Şimdi Ara

İnternet hakkında destek.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni bir eve taşınıyoruz. Babam ve annem internetten devamlı ders veren kişiler ve internetten beni sorumlu tutarlar. Şu andaki evde netspeed 50 down (paket 75 ama dalgalanma olmasın diye. Meraklısına) 8 up kullanıyoruz ve gayet memnunuz.

Gideceğimiz yer 34 down destekliyor yani çöp. Ama binada kablonet var. Kafam bır milyon oldu bilen yardım etsin. Ve bir problem daha var. Ev dubleks internet evin alt sağ ucunda. Babamın çalışacağı oda üst sol ucunda :(

Müşteri hizmetleri Xiaomi pro wifi sinyal artirici almayın falan diyor bizim modeme uymuyor falan diyor. Ne yapmalı ! Ne paket hangi cihaz almalı !

Yardım edicek hocalarıma;

Para problem değil.

Bina 100 fiber kablonet destekliyor.

Stabil bağlantı gerekiyor derslerde gidip gelmemesi için.

Ev sahibi üşüdüğü için evin tüm odalarina sağlam duvar yalıtımı çekmiş :(

Şimdiden bana yardım edecek hocalarıma teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kablonet al 100 lük bağlantı gayet stabil.
    Ayrıca o fiber değil bilgin olsun, bakır kablo hattından geliyor. Gene milleti fiber diye kandırıyorlar.
    Ethernet kablosu ile babanın odasına erişim noktası koyacaksın, başka pek çaresi yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba hocam yanıtın için teşekkürler. Bağlantı noktasından kastın ne oluyor ?. Xiaomi mi pro gerçekten olmuyor mu ?

• Edit: Garip bir şekilde kutusunu görmesem de binada Superonline altyapı gözüküyor internette. Suepronline vs kablo net ? Aydınlatırsanız sevinirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.