Şimdi Ara

internetten akıcı tv izleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Adam gibi tv izleyebilmek için 1024 yeterli bir bağlantıdır. Türk Telekom ne zaman tek slotta akıcı 108 kb/s bağlantıyı verebilirse o gün kesilmeden TV ileyebilirsiniz. 4 Mbps'nin yetmediğini söyleyen arkadar aslında TV için 256 kbps kadar bir bant genişliğini kullanabiliyor altyapı yetersizliği nedeniyle...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SonDelikanlı

Sopcast diyorum.Bayağıdır uğraşıyorum bu program üstünde.
    İşte bu programın sakat yanıda ne kadar çok izleyen olursa o kadar iyi görüntü.
    P2P mantığı ne kadar çok peer o kadar hızlı download, birde bu programda dikkatimi çeken malum yayınlar sırasında görüntü normalden 1 dakika kadar geç geliyor.
    Pek kaliteli görüntü almamakla beraber, 1024 ile takılmadan malum yayınlar izlenebiliyor.
    4 Mbit bağlantı ile 500Mbitps lik 600x800 yayını takılma olmadan izlersin tabi yeterli peer olursa.

malum yayınlar derken, lig tv mi?
  • türk tv leri nerde şu bildiğimiz kanallar kanal d star show gibi he ?
  • o sitede bu sitede kalite diye bir şey yok 20mbit lerden bahsedilmiş daha iptv yurtdışında yaygın değil burada mı yaygınlaşacak eğer tv kanalı yayını nasıl ise öyle izlersiniz hiç bir site tv kanalını özel olarak yayınlamaz direkt kanalın sitesine kısayol yapar gösterir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ckm

o sitede bu sitede kalite diye bir şey yok 20mbit lerden bahsedilmiş daha iptv yurtdışında yaygın değil burada mı yaygınlaşacak eğer tv kanalı yayını nasıl ise öyle izlersiniz hiç bir site tv kanalını özel olarak yayınlamaz direkt kanalın sitesine kısayol yapar gösterir.

bir kişi düzgün olarak açıklamış
  • kotadan çok yermi acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: exxxplorer

quote:

Orjinalden alıntı: SonDelikanlı

Sopcast diyorum.Bayağıdır uğraşıyorum bu program üstünde.
    İşte bu programın sakat yanıda ne kadar çok izleyen olursa o kadar iyi görüntü.
    P2P mantığı ne kadar çok peer o kadar hızlı download, birde bu programda dikkatimi çeken malum yayınlar sırasında görüntü normalden 1 dakika kadar geç geliyor.
    Pek kaliteli görüntü almamakla beraber, 1024 ile takılmadan malum yayınlar izlenebiliyor.
    4 Mbit bağlantı ile 500Mbitps lik 600x800 yayını takılma olmadan izlersin tabi yeterli peer olursa.

malum yayınlar derken, lig tv mi?

Evet bazen lig tv'deki maçlarıda izliyebiliyorsunuz

• quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

kotadan çok yermi acaba?

evet kotadan yer bence
  • ChrisTV (ÜCRETLİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Op3rator -- 25 Ekim 2007; 12:28:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: drgladius

hiç denemeyin bence 4 mbit le bile adam gibi izlenmiyor tv

Eğer durum böyleyse, bence ucuz yollu 2.el bi tv kartı al derim
  • lifeview flyvideo tv kartım var süper bişi kablolu tv izleyebiliyorum tavsiye ederim
  • www.sanal.tv çok yakında...
  • quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

kotadan çok yermi acaba?

hemde nasıl

bide diziye maça falan sararsan
  • Sipru iyi hoşda şimdi çoğu zaman görüntüde kaymalar,donmalar oluyor
    Sonra en önemlisi de ses de sorun oluyor ?? Neden acaba ? İnternet bağlantısından mı
    yoksa program henüz Beta sürüm olduğu içinni ?
  • sipru var benim gördüğüm bi ne sopcast ne de başkası. Daha arabelleğe aldığını görmedim
  • tak bi uydu bak keyfine
  • quote:

Orjinalden alıntı: LostSpace

şuana kadar 1024 hızla tek rasladığım program sipru sadece sipruda kanallarda takılma olmadığına şahit oldum diğer programlar zırt pırt arabelleğe alıp duruyor. Siprudada daha 5-6 kanal var ntv, tv8, cnbce, e2 falan. Arkadaşında dediği gibi kaliteli yayın için en az 20mbit internet lazım, bakalım ttnet ocakta 30mbit verecekmiş.

ewet sipru iyi ama çok az kanal var
  • Tv Ants, Sopcast gibi programları deneyin.Haftasonları sürprizlerle karşılaşabilirsiniz: )
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.