Şimdi Ara

İnternet bağlantısı düşüyor geri bağlanıyor tekrar düşüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Devilsbutcher

Hocam şimdi hallettim ilginç bir sorun var. Driver i buldum cd den kurdum. Sıkıntı yok. Driver booster ile dediğiniz gibi güncelledim. Güncelleyince bu sorun oluyor. Eski driver ile bir sorun yok. Niye böyle acaba ?

Uyumsuzluk vardır eski driverı yükledikten sonra aygıt yöneticisinden wifi aygıtına sağ tıklayıp güncelleştirmeyi deneyin

Edit: pardon mesajınızı yanlış anlamışım eski driverda sorun yok ise kopma felan olmuyorsa güncellemeyin kalsın öyle ayrıca güncelleyince oluyor diyorsunuz bunun tek sebebi driverın windows sürümü yada biti ile uyumsuz olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melih Albayrak -- 15 Şubat 2018; 19:8:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihalbayrak

quote:

Orijinalden alıntı: Devilsbutcher

Hocam şimdi hallettim ilginç bir sorun var. Driver i buldum cd den kurdum. Sıkıntı yok. Driver booster ile dediğiniz gibi güncelledim. Güncelleyince bu sorun oluyor. Eski driver ile bir sorun yok. Niye böyle acaba ?

Uyumsuzluk vardır eski driverı yükledikten sonra aygıt yöneticisinden wifi aygıtına sağ tıklayıp güncelleştirmeyi deneyin

Edit: pardon mesajınızı yanlış anlamışım eski driverda sorun yok ise kopma felan olmuyorsa güncellemeyin kalsın öyle ayrıca güncelleyince oluyor diyorsunuz bunun tek sebebi driverın windows sürümü yada biti ile uyumsuz olması

Aynen eski driver ile sorun yok. WiFi için Güncelleme yapmadım. Diğer 41 driver i güncelledim booster ile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.