Şimdi Ara

İnternet Üzerinden Telefon Görüşmesi Resimli Anlatım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
84.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cep telefonu ile bedava konusmyı denedim ama olmuo sanırsam. para yatırmalıymısız illa
  • Orhan Bey Merhabalar;
    Ben bu voip sistemini yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum.Voipraider kullanıyorum,çünkü alırken dolar ile alıyorsunuz ve haftalık konuşma süresi 300 dakika.Ayrıca FUP a düştüğünüzde yani haftalık süreyi aştığınızda en düşük ücretle konuşturan site ;denemenizi tavsiye ederim.
    Ses kalitesine gelince bu şirketlerin hepsi betamaxa bağlı ,yani onun omurgasını kullanıyorlar.Bu demektir ki ses kaliteleri aynı ,sadece sizin internet hızınıza ve kullandığınız cihaza yani voip adaptöre bağlı.
    Bu cihazları nereden alacağınızı sormuşsunuz ,ben yurtdışından getirip satıyorum.İsterseniz size 10 dolarlık kredi yükleyip gönderirim.Alınca direkt internete bağlar kullanırsınız.Yükleyince yükleme detaylarını da gönderirim,krediniz bitince kendinizde yükleyebilirsiniz.Bir yüklemeyle üç aylık bedava konuşabilirsiniz.
    Elimde 3 türlü cihaz var.En popüleri ve kullanışlısı Linksys Pap2 dir.sahibinden.com da satıyorum.
    Linki: http://www.sahibinden.com/linksys_pap2-na_analog_kilitsiz_voip_telefon_adaptoru-37WQQaXQQ10529234WQQpXQQdisplayitem

İhtiyacı olanla bana e-mail veya telefondan (0 535 7352044) ulaşabilirler.

• quote:

Orjinalden alıntı: orhangulesci

BANKA HAVALESİ YAPABİLİRSİN AMAwww.smslisto.com için söylüyorum tabii
    üye olduktan ve prograı indirdikten sonra buy credit bölümüne gir orada yazıyo garanti bankası olması lazım

Yoo istediğiniz bankadan havale yapabiliyorsunuz. Sorun olmuyor. Paypal gibi sistemleride kullanabiliyorsunuz. Ve bu islemlerim hepsi tüm voiplerde aynı. Kullanımı para transferi v.s.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yilo51

Orhan Bey Merhabalar;
    Ben bu voip sistemini yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum.Voipraider kullanıyorum,çünkü alırken dolar ile alıyorsunuz ve haftalık konuşma süresi 300 dakika

Bu söyledikleriniz tüm sistemler için aynıdır. voioraider olsun smslisto olsun yada diğerleri olsun. Hepsinde aynıdır uygulama. Çünkü hepsi aynı şirkete ait. Sadece tek değişik olan şey tarifeleridir. Onuda her sistemin kendi sitesine girip "rate" linkini tıkladığınızda tarifelerine bakabilirsiniz.
  • merhaba
    benim sorum mesela bunları cep telefonlarını ararken yada cep telefonuyla kullanabiliyormuyuz.eğer cep telefonuyla kullanabiliyorsak karşı tarafından buna uyumlu cep telefonu olması gerekiyor mu?ev telefonu için aldığımızda normal sabit hatlı telefonumuzdan kullanmak istediğimizde voip telefon almamızmı gerekiyor?sadece blgisayardan mikrofonla konuşmak istediğimizde sanırım voip telefona gerek kalmıyor.birşey daha var mesela nokia n81 modeli var voipi destekliyor.kablosuz bi yerden bağlanıp voip üzerinden bu telefonla istediğim yeri arayıp bu internet üzerinden aylık 10 dolar yada euro ödeyip bedava konuşma imkanım olur mu(mesela cep telefonunu aradığımda karşıdaki cep telefonunda da voip özelliğinin olması gerekiyor mu)
    şimdiden teşekkür ediyorum cevaplarınız için
    iyi günler
  • quote:

Orjinalden alıntı: azazel_666

merhaba
    benim sorum mesela bunları cep telefonlarını ararken yada cep telefonuyla kullanabiliyormuyuz.eğer cep telefonuyla kullanabiliyorsak karşı tarafından buna uyumlu cep telefonu olması gerekiyor mu?ev telefonu için aldığımızda normal sabit hatlı telefonumuzdan kullanmak istediğimizde voip telefon almamızmı gerekiyor?sadece blgisayardan mikrofonla konuşmak istediğimizde sanırım voip telefona gerek kalmıyor.birşey daha var mesela nokia n81 modeli var voipi destekliyor.kablosuz bi yerden bağlanıp voip üzerinden bu telefonla istediğim yeri arayıp bu internet üzerinden aylık 10 dolar yada euro ödeyip bedava konuşma imkanım olur mu(mesela cep telefonunu aradığımda karşıdaki cep telefonunda da voip özelliğinin olması gerekiyor mu)
    iyi günler

Merhabalar;
    Bu sistemi voip destekli cep telefonlarıyla kullanabilirsiniz.Kullanırken sadece gprs bağlantı ücreti ödersiniz,eğer Wifi varsa onuda ödemezsiniz.Karşı taraf cep telefonu ise ve onunda voip özelliği varsa aranızda BEDAVA konuşabilirsiniz.Eğer voip özelliği yoksa onu ucuza ararsınız.Ev telefonunda kullanmak için VOİP ADAPTÖRe sahip olmanız gerekir ,böylece bilgisayara bağlı olmadan ,normal telefon eder gibi kullanabilirsiniz.Bunun için bir voip adaptör ve herhangi bir siteden ( voipraider,nonoh,smslisto vb) voip aboneliği almanız gerekir.Bu iş için en çok kullanılan ve kaliteli ses veren links pap2 lerdir.Benim elimde var ,isterseniz size voip aboneliğide alıp kurulu bir şekilde gönderebilirim.
    Sahibinden.com daki ilanım: http://www.sahibinden.com/linksys_pap2-na_voip_telefon_adaptoru_3_aylik_voipraider_aboneli-84WQQaXQQ10529234WQQpXQQdisplayitem&keyword=pap2
    Böylelikle direkt ADSL ye takar konuşmaya başlarsınız.Aynı zamanda voipraider reseller im ,krediniz bittiğinde 5,10 veya 25 dolar kredi yükleyebiliriz.Bu şekilde türkiyedeki ve dünyadaki sabit hatları 3 ay boyunca bedavaya arayabilirsiniz.
    Bilgi için 0 535 7352044 arayabilir veya yilo51@gmail.com a mail atabilirsiniz.

• İşlem baya uzun fakat denemeye değer.Ama benim bu tür işlerle genelde işim olmuyo ararım elime telefonumu ararım yinede paylaştığın için sağol
  • merhaba
    cevaplar için teşekkür ederim.ama benim sorularım olacak.evdeki telefona bağlarsak(evde paralel telefon var bir sorun olur mu paralel telefonlarda bir sorun yaşanıyor mu) elektrik gittiğinde sabit telefonumuzu kullanabiliyormuyuz?sabit telefonda links aparatını bağladığımızda dışardan henhangibir sorun olamdan aranabiliyormuyuz?evimdeki modemde hem kablolu hem kablosuz var (bağlantım sınırsız 1 mbit emulede baya kullanıyorum) bilgisayardan bağımsız olarak linkys i kullanmak istiyorum herhangibir sorun olmaz heralde.birde cep telefonu içinde voip destekleyen bir telefon almak istiyorum gprs ten değil kablosuz ağı kullanarak kullanmak istiyorum.voip destekleyen cep telefonları için ayrıca cep telefonuna ayrı bir program yüklemek gerekiyor mu?sabit hattan cebi yada cepten cebi veya ceptan sabit hattı ararken bu voip sistemini kullanarak numaralar nasıl gözükecek?
    kusura bakma çok soru soruyorum bu konu hakkında fazla bir bilgim yok.
    şimdiden teşekkürler cevapların için.

• quote:

merhaba
    cevaplar için teşekkür ederim.ama benim sorularım olacak.evdeki telefona bağlarsak(evde paralel telefon var bir sorun olur mu paralel telefonlarda bir sorun yaşanıyor mu) elektrik gittiğinde sabit telefonumuzu kullanabiliyormuyuz?sabit telefonda links aparatını bağladığımızda dışardan henhangibir sorun olamdan aranabiliyormuyuz?evimdeki modemde hem kablolu hem kablosuz var (bağlantım sınırsız 1 mbit emulede baya kullanıyorum) bilgisayardan bağımsız olarak linkys i kullanmak istiyorum herhangibir sorun olmaz heralde.birde cep telefonu içinde voip destekleyen bir telefon almak istiyorum gprs ten değil kablosuz ağı kullanarak kullanmak istiyorum.voip destekleyen cep telefonları için ayrıca cep telefonuna ayrı bir program yüklemek gerekiyor mu?sabit hattan cebi yada cepten cebi veya ceptan sabit hattı ararken bu voip sistemini kullanarak numaralar nasıl gözükecek?
    kusura bakma çok soru soruyorum bu konu hakkında fazla bir bilgim yok.
    şimdiden teşekkürler cevapların için.

Merhaba;
    Linksys pap2 cihazını evdeki normal telefona değil ADSL çıkışından hat alarak bağlıyorsunuz,yani evdeki diğer tt hattınızla ilginiz kalmıyor,bu yüzden hiçbir sorun olmaz.Ama elektrik gittiğinde kullanamazsınız(eğer güç kaynağınız yoksa).Birde diğer bir cihaz var Edge Core VG007, http://urun.gittigidiyor.com/EDGE-CORE-VG007-VOIP-ADAPTOR-WIFI-AP-Gateway_W0QQidZZ16206822 bu cihazın iki telefon girişi var,birincisine ev telefonunuzu bağlıyorsunuz,tt hattınıza gelen çağrıları cevaplayabiliyor ,ararken voip üzerinden bedavaya arıyorsunuz.Eğer elektrik kesilirse cihaz otomatikman hattı tt hattınıza veriyor ve sorun yaşamıyorsunuz.Ayrıca bu cihazın Wifi özelliği de var laptopunuzla veya wifi özelliği olan cep telefonunuzla internete bağlanabilir ve gene voip özelliğinden bedava telefon açabilirsiniz.
    İlanı incelemenizi tavsiye ederim.Voip özelliği olan bir cep telefonu alırsanız hiçbir program yüklemeden veya bazı symbian işletim sistemli cep telefonlarına firing programını yükleyerek wifi özelliği sayesinde bedavaya konuşabilirsiniz.Tüm bu cihazların caller ID özelliği olduğu için aradığın numaraya senin sisteme tanıttığın numara (ev veya cep) gözükecektir.Başka sorularınız varsa yardımcı olabilirim.
    Selamlar

• Süpersin ediz teşekkurler
  • ARKADAŞLAR VOİP HAKKINDA TÜM SORULARINIZI CEVAPLAYABİLİRİM. CİHAZ HAKKINDA BİLGİ DE VEREBİLİRİM. MSN ADRESİM: m.f_hamamci@hotmail.com
  • quote:

merhaba
    iyi günler

Voip prog. phone2phone ozellıgı vardır.Ev telefonundan istediğiniz yeri arayabilirsiniz ücretsiz bu şekilde.Bu özellik nonoh'da ücretsizdir

Voipkredi Merkezi
    www.voipkredi.biz

• Selam Arkadaşlar,

Ya benim tek problemim var. Bir türlü çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim...

Voipraider programını kullanıyorum. Ev numaramı ve cep numaramı onayltıp arayanın kimliğimi gönder seçeneğinde seçmiş olmama rağmen arama yaptığımda aradığım telefonun ekranında numaram görünmüyor. Sürekli bilinmeyen numara olarak gözüküyor. Ben bu durumu nasıl çözebilirim?. Bana ait onaylanmış bir numaramın, aradığım telefonda gözükmesini istiyorum.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler,

Saygılar,
  • Merhaba arkadaşım. Programın araçlar menüsü içindekikişisel profiliniz alanına girin. Orada onayını vermiş olduğunuz numaralar aşağı tarafta listelenir. Hangi numaranızın görünmesini istiyosanız onun yanına işaret koyun ve işlemi tamamlayın. Programı ve oturumunuzu kapatıp açın. Sonra ki aramalarınızda numaranız gözükecektir.
  • caller id özelliği her zaman yemez, özellikle cepleri arayınca ayrıca bunun ilacıda yok.
    sabitleri arayınca %90 gösterir, cepleri arayınca caller id cıkma yuzdezi %30 tur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Primobolo -- 3 Mayıs 2009; 14:41:05 >
  • arkadaşlar voip şirketleri ile ilgili detaylı bilgi verebilirim msn adresim m.f_hamamci@hotmail.com site adresimwww.ekisim.com Ayrıcı yukarda programlar deneme veriyor sizi daha sonra euro bazında kredi yüklemizi istiyor oo şekilde konuşmaya devam ediyorsunuz. Aslında bunlar almanya üzerinden konuşturma sağlıyor. Bu gibi firmalardan 30 tane vardır. Nereyi nasıl görüşmek istiyorsanız msn adresi ve sitemde ayrıntılar yer almaktadır. Aklınıza takılan herhangi birşey olursa cep telefonumdan da ulaşabilirsiniz. Cep bilgileri sitemde mevcuttur.
  • Yapıyorum Ama Olmuyor ki
  • Bunu Bedava diyorlardı paralı mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: baristutmaz

Selam Arkadaşlar,

Ya benim tek problemim var. Bir türlü çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim...

Voipraider programını kullanıyorum. Ev numaramı ve cep numaramı onayltıp arayanın kimliğimi gönder seçeneğinde seçmiş olmama rağmen arama yaptığımda aradığım telefonun ekranında numaram görünmüyor. Sürekli bilinmeyen numara olarak gözüküyor. Ben bu durumu nasıl çözebilirim?. Bana ait onaylanmış bir numaramın, aradığım telefonda gözükmesini istiyorum.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler,

Saygılar,

Çoğu kişinin yaşadığı problem malesef bir çözüm bulunamadı hala buna.

Voipkredi Merkezi
    www.voipkredi.biz
    Msn: voipkredi.biz@hotmail.com

• quote:

Orjinalden alıntı: Turkey.Legend

Bunu Bedava diyorlardı paralı mı ?

İlk önce kredi almalısınız.Daha sonra 120gun boyunca bedava gorusebılırsınız..

Voipkredi Merkezi
    www.voipkredi.biz
    Msn: voipkredi.biz@hotmail.com
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.