Şimdi Ara

İnternet Ağıma Bağlanan Cihazlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, son 2 aydır internetime bağlanan cihazlar ağ paylaşımında görünüyor. Bir bakıyorum bir bilgisayar, bir bakıyorum bir casper, iki general mobile telefon. Evde bu cihazları kullanan kimse yok, bizden biri bağlandığı zaman zaten biliyorum. Şifreyi kaç kez değiştim, panelin giriş bilgilerini dahi değiştim, SSID gizledim ve adını değiştirdim, WPA2 şifreledim uzun şifreler oluşturdum ama yok yine bağlanmaya devam ediyorlar. Olayı bir türlü anlayamadım gitti. Sizce ne yapmalıyım?
     İnternet Ağıma Bağlanan Cihazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jerksabird -- 21 Kasım 2015; 11:25:30 >

• eğer ki çok fazla cihaz kullanmıyorsan ev içinde, modem için mac filtrelemesi yap sadece istediğin cihazların mac adreslerini girerek filtrelesin onun dışındaki cihazlar şifreni bilse bile internete çıkışı sağlayamaz.
  • Üstteki arkadaşında dediği gibi MAC filitreleme yap. Kısa yoldan yapmak için bağlanmak istediğin tüm aletleri modeme bağla, onların maclerine giriş izni ver diğer tüm maclere kapat. Sonra modemin şifresini bile kaldırabilirsin giremezler .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.