Şimdi Ara

intel security true key'i silemiyorum acil yardım!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
20.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler arkadaşa laptopu 1 geceliğine vermiştim oda içine etmiş :D
    MCaffee fln indirmiş bilmem ne işte truva atı virüsü bulaşmış...truva atını hallettim ancak şu intel security true keyi kaldıramadam böle bi hata veriyor
    içindeki dosyalrı sildim fln olmadı sistem izini gerekiyor fln diyor silmiyor intel security true key'i silemiyorum acil yardım!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: mertoğlan

beyler arkadaşa laptopu 1 geceliğine vermiştim oda içine etmiş :D
    MCaffee fln indirmiş bilmem ne işte truva atı virüsü bulaşmış...truva atını hallettim ancak şu intel security true keyi kaldıramadam böle bi hata veriyor
    içindeki dosyalrı sildim fln olmadı sistem izini gerekiyor fln diyor silmiyor intel security true key'i silemiyorum acil yardım!!!!

İobit Uninstaller programını dene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Format_Candır kullanıcısına yanıt
    hocam olacanı sanmam ''should ı remove it '' programı ile denedim olmadı CCcleaner ile dendim olmadı...tr deki sunucularına mesaj attım yarın bakacam.
    regedit'den silecem komple
  • quote:

hocam olacanı sanmam ''should ı remove it '' programı ile denedim olmadı CCcleaner ile dendim olmadı...tr deki sunucularına mesaj attım yarın bakacam.
    regedit'den silecem komple

Tamam hocam kolay gelsin..

• Sorunu çözdüm sonunda kaldırdım programı

• quote:

Sorunu çözdüm sonunda kaldırdım programı

Hocam nasıl kaldırdınız tarif edebilirmisiniz bende de bu trukey programı yüklenmiş en ince ayrıntısına kadar sildim sadece 50kb'lik tek bir dosyası kaldı silmeye çalıştıgımda dosya şifreleme sistemi EFS üzerinde çalışıyor diyo kalkmıyor regedit'ten nasıl silebiliriz ?
  • Çalıştır ı açın regedit yazın ardından Intel Security True Key yazın enter
    Dosyayı silin, böle yapınca denetim masasında programlar kısmında gözükmüyor ancak C'de klasör duruyor oradan bende silemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertoğlan -- 22 Ekim 2016; 18:13:39 >
  • mertoğlan M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam programı kaldırmak için işe yaradı ve sizin sorununuza çare olarak şunu söyleyebilirim pc'yi kapatın açın ve açtığınız anda C'ye girip silmeyi deneyin bende klasörü bu şekilde sildim. Çünkü biraz bekleyince sistem dosya şifreleme diye birşey devreye giriyor ve engelliyo silmeyi bir kez deneyin söylediğimi bende işe yaradı.
  • Bugün Microsoft destek hattını aradım durumu izah ettim telefondaki eleman Çalıştır bölümüne msconfig yazıp oradan programı komple inactive edip kaldırabilirsiniz dedi akşam yurda geçince deneyecem

• mertoğlan M kullanıcısına yanıt
    Eğer o şekilde olmassa benim dediğim yöntemide deneyebilirsiniz bende çok şükür kurtuldum. Kendi kendine kuruluyordu tedirgin edici bir program açıkçası
  • Arkadaşlar merhaba. Aynı sorun bende de vardı. Ben c'ye program files a girdim, ordan intel securitiy klasörünün içinde uninstal vardı onu açarak sildim ve silindi. Umarım ilerde bi sıkıntı çıkmaz :)
  • Aman hocam google chrome dan sakın flash player yüklemeyin, benim pc çöktü dosyalar da gitti. Tekrar formatladım sakın sakın yüklemeyin.
  • https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=I8OhSjJeW1U

tamamen halledersin video linkindeki uninstall programını indirmeyi unutma...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.