Şimdi Ara

Internal Storage boş görünüyor yardım! [çözdüm, konu kilitlenebilir]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
20.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Edit: Sorun çözüldü konuyu kilitleyebilirsiniz, teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haruna Rei -- 7 Ocak 2015; 5:30:05 >

• Birinci ihtimal: Formattan sonra ilk bağlantıda bu bilgisayara güvenilsin mi sorusuna hayır cevabı vermiş ve farketmemiş olabilirsiniz. Ya da iTunes kurulu olmadığı için bu soru hiç belirmemiştir.

İkinci İhtimal: Telefon kilitli (uyku modunda) ve şifre/Touch ID açık ise erişim engellenmiştir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinss

Birinci ihtimal: Formattan sonra ilk bağlantıda bu bilgisayara güvenilsin mi sorusuna hayır cevabı vermiş ve farketmemiş olabilirsiniz. Ya da iTunes kurulu olmadığı için bu soru hiç belirmemiştir.

İkinci İhtimal: Telefon kilitli (uyku modunda) ve şifre/Touch ID açık ise erişim engellenmiştir.

Hayır ya sorun onlar değil önceden oluyordu hayır desem bile çıkarıp taktıktan sonra güven diyince açılırdı hep.
    İkinci yazdığınız nette vardı zaten çok denedim ama olmadı oda değilmiş sorun :/

Çözdüm! 4 usb girişinden sadece birine takınca düzeldi. Buda benim şanssızlığım heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haruna Rei -- 7 Ocak 2015; 5:29:24 >

• wifi photo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.