Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Internet Explorer ve Download

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
126
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Internet Explorer ve Download
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2287 Mesaj
    Internet Explorer da aynı anda en fazla 2 download yapabiliyorum.
    Bu sayıyı 3 ve 4 e çıkarmak için ne yapmam gerek? Bir yerde ayarı var mıdır?

|
    |
  • Yarbay
    3459 Mesaj
    indir bir download programı(flashget-dap) istediğin kadar yap hem daha hızlı yaparsın hem duraklatıp sonra devam etme imkanın olur
    |
    |
  • Yüzbaşı
    872 Mesaj
    star downloader
    ben kullanıyorum ve de çok memnununm
    tam sürüm türkçe dil seçeneği mevcut

http://www.inndir.com/program.php?id=3921
    |
    |
  • Binbaşı
    1484 Mesaj
    get right
    |
    |
  • Yüzbaşı
    643 Mesaj
    İstersen Kayıt Defteri’nde yapacağın küçük bir değişiklik ile bu sınırı ortadan kaldırabilirsin. Bunun için ilk olarak Kayıt Düzenleyicisi’ni çalıştır ve ekrana gelen pencere üzerindeki “HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings” anahtarını etkinleştir. Şimdi buraya iki yeni öğe eklemelisin. İlk olarak Düzen/Yeni/DWORD Değeri komutunu çalıştır ve yeni öğeye isim olarak “MaxConnectionsPerServer” girdikten sonra [Enter] tuşuna bas. Düzen/Değiştir komutunu çalıştır ve maksimum bağlantısı sayısını ifade eden değer olarak “8” gir. Bu download hızını arttıracaktır. Ancak bant genişliğinin kapasitesini göz önünde bulundurarak aynı anda çok fazla download başlatma.

Aynı işlemi tekrar et ve “MaxConnectionsPer1_0Server” adında yeni bir DWORD değeri oluştur. Bu öğenin değerini de “8” olarak değiştir ve Kayıt Düzenleyicisi’ni kapat.
    |
    |
  • Yarbay
    2769 Mesaj
    Opera tarayıcı tavsiye ederim.Kendi indirme programı da var.Gayet hızlı indiriyor.Durdurup sonradan da başlatabiliyorsun.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
SEO
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,205
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.