Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2735. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
63.796
Cevap
342
Favori
2.734.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27332734273527362737
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ay basindan beri bnim internet hala 3mb hizlanmadi bir turlu. Bu sorunu yasayan baskasi car mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doping internetten uzak durun.

Gece 02:00 - 08:00 'da ki internet kullanımını kotaya yansıtıyorlar.
  • Ay basindan beri bnim internet hala 3mb hizlanmadi bir turlu. Bu sorunu yasayan baskasi car mi.

• Kotayı aşmama rağmen hız düşmedi 6mbps alıyorum geçsemde 5mbps çok sorun olmaz
    Not:Ttnet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.Hamilton -- 3 Mayıs 2017; 8:30:23 >
  • Arkadaşlar bu kadar tantanaya gerek yok, bu saatten sonra kimse eski sistemi dayatamaz ancak kendi b.klarında boğulurlar,kablonet kendi ipini çekmiş belliki, sistem daha çok yeni bir başka mesajımda da geçiş süreçleri vs. daha en az 1 ay sürer demiştim muhtemelen aynı şekilde olacak, ben TTnet kullanıyorum, Online işlem merkezine girdiğimde direk orayı güncellemişler,24mbps AKN sonrası 8 mbps olarak. Bekleyin acele etmeyin düzelecek. İnsanları alıştırıktan sonra daha kötü düzene geçemezsin kaos çıkar hemde BTK müsade etmez.İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

• İzlemeyen kalmasın. Kablonet MH diğer isslerin Haziran'dan sonra GB başına ücret talep edeceğini söylüyor.

Dakika 5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 3 Mayıs 2017; 8:32:11 >
  • Beyler, superonline gece kuşu fırsatı hala sitesinde duruyor. Yani devam ediyor, değil mi?
  • Arkadaşlar süperonline 79.90 tlye 100mbit 50gb aknli pakete geçilir mi? Gece 100mbit ile download yapıcam. Akn geçince zaten hız 24mbit. Ne dersiniz?

• 35 MB TT fiber limitsiz kullanıyorum 100 GB AKK'li paket. Eski kullanıcıyım, dün gece sırf denemek için 20 GB'lık film torrentleri ekledim modemime gece 2'de indirmeye ayarladım, sorunsuz indirmişim ve kotaya yansımamış.
  • Düzenleme sonrası 24 Mbps olan internet hızım şu anda 12 Mbps yi geçmiyor. Ne anladım ben bu işten :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

İzlemeyen kalmasın. Kablonet MH diğer isslerin Haziran'dan sonra GB başına ücret talep edeceğini söylüyor.

Dakika 5

Bu konu hakkında da konu açılıp tartışılması lazım, bu konu da can sıkıcı çünkü.

• Bu konuda benlik bir şey yok da sırf konu sahibini tebrik etmek istedim.Bravvo arkadaşım harika bir çalışma olmuş ilk sayfa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

İzlemeyen kalmasın. Kablonet MH diğer isslerin Haziran'dan sonra GB başına ücret talep edeceğini söylüyor.

Dakika 5

Bunu ben de izledim ya. Müşteri hizmetleri ne kadar güvenilir bilmiyorum (erişebildikleri bilgi dolayısıyla) ama dedikleri ile iddialar örtüşüyor ve Turkcell/Superonline bildiğimiz olay soğusun diye bekliyor sadece.

• Mesut Çevik te twitterdan Kota ile ilgili iyi haberler gelmiyor diye bir bilgi paylaşmış, belli ki üst taraflarından ciddi bir duyum almış. Kaldı ki ISS lerin rahat durmayacağı belliydi, 1 Mayıs uygulamasını bir türlü içlerine sindiremediler, iptal etmek ve ertelemek için çok uğraştılar, Btk izin vermeyince Ücret Kotalı internet tehdinde bulunarak bize ölümü göstermeye çalışıyorlar, bakalım SITMA uygulaması ne olacak. BTK burada çok önemli umarım 1 defada olsa Haktan ve halktan yana olur.
  • Ben BTK'nın yakın zamanda müdahale edeceğini düşünüyorum. Çünkü "sizden istediğimiz bu değildi" diyecekler. BTK tüketici lehine hamleler yapmaya çalışıyor. Bu anlamda ISS'ler bunu sağlamak yerine tüketiciyi mağdur edecekler. BTK'nın yapmaya çalıştığı belli, ISS'lerin şerefsizliği belli. Müdahale gelecektir diye düşünüyorum.
  • Şu dakikadan sonra WebTekno videosundaki müşteri temsilcisinin söylediklerinin doğruluğu tartışılmalı.

Cidden işin b*ku çıktı. BTK'nın olaya acil et atması gerek. Hazirana kadar izin olayı bana aşırı saçma geldi gerçi.

Devlet firmasının devletin kurumundan çıkan düzenlemeyi delmesi de akıl mantık işi değil.

Gözünü sevdiğim memleketimde bir iş doğru düzgün gitsin ama yok...

• Bir defa bir firmanın müşteri temsilcisi daha kendi abonesine doğru düzgün yardımcı olacak bilgiye sahip değilken, millete nasıl başka ISS'ler hakkında bilgi verebiliyor? Bu anlamda bu bilgiye de itimat etmemek gerekli bence.

Bu, VW bayisindeki salak satıcının dizel Polo satabilmek için "abi Corsa dizellerin motor patlıyo" diye sallamasına benziyor (Gerçek olaydır).
  • Benim bu dönen dolaplardan anladığım aral mevzusu gibi bir şeyler şirketler el birliği yapmış anlaşıyor halkı düdüklemek için superonline ın o yazısının gerçek olduğunu herkes biliyor boşa yalanlamasınlar tepkileri görüp mecbur geri adım attı yalan olsa bu tarz bir tarife hiç bir yerde hayata geçmezdi ateş olmayan yerden duman çıkmaz misali, rekabet kurumunun ve btk nın buna derhal el atması lazım ve çok ciddi cezalar kesilmesi lazım bir kerede devletimiz halkının yanında olsun şirketleri daha fazla zengin etmenin derdine düşmesin artık.

• 2 ile 8 arası 40gb indirme yaptım akkye işledi

Not: Türknet

• Şu kotaya yansıma işini bir an önce çözmesi lazım TT'nin. Temsilci sorun değil bizim tarafımızda yansımıyor dedi ama görmemiz lazım şunu.
  • 
Sayfa: önceki 27332734273527362737
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.