Şimdi Ara

İnternette gezinmek için en iyi android hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eski telefonum ideosu sattım ve büyük ekranlı bir android almak istiyorum. Benim için öncelik, internette rahatça gezebilmek. Daha sonra sırasıyla müzik ve kamera performansı. oyun önemli değil. Note dışında ekranı 4" den büyük, fiyatı 1400'ü aşmayan , " en iyi internet deneyimini" sunan telefon hangisidir? Hangi telefonu önerirsiniz?

Bu arada yurtdışından alma imkanım da var. Yeni çıkacak Galaxy S3 yurtdışında 1400'ü geçer mi sizce? Yoksa Htc one x mi almalı?

Sizce bu telefonlardan hangisinin internet performansı en iyidir?
    1) Samsung Galaxy S3 (yurtdışi fiyatı 1400'ü geçerse alamam)
    2) Htc One X
    3) Htc One S
    4) Samsung Galaxy S2
    5) Sony Xperia S
    6) Samsung Galaxy Nexus
    7) Htc Sensation

Bir de mesela sensation ile one x arasında uçurum fark olur mu internet bakımından. sonuçta amacım oyun değil web de gezinme. Şu açıdan sordum, eğer fark çok yoksa fazla para vermeden ucuza sensation alıp kurtulayım. ama farka değer diyorsanız parasını veririm.

Tavsiye verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• Şöyle söyleyeyim, internet anlamında bilgisayarımda yapıpta sgs2 de yapamadığım hiçbirşey yok. (ki diğer cihazlarda öyle.) + sayfaları bilgisayarımdan daha hızlı açıyor ve kaydırma ile zoom 'da hiçbir sitede takılmıyor. Flash içerikte olsa , videoda olsa hiç takılmıyor. Tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.