Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

İnternetteki Flash Oyunlar Kasıyor Yardım!!!

3
Cevap
0
Favori
849
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> İnternetteki Flash Oyunlar Kasıyor Yardım!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    378 Mesaj
    Arkadaşlar internette facebookta ki flash oyunlarda basen kasmalar oluyor birkaç saniyelik sonra düzeliyor arada yine kasıyor yavaşlıyor sonra yine düzeliyor.Sürekli böyle oluyor.İlk bilgisayara format attığımda böyle bir sorun yokken aradan 2 ay geçtikten sonra böyle olmaya başladı.Sistemimde kasacak kadar kötü bir sistem değil.İsterseniz sistem özelliklerini vereyim:

Intel Pentium Dual CPU E2160 @ 1.80GHz
    2GB DDR2 667 MHZ RAM
    GeCube Radeon X1550 512MB EKRAN KARTI
    150GB hdD
    Windows 7 Ultimate 32bit sp1

Arkadaşlar Lütfen yardım!!!

|
    |

Orijinalden alıntı: denopan123

Arkadaşlar internette facebookta ki flash oyunlarda basen kasmalar oluyor birkaç saniyelik sonra düzeliyor arada yine kasıyor yavaşlıyor sonra yine düzeliyor.Sürekli böyle oluyor.İlk bilgisayara format attığımda böyle bir sorun yokken aradan 2 ay geçtikten sonra böyle olmaya başladı.Sistemimde kasacak kadar kötü bir sistem değil.İsterseniz sistem özelliklerini vereyim:

Intel Pentium Dual CPU E2160 @ 1.80GHz
    2GB DDR2 667 MHZ RAM
    GeCube Radeon X1550 512MB EKRAN KARTI
    150GB hdD
    Windows 7 Ultimate 32bit sp1

Arkadaşlar Lütfen yardım!!!

Bana internet bağlantınızdan kaynaklı bir yavaşlama gibi geldi. Çünkü bazen internet trafiği yoğun olduğunda benim (imzamda belirttiğim) bilgisayarım bile kasabiliyor.
    |
    |

• Yüzbaşı
    378 Mesaj
    quote:

Bana internet bağlantınızdan kaynaklı bir yavaşlama gibi geldi. Çünkü bazen internet trafiği yoğun olduğunda benim (imzamda belirttiğim) bilgisayarım bile kasabiliyor.

Aslında haklı olabilirsin çünkü internetimin son günü ay başında sıfırlanıyor ay başında bir deneyeceğim saol

Orijinalden alıntı: denopan123

quote:

Aslında haklı olabilirsin çünkü internetimin son günü ay başında sıfırlanıyor ay başında bir deneyeceğim saol

adobe flash ve tarayıcınızı güncellemenizi tavsiye ederim
    |
    |

Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcılar Platformu

Lenovo Z580-59347084 8 GB Ram 1 TB HDD NVİDİA GT635M
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
üniversite
son dakika
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.