Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

İNTERNETİMİ KULLANAMIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Network >> İNTERNETİMİ KULLANAMIYORUM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    264 Mesaj
    Arkadaşlar ben komşudan router ile internet çekiyorum ve gördüğünüz everest anten ile pcmde wifi kullanıyorum ama her ay illaki şu gördüğünüz anlamını bilmediğim bir hata veriyor bu internet ne yapacağımı şaşırdım 3 gündür yok internet çözümünü bilen varmı acaba

Kullandığım router ve anten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çare Sneijder -- 1 Nisan 2017; 18:5:44 >

|
    |

• Yarbay
    3090 Mesaj
    şu detayı ss olarak alabilirsem sevinirim
    Linux Server Network Administrator and Researcher | Software Engineer Student | IOT and Embedded Systems | Working on some companies and working some Projects (I don't want to explain due to Confidentiality agreement. )
  • Yüzbaşı
    264 Mesaj

Merhaba fotoğrafını çektim şuan internet var gözüküyor o işaret çıkmadı wifi üstünde fakat yinede kullanamıyorum bağlanmıyor girmiyor yani ilgiliniz için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çare Sneijder -- 2 Nisan 2017; 13:13:38 >
    |
    |
    ULTILIX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şöyle bir test yapalım.
    ilk önce cmd üzerinden tracert google.com yazalım ve bunun sonucunu buraya atınız.
    daha sonra ayrı bir cmd penceresinde tracert 8.8.8.8 yazıp sonucunu buraya atınız.

örnek
    |
    |
    Çare Sneijder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Linux Server Network Administrator and Researcher | Software Engineer Student | IOT and Embedded Systems | Working on some companies and working some Projects (I don't want to explain due to Confidentiality agreement. )
  • Yüzbaşı
    264 Mesaj

Yaptım ve sonuç;

Ss alıpta atamıyorum kusura bakmayın telefondan anca bu kadar oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çare Sneijder -- 2 Nisan 2017; 13:40:16 >
    |
    |

Sinyal tekrarlayıcı olan cihazın komşunun routerına bağlanmamış durumda. Aradaki cihazın arayüzünden gerekli ayarlamaları yapmanızı öneririm
    |
    |
    Çare Sneijder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    264 Mesaj

Aradaki cihaz derken yani benim routerım mı ona bağlanmamış router'ı sıfırlayıp tekrar kurdum ben çok kez orada tek sinyal bu gözüküyor İP de falan mı sıkıntı var acaba, birde gerekli ayarlamalar derken ne yapmam gerekiyor ben direk komşunun modeminden çekiyorum bağlantıyı modemin arayüzüne girip ne yapmam gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çare Sneijder -- 2 Nisan 2017; 13:53:24 >
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal
Mobilya Takımları
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.