Şimdi Ara

INTEL Skylake Core i5 6400 2.7 GHz 6 MB - 482TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
5.662
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam bu işlemciler için yeni anakartlar da çıkacak. Artık kafalarda soru işareti kalmadı yani :) Çıkacak mı çıkmayacak mı diye. Piyasa düştü gördük ama henüz anakartlar gelmedi. 8.nesil işlemcilerinde bir kısmı vatanda satışa çıkmış. Hepsi gelir yakında. Şuan bana göre en avantajlı olanı i3 8350K veya i5 8400. Zaten iki işlemcininde performansı bi önceki nesile göre çooook çok yüksek. Sonuç olarak anakart modellerinde 1151V-2 bulunan anakartlara takılacak bu işlemciler :)
  • Hocam cevabiniz icin cok tesekkurler sizlerin gibi insanlarin forumlarda kalmasi gecmisi hatirlatiyor :)

İkinci sorun hocam sizce anakartlarin fiyat bandi ne olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 serisi işlemciler payasaya yayılsada 500 tl 6400 alabilsek.
  • serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    Kıskanacak tabi, önce bi onlar denesin iyiyse biz ona göre kullanırız işin şakası bi yana, Türkiye'ye gelen işlemcilerde pek fiyat farkı görmedim ben bu arada. Yani vatanda 8400 870 lira şuan, amazon.comda 8350K'ya bakmıştım oda 750 Türkiye'ye geliş fiyatı vergi kargo vs dahil. Yani hemen hemen aynı gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sembek -- 6 Ekim 2017; 14:36:43 >
  • Sembek kullanıcısına yanıt
    arada 100 liradan fazla fark var.
  • Monitör fiyatları iyi gibi duruyor 250 liradan başlıyor monitörler bu doları 3e sabitlemeleri güzel olmuşa benziyor. Akakçe'de en ucuz 270 lira denen monitör eksen'de 250 lira.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.