Şimdi Ara

intel hd graphics Ekran kartı Nasıl. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
2
Favori
109.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hd 4500 kullanıyorum ama o kadar abartılacak birşey değil. Sadece lol oynuyorum ben. Fps orta ayarlarda(zorlamak istemiyorum) 80 fps görüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar benim ekran kartım da Intel HD Graphics, SWAT4 kurdum. Ekran kartı yetersiz yine de açılsın mı diye, açarsam ne gibi şeyler olabilir? Ekran kartı falan yanmasın??? (Bilgisayarım Lenovo G5030)
  • swat 4 eski oyundur hangi intel hd graphic kullanıyorsunuz
  • patren kullanıcısına yanıt
    AMD Radeon™ R5 M230 2GB 3D yazıyor internette, ben oyunu açarken uyarı geliyor ekrana devam edilsin mi diye, korktum şimdi yanmasın ekran kartı oyun uğruna

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşini görmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amd kartla calistirin oyunu cok rahat oynarsiniz

• Beyler bende:
    4 Gb ram
    DircetX11
    İntel HD Grapihcs 4000
    1.70GHZ İntel Core 5 işlemci
    var ve h1z1 yükledim oyun sadece yanıma adamlar yaklaşınca kasıyor bütün ayarlar en düşükte tavsiyeniz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KFG

Beyler bende:
    4 Gb ram
    DircetX11
    İntel HD Grapihcs 4000
    1.70GHZ İntel Core 5 işlemci
    var ve h1z1 yükledim oyun sadece yanıma adamlar yaklaşınca kasıyor bütün ayarlar en düşükte tavsiyeniz var mı ?

AMD apu al, geçer. Hız aşırtman lazım, uncore hızı düşük. Herşeyi L3'ten yapmaya çalışan işlemci çekirdekleri var Intel'in, AMD'ninkilerin eşlerliği ise L2'den oluyor.
  • konu hortlamışken ve uykuya dalmadan bende sorayım
    benım ekran kartı ıntel hd graphıc famıly 1485 mb 4 gb ram 64bit win7 direct 11
    bunda skyrimi low modda çok rahat oynuyorum
    pes13 e girişte bi soru soruyodu hatırlamadım şimdi bunu da düşükte oynyodum
    minecraft ı ayarları ortada oynuyorum
    başka da oyun oynaıyorum
    ben şimdi fifa 15 i indirip kursam açar mı bu alet? Düşük de falan kasma olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: janqlee

konu hortlamışken ve uykuya dalmadan bende sorayım
    benım ekran kartı ıntel hd graphıc famıly 1485 mb 4 gb ram 64bit win7 direct 11
    bunda skyrimi low modda çok rahat oynuyorum
    pes13 e girişte bi soru soruyodu hatırlamadım şimdi bunu da düşükte oynyodum
    minecraft ı ayarları ortada oynuyorum
    başka da oyun oynaıyorum
    ben şimdi fifa 15 i indirip kursam açar mı bu alet? Düşük de falan kasma olur mu ?

Hangi Intel HD var sende? Benim Intel HD 4000 oynatıyor FIFA'yı ama biraz kasabilir belli de olmaz, oynanış olarak denemedim pek çünkü oyunu açıp AMD'ye geçiriyorum direkt. Menüler falan biraz kasıyor ama oyun açılıyor, açmamazlık etmiyor :)
  • Kalradyalı kullanıcısına yanıt
    Öncelıkle cevabın için teşekkur ederim
    ekran kartım resimdekı gıbı ben pek anlamam
     intel hd graphics  Ekran kartı Nasıl.
  • Hocam Başlat - Çalıştır/Ara - dxdiag yazar mısınız bi? Ordan Ekran sekmesine gelin, bir de ordan ss atın bakalım burda model falan yazmıyor. Sıradan bir onboard vga olması muhtemel sizinki ama emin olmak gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

quote:

Orijinalden alıntı: Kalradyalı

Hocam Başlat - Çalıştır/Ara - dxdiag yazar mısınız bi? Ordan Ekran sekmesine gelin, bir de ordan ss atın bakalım burda model falan yazmıyor. Sıradan bir onboard vga olması muhtemel sizinki ama emin olmak gerek.

Yok hocam dxdiagda da intel gözükür. Aygıt yöneticisinden aygıt kimliğine bakması gerekli.

Ben de onu düşündüm de dxdiag tarif etmesi daha kolay geldi bende tam adıyla falan yazıyor çünkü her yerde de, bunda yazmadığı için standart bir onboard olma olasılığı yüksek dediğim gibi.

Eğer bakabilirseniz bilgisayarıma sağ tıklayın yönet - aygıt yöneticisine girip görüntü bağdaştırıcılarından ekran kartının donanım özelliklerine bakın, ordan ayrıntılar kısmından donanım kimliğini öğrenip google'da aratırsanız veya buraya yazarsanız daha net bilgi sahibi oluruz.

Herhalde bu şekılde
  • quote:

Herhalde bu şekılde

Hocam aygıt açıklaması yazan yere tıklayın, donanım kimliğini seçin ordan. Çıkacak olan yazılardan ilk satırı sağ tıkla kopyala diyerek buraya yapıştırın. Siz ekran kartı driver'ını kurmamış da olabilirsiniz. Eksik driver'larınız var gözüküyor zaten.

Hocam dediğinizi yaptım bunlar çıktı

PCI\VEN_8086&DEV_0156&SUBSYS_145D1043&REV_09
    PCI\VEN_8086&DEV_0156&SUBSYS_145D1043
    PCI\VEN_8086&DEV_0156&CC_030000
    PCI\VEN_8086&DEV_0156&CC_0300
  • quote:

Hocam dediğinizi yaptım bunlar çıktı

PCI\VEN_8086&DEV_0156&SUBSYS_145D1043&REV_09
    PCI\VEN_8086&DEV_0156&SUBSYS_145D1043
    PCI\VEN_8086&DEV_0156&CC_030000
    PCI\VEN_8086&DEV_0156&CC_0300

Hocam valla uğraştırdık ama bulamadım ekran kartını bir türlü sen en iyisihttp://www.systemrequirementslab.com/cyri gir ve gerekli eklentiyi yükle, ardından FIFA 15 seç bak bakalım sistem gereksinimleri ne diyecek. İşlemci de baya önemli FIFA'da çünkü.

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/fifa-15/12203/?p=a

Yaptım bu çıktı yani oynanmaz boşuna yukleme diyo :D
  • quote:

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/fifa-15/12203/?p=a

Yaptım bu çıktı yani oynanmaz boşuna yukleme diyo :D

Hocam senin sonuçlarını göremedim ama oynanmaz diyorsa büyük ihtimalle oynanmaz orası teknik olarak karşılaştırıyor, 0.5 ghz, 1 gb ram farkı falan oldu mu çok sorun olmaz da mesela hem işlemci hem ekran kartı falan oynatmaz diyorsa o zaman banko oynamaz

Neyse hocam ilgilendigin icin tesekkur ederim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.