Şimdi Ara

İnternet hızım stabil değil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Asus Dsl n16 modem kullanıyorum. vdsl internetim var hızını 24 den 70 mbps ye yükselttim. Ancak hız ölçümü yapınca speedtest üzerinden önce 70 e vuruyor ama yavas yavas geri düşüyor 24 e. iki gündür baya arastırıyorum. kararlılık ayarlarını felan da yaptım. direk kabloyla kasaya da bağladım. başka bir modem takıp onla da denedim sonuç aynı. ttneti arayınca onlar burdan kontrol ettiğimizde sorun görünmüyor diyorlar. Hız testi yaptığım siteyi değiştirdim ama sorun devam etti. İndirme yaptım onu da saniyede 2.4-2.5 mb hızla indiriyor orda da sonuç aynı. Acaba yardımcı olabilecek aynı sorunu yaşayan birisi varmıdır?

• modemle hat arasında ek var mı varsa ek sıkıntılı...

• Modeminizi tamamen bir resetleyip yeniden kurulumunu yapın. yardımı olabilir. Modemi resetledikten sonra sorun devam ederse geriye tesisat sorunu kalıyor. ( modemin sağlam ve ISS nin bizde sorun yok demesine istinaden. Modem resetlendikten sonra kurulumda sorun yaşarsanız youtube'deki video yardımcı olur.

https://www.youtube.com/watch?v=rNTg-yoN2HY

• Qos açıksa kapat.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugah6aiw

modemle hat arasında ek var mı varsa ek sıkıntılı...

bu dediğinle ne alakası olabilir ki?  

o kadar araştırmış ama modemin arayüzünde, wan bağlantı değerlerine bakmayı henüz keşfedememiş görünüyor. fake üyelik olabilir mi acaba?  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.