Şimdi Ara

İnternet bağlatma mi yoksa cihaz kullanmak mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, KPSS çalışacağım için eve internet bağlatmaya karar verdim. Bu yüzden internet servisleri ile iletişime geçtim fakat yan komşumuz da internet var bizde yok. (Evler müstakil. Yan komşumuz ile aramızda 2m modem ile de 2.5 m var ama 2 kapı ve 1 Pimapen cam var.) Türk Telekomu aradım ve bana 10 gün ile 24 ay içersinde internet altyapısı bağlartırız dedi. Sizce cihaz alıp internet yakınlaştırmak mi mantıklı yoksa dilekçe verip beklemek mi? (Türk Telekoma 2 yıl sözleşme imzalamak istemiyorum)

Yakınlaştırmak için ne önerirsiniz? 8mbit komşumuzun interneti. YouTube 1080p vs için lazım Netflix vs izlemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frkn_clk -- 1 Eylül 2021; 13:42:5 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• hocam 1080p için ortak kullanım 8mbps yetmez.türknetle görüş altyapın varsa 100mbps 100 lira,ilerleyen dönemde komşuyla da anlaşırsın belki,bu sefer o seninle ortak kullanır.sana kalmış yinede internet operatörünü kendin seçersin.ama cihaz işi zor.çünkü hız düşük.

saygılar................................................

• multisongohan M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Ayın 2sinde dilekçe verdim. Altyapı 11mbps en fazla şu an adsl ile idare etmem gerekiyor çünkü zamanım yok Türk Telekom ile uğraşmak için. Zaten çok evde internet olmadığı ve evlerin büyük çoğunluğu müstakil olduğu için fiber, vdsl ile uğraşmazlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • frkn_clk F kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun.

saygılar...............

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.