

Alıntıları Göster
    sanmıyorum bıkacağını insanlar bu işi yapmak istiyor ama 2 günde de para kazanmak istiyor yalanmı kardeşim.ama bu işte sabrettikten sonra sen bişe yapmasanda para kazanabiliyorsun bilmiyom sen bu işle ilgileniyon mu ? ama emin ol ki bu işi yapan ve yapmak isteyen çok kişi var.
  • quote:

sanmıyorum bıkacağını insanlar bu işi yapmak istiyor ama 2 günde de para kazanmak istiyor yalanmı kardeşim.ama bu işte sabrettikten sonra sen bişe yapmasanda para kazanabiliyorsun bilmiyom sen bu işle ilgileniyon mu ? ama emin ol ki bu işi yapan ve yapmak isteyen çok kişi var.

Alıntıları Göster
    arkadaslar bu konu hakkında bilgi almak isteyen tereddütleri olan varsa bana özelden yazsın elimden geldiğince yardımcı olurum
  • quote:

arkadaslar bu konu hakkında bilgi almak isteyen tereddütleri olan varsa bana özelden yazsın elimden geldiğince yardımcı olurum

Alıntıları Göster
    İnternetten para kazanmayı Teobook'tan öğrenmiş biri olarak Türkiye'nin en kaliteli internetten para kazanma eğitim setini enine boyuna görsel verilerle karşılaştırdım.

İnternetten para kazanmak isteyip de nereden ve nasıl başlayacağını bilemeyenler bence mutlaka bu yazıya bir göz atsın..

İlgili yazı için tıkla >> http://www.fatihatasoy.com/kazanc-yollari/internetten-para-kazanmak-istiyorum.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalennder -- 31 Mayıs 2013; 22:19:17 >

• Ben internetten gerçekten para kazanmak istiyorum ama öyle anket doldurarak veya reklamlara tıklayarak değil kendi sitem olsun ve içerigide video olsun istiyorum ama nereden başlayacağı mı bilmiyorum bu konuda yardımınızı bekliyorum Cengiz ve Fatih bey.Ama sitenin serveri kendim olmak istiyorum o konuda da bilgi verirseniz çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet3438

Ben internetten gerçekten para kazanmak istiyorum ama öyle anket doldurarak veya reklamlara tıklayarak değil kendi sitem olsun ve içerigide video olsun istiyorum ama nereden başlayacağı mı bilmiyorum bu konuda yardımınızı bekliyorum Cengiz ve Fatih bey.Ama sitenin serveri kendim olmak istiyorum o konuda da bilgi verirseniz çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.
    Arkadaşlar internetle aranız iyiyse ve dialog kurmada ıyıyseniz network marketingi öneririm. bi bakın isterseniz..http://url.ac/akr3
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur7533

Arkadaşlar internetle aranız iyiyse ve dialog kurmada ıyıyseniz network marketingi öneririm. bi bakın isterseniz..http://url.ac/akr3

Alıntıları Göster
    Detaylar için bekleriz;
    http://www.kazancanaliz.com
  • quote:

Ben internetten gerçekten para kazanmak istiyorum ama öyle anket doldurarak veya reklamlara tıklayarak değil kendi sitem olsun ve içerigide video olsun istiyorum ama nereden başlayacağı mı bilmiyorum bu konuda yardımınızı bekliyorum Cengiz ve Fatih bey.Ama sitenin serveri kendim olmak istiyorum o konuda da bilgi verirseniz çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

Ben bu amaçla başlamadım ama olay bu noktaya geldi Kendime bir blog açtım, zamanla alan adı adım ve bu blog bir websitesine dönüştü. Reklam yayınlamaya başladım, yeni reklamlar aldım vs şimdi kazanıyorum

Tabi bu böyle 1-2 ayı kapsayan kısa bir süreç değil neredeyse 1.5 yıl oldu blogu ilk açalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kazozgapağı -- 27 Haziran 2012; 12:13:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mamontenka

quote:

Ben bu amaçla başlamadım ama olay bu noktaya geldi Kendime bir blog açtım, zamanla alan adı adım ve bu blog bir websitesine dönüştü. Reklam yayınlamaya başladım, yeni reklamlar aldım vs şimdi kazanıyorum

Tabi bu böyle 1-2 ayı kapsayan kısa bir süreç değil neredeyse 1.5 yıl oldu blogu ilk açalı.

Öncelikle mesajima cevap yazdığınız için teşekkürler ama hala aydınlanmış değilim evet internetten para kazanmak istiyorum ama bunu blog yazarak değilde insanların yükledikleri videolardan kazanmak istiyorum ama videoları benim serverıma yüklesinler ve serverlarda evimde yada ofisimde dursun istiyorum.Bu isteklerime karşın ne hangi marka ve hangi tür server alacağımı ne bunları ne tür bi internet sağlayıcısına bağlayacağımı nede bir video oynatisı yazıp yazmamam gerektirigini bilmiyorum eğer beni bu konularda aydinlatirsanız gerçekten minnettar olurum. Teşekkürler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mamontenka

quote:

Öncelikle mesajima cevap yazdığınız için teşekkürler ama hala aydınlanmış değilim evet internetten para kazanmak istiyorum ama bunu blog yazarak değilde insanların yükledikleri videolardan kazanmak istiyorum ama videoları benim serverıma yüklesinler ve serverlarda evimde yada ofisimde dursun istiyorum.Bu isteklerime karşın ne hangi marka ve hangi tür server alacağımı ne bunları ne tür bi internet sağlayıcısına bağlayacağımı nede bir video oynatisı yazıp yazmamam gerektirigini bilmiyorum eğer beni bu konularda aydinlatirsanız gerçekten minnettar olurum. Teşekkürler

Alıntıları Göster
    Serverleriniz datacenterde barındırılmak zorunda. Büyük çaplı bir proje istiyorsanız, en az 50Mbit hıza ihtiyacınız var. Buda aylık yaklaşık 1000USD'ye gelir.

Saygılar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan

Serverleriniz datacenterde barındırılmak zorunda. Büyük çaplı bir proje istiyorsanız, en az 50Mbit hıza ihtiyacınız var. Buda aylık yaklaşık 1000USD'ye gelir.

Saygılar.

Peki Oğuzhan küçük çaplı bir datacenter kurmak istesem tahminen ne kadar tutar?(video barındırmak için) teşekkürler.
  • quote:

quote:

Saygılar.

Peki Oğuzhan küçük çaplı bir datacenter kurmak istesem tahminen ne kadar tutar?(video barındırmak için) teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Datacenter kurmak kolay bir iş değil hocam. Web olayını tüm yönleriyle çok iyi şekilde bilmeniz gerekmekte.

Ayrıca datacentere internet sağlayıcılarından hat çekmek, vs... Epey masraflı işler.

Bu link size biraz bilgi verir.

• quote:

Datacenter kurmak kolay bir iş değil hocam. Web olayını tüm yönleriyle çok iyi şekilde bilmeniz gerekmekte.

Ayrıca datacentere internet sağlayıcılarından hat çekmek, vs... Epey masraflı işler.

Verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim. Burdan çıkardığım sonuç bu işe girmeden önce kapsamlı bir kursa gitsem iyi olacak :)

• quote:

quote:

Verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim. Burdan çıkardığım sonuç bu işe girmeden önce kapsamlı bir kursa gitsem iyi olacak :)

Alıntıları Göster
    Kesinlikle.

• quote:

Kesinlikle.

Alıntıları Göster
    İnternetten para kazanmanın en etkili yolu Afffiliate Marketing yani Satış Ortaklığı Sistemi’dir. Bu sistemde para kazanmak için Satış Ağları üzerinden ürünlere Satış Ortağı oluyorsunuz. Blog açarak veya bir site kurarak ürünün tanıtımını yapıyorsunuz. Sitenize gelen ziyaretçiler sitenizden ürün sayfasına yönlendirilip satış gerçekleştirildiğinde, bu satış üzerinden komisyon alıyorsunuz. Tıpkı gerçek hayattaki ticaret gibi.

Bu sistem en etkili yoldur, ancak sabır ve emek gerektirir. Hiçbir teknik bilginiz olmasa bile, Joomla, Wordpress gibi CMS(Content Managament System) kullanarak site kurabilirsiniz. Biraz çaba ve zaman harcayarak bu sistemleri öğrenebilir ve kendi sitelerinizi oluşturabilirsiniz. Daha sonra sitenize ziyaretçi çekmeniz gerekiyor. Bunun için SEO, yani Türkçesi arama motoru optimizasyonu yapmalısınız. Biraz emek ve zaman harcayarak 2 ay içinde sürekli bir gelir kaynağınız olabilir. Ve bu aşamadan sonra geliriniz artmaya başlar.

Ancak benim bu kadar uğraşacak zamanım yok, 2 ay bekleyemem hemen para kazanmak istiyorum diyorsanız, Google sayesinde site kurmadan hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Google üzerinde her gün milyonlarca arama yapılıyor. Arama yapan insanların büyük bir bölümü bir ihtiyacını karşılamak için bir ürün arıyor. İşte bu aramalar sayesinde Google her gün binlerce alıcıyı ve satıcıyı buluşturuyor. Burada çok büyük bir potansiyel vardır. Olayı sadece Türkiye olarak düşünmemek gerekir. Tüm dünyada ve tüm dillerde arama yapılıyor. Ancak bunu yapabilmek için Google’u kullanarak alıcıyı ve satıcıyı nasıl buluşturacağınızı, bunun karşılığında nasıl komisyon alacağınızı bilmeniz gerekiyor. Bu yöntemleri ve daha fazlasını öğrenmek için tıklayın: Google ile Kazan!.

Bu yöntemleri internetten araştırabilirsiniz. Ancak doğru ve işe yarayan bilgiye ulaşmanız aylar alacaktır. Çünkü deneme-yanılma yapacaksınız. Bu uğurda para kaybedeceksiniz. Ve belki de çok basit ayrıntılar yüzünden hata yapıp para kaybedecek ve sonunda pek çok insan gibi internetten para kazanılmıyor deyip, pes edeceksiniz. Bir işe doğru bilgiyle başlamak başarılı olmanın en önemli şartıdır. Bu nedenle internetten para kazanmak istiyorsanız, hemen kazanmak istiyorsanız; Hemen Tıkla, Öğren!

• quote:

Orijinalden alıntı: Lordds

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Al kardeşim Bu site Harikulade kendimde bu siteden para kazanıyorum her ayın 15'i ve 1'nde ödemeleri yapıyor.Programını indirip kuruyorsun o kadar o program çalşrken sana puan topluyor bu puanları paraya ceviriyorsun
    Detaylı Açıkladım bunu BUYUR
    Yok direk üye olacağım diyorsanda
    ÜYE OL

• Aylık 200 lira falan kazandıran bir yöntem biliyorum isteyenler pm atabilir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.