Şimdi Ara

İntel Bay Trail-T Quad Core işlemcili mini cihazlar. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
18
Favori
19.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: albani

Beyler bir şey dikkatimi çekiyor by miniPC deki yüklü W8 ler normal Lisanslımıdır?? ya da tam esprisi nedir W8 in?

sanırım bu meretler yakında MediaPlayer kutularının yerinemi geçecektir?

şahsen benim Desktop PC den tek yaptığım;nete girmek-dolaşmak/netten video içeriklerini izlemek/beğendiğim içerikleri HDD ye kaydetmek+USB-Ext.HDD ye kayıt etmek
    ve Player olarak kullanmak>panele veriyorum görüntüyü;PC den bu yazdıklarım dışın da başka hiç bir şey yapmıyorum!

MP cihazlarından bıktım gari,6 tane aldım hepsini şutladım

Gördüğüm kadarıyla bu bit kadar cihazlar bana uyarsa valla tadından yenmez,zira Desktop toplıyayım diyorum bir çuval para iyi bir sistem
    Notebook larda aynen öyle ve benim yapacaklarımı yukarıda yazdım,haybeye bir sürü para vermek istemiyorum artık PC ye!

ne dersiniz sizler? ve sanırım bu iş yeni trend olmaya başladı ve elini sallasan yakında bunlara değecektir hangi marka veya nasıl bir config.v.s olmalı??
    fiyatı da gördüğüm kadarıyla ucuz alayım bir tane deneyeyim diyorum

++

Diğerlerini bilmiyorum ama Minix Neo Z64 windows versiyonu orjinal lisanslı windows 8 Bing ile geliyor. Ben aynı donanıma sahip android versiyonunu aldım, temiz windows 8 pro yükledim.

Yukarıda multimedia performansını yazdım, bay trail 4 core intel işlemci işini başarıyla yapıyor. İntel 4.gen. HD onboard ekran kartı da fazlasıyla yeterli bir performans gösteriyor. İnternet, torrent, 1080p medya oynatmada gayet iyi iş yapıyor bu alet. Youtube incelemelerinde basit eğlencelik oyunlarda dahi iyi iş çıkarttığını görebilirsiniz. Yaptığı işi, elektrik tüketimini, fiyatını göz önüne aldığımızda; süper bir performansı olduğunu söyleyebiliriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hasangul

quote:

Orijinalden alıntı: yabanci_ch

Televizyona hdmi ile baglayip sopcast aracigiliyla 1080p ve 50fps yada herhangi bir kalitedeki canli mac performansini merak ediyorum acikcasi.Suan online film sitelerinden 720p yada 1080p filmleri sorunsuz izleyebiliyorum lakin bir türlü telefondan sopcasttaki canli mac yayinlarini izleyemedim chromecast ile

Minix Neo Z64 android alıp, windows 8.1 pro yükledim ve bu şekilde kullanıyorum. Sopcast denemedim ama simple tv üzerinden iptv sorunsuz izleniyor. Digiturk play 1200K, 720pizle.com ve Youtube 1080p sıkıntısız.. Kodi ile izlediğim 4K ve 1080p filmlerde de gayet akıcı iyi bir performans aldım. Logitech PS3 mediaboard klavye-mouse ile BT bağlanarak kullanıyorum. Ben almayı düşünenlere gönül rahatlığıyla öneririm.
    Syg.

Cevap icin tesekkürler,bu yaz chromebit ve yeni intelin yeni Compute Stick piyasaya ciksin birini almak elzem oldu.Sopcast ile 1080p ve 50fps maclarda denemek isterseniz assagidaki siteyi ziyaret edebilirsiniz.Yasaksa silinebilir tabiki..

http://livefootball.ws

• @hasangul

bilgi için teşekkürler+

Ben PC işinden çakmam,dolayısıyla bazı şeyleri sormak zorundayım;şimdi Bing olayını anladım,işime yarar diye düşünüyorum,sitesine baktım sanırım 4 farklı vers.var
    Android ve Windows

Android işime yaramaz diye sanıyorum(resim kalitesi üzerine negatif etkisi vardır diye okuyorum! bu sistem daha çok ıvır-zıvır bir alay işlemler ile tablet/cep ile olan ilişkileri v.s
    için işe yarar diye görüyorum ama benim bunlar hiç işim olmaz)

Windows içinde 32/64 RAM/ROM v.s tercihleri ne olmalıdır? ve "Marka" olarak ne alınmalı veya nereye bakayım seçenekler(marka bazında)olarak?
  • albani kullanıcısına yanıt
    Ben elimde windows 8.1 lisansım olduğu için Minix Neo Z64 android versiyon seçtim (35usd daha ucuz bu versiyon). Kendi windows'umu kendim yükledim ;) Minix Neo Z64 windows versiyonu alırsanız, windows sürümü 8.1 bing olarak geliyor. Bildiğimiz 8.1 ama arama çubuğu default bing ayarlı ve windows media player yok diye biliyorum. Başka fark varsa ustalar ekleyebilirler. Windows 10 ücretsiz yükseltme şansınız da olacakmış.

Buna muadil windowslu cihazlarla ilgili bilgi bu konunun ilk sayfasında var; Pipo X7, Egreat i6, Voyo, Ainol, Beelink gibi alternatifler var ->http://www.geekbuying.com/category/Windows-Mini-PCs-1655/

Minix emmc 5.0, diğerleri emmc 4.5 diye biliyorum, windows açılış süresi 13-15 sn, ama günlük kullanım, internet, multimedia performansına net etkisini bilemiyorum. Yapılmış bir test varsa araştırmak lazım. Minix windows versiyon legal ve süresiz lisans, bazılarında ge,ici lisans oluyormuş ama bunu da karar vermeden önce teyit etmeniz gerekiyor. Ben Minix'in malzeme kalitesinden memnunum, ancak kıyas yapma şansım olmadı. Diğer ürünlerden alan arkadaşlar da yorum yaparlarsa almayı düşünen arkadaşların seçimine yardımcı olabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasangul -- 11 Nisan 2015; 16:43:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• şu cihazlara bir adet optik yada coax çıkış koysalar ne olurdu anlamak mümkün değil.
  • sakalak kullanıcısına yanıt
    İlk sayfadaki fotolara baktınızmı ?
  • Tronsmart draco aw80 diye bir ürün var. 4k,sata var ama windows kuruluyor mu belli değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba bende geçen ay niyetlendim win8'li bu miniPC'lere ama hiç bir bilgim yok. İnternette geziyorum, youtube, film ve torrent, facebook yazı yazma amaçlı kullanıyorum. Birde İphone eşleştirmede. Kafama takılan soru suanki laptop'um da yaptığım işlemleri yapabilirmiyim ?

Mesela İphone'um için İtools kullanıyorum bu gibi işlemleri rahatlıkla yapabilirmiyim.
  • Pipo x8 FİYATI http://www.geekbuying.com/item/PIPO-X8-Windows8-1-Android4-4-Dual-Boot-Intel-Z3736F-Quad-Core-Mini-PC-7-Tablet-HDMI-2G-32G-802-11b-g-n-LAN-BT4-0---Black-344437.html

http://www.cnx-software.com/2015/04/19/pipo-x8-is-a-windows-8-1-mini-pc-with-a-7-touchscreen/

https://liliputing.com/2015/04/pipo-x8-is-a-windows-mini-pc-with-its-own-touchscreen-display.html

İntel Bay Trail-T Quad Core işlemcili mini cihazlar. İntel Bay Trail-T Quad Core işlemcili mini cihazlar. İntel Bay Trail-T Quad Core işlemcili mini cihazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi managerxn -- 23 Nisan 2015; 21:01:10 >

• managerxn kullanıcısına yanıt
    Display – 7″ 1024×600 touch screen with 5-points. Bu olmamış !!!
  • caprice C kullanıcısına yanıt
    Windows Lisans parası ödememek için eklemişler ekranı. 25 dolar yerine 10 dolar artmış sadece yani.
  • MeegoPadT01 orjinal windows 8.1 dosyası mevcut linkten indirebilirsiniz,

http://yunpan.cn/cVUntHNVeXbnV (提取码:a9d2)

Format atma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caprice -- 21 Nisan 2015; 16:25:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: caprice

MeegoPadT01 orjinal windows 8.1 dosyası mevcut linkten indirebilirsiniz,

http://yunpan.cn/cVUntHNVeXbnV (提取码:a9d2)

Format atma

Hocam linkteki site uyelik istiyor.uye olmak icinde çine ait telefon numarasi gerekiyor.kullandiginiz uyelik varsa paylasirmisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @ wersin3230,

üyelik istemiyor, gelen sayfada boşluğa kodu a9d2 yapıştır
  • MeLE PCG09 2.5 İnç SATA HDD TAKILABİLİYOR

32GB eMMC MeLE PCG09 Quad Core Mini PC Intel Z3735F 2GB DDR3 2.5 SATA HDD Support HDMI VGA LAN WiFi Bluetooth 4.0 Windows 8.1

http://androidpc.es/blog/2015/03/17/mele-pcg09-un-nuevo-modelo-de-minipc-con-bahia-interna-sata/#prettyPhoto

http://www.aliexpress.com/store/product/MeLE-PCG09-Quad-Core-Mini-PC-Intel-Z3735F-2G-DDR-32G-eMMC-2-5-SATA-HDD/715968_32296927152.html

İntel Bay Trail-T Quad Core işlemcili mini cihazlar. İntel Bay Trail-T Quad Core işlemcili mini cihazlar. İntel Bay Trail-T Quad Core işlemcili mini cihazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi managerxn -- 24 Nisan 2015; 11:53:54 >

• MeLE PCG09 2.5 İnç SATA HDD TAKMAk

• http://www.banggood.com/Vensmile-W10-Quad-Core-2GB-RAM-64GB-ROM-Windows-8_1-Wintel-TV-Box-p-975963.html?bid=10908

Windows 8.1 with Bing (Comes with activation key)

Vensmile W10 Quad Core 2GB RAM 64GB ROM Windows 8.1 OS Wintel Mini Smart Windows TV Box Mini Smart PC

New Arrival!!!
    More Storage 64G! Smaller and Thinner!
    Demand exceeding supply!
    Only 50pcs will get in stocks 05.16
    Hurry up!
    Miss it, you need wait for more 15days at least.

Vensmile W10 Quad Core 2GB RAM 64GB ROM Windows 8.1 OS Wintel Mini Smart Windows TV Box Mini Smart PC

Vensmile W10 Highlights:

Vensmile W10 is the update version of Vensmile iPC002, comparing with iPC002, it is thinner, smaller, but with more storage,64GB eMMC, you can use it do more thing.

CPU: Intel Atom Z3735F Quad Core 1.33GHz (up to 1.8GHz)
    GPU: Intel HD Graphic
    2GB RAM + 64GB eMMC ROM
    Windows 8.1 with Bing (comes with activated key)
    Support 1080P full HD
    Bluetooth 4.0; 2.4G+5G dual band wifi
    Battery: 3000mA

Why Choose Vensmile W10?

1. Not only mini but powerful, Atom Bay trail quad core CPU, Windows 8.1 with Bing OS.
    2. W10 also with RAM DDR3L 2GB and ROM eMMC 64GB, support 2.4+5G dual band WiFi connection, with Bluetooth 4.0, can control by a 2.4G wireless or bluetooth keyboard/mouse.
    3. Comparing with Normal Laptop or desktops, it is small, easy to carry, but have the same functions with the normal windows computers.
    4. Comparing with Android Smart TV Box, W10 is more powerful , and windows OS is easier for use, and have more functions, you can do everything, such as business meeting, home theater, office work, etc.
    5. Built-in recharge battery ,better for business meeting and trip.

İntel Bay Trail-T Quad Core işlemcili mini cihazlar.

İntel Bay Trail-T Quad Core işlemcili mini cihazlar.

• http://www.banggood.com/PIPO-W4S-Intel-Z3735F-Quad-Core-8-Inch-64GB-Dual-Boot-Tablet-p-973176.html?utm_design=20&utm_source=emarsys&utm_medium=phonetablet150506_page&utm_campaign=activity&utm_content=Louis

PIPO W4S Intel Z3735F Quad Core 8 Inch 64GB Dual Boot Tablet

PIPO W4S Dual Boot Tablet come with Intel Baytrail-T Z3735F Quad Core CPU processor and Intel HD Graphics GPU. Adopt Android 4.4+Windows 8.1 Dual System. The 8 inch 1280*800 Resolution Capacitive Screen bring you perfect visual enjoyment. With 2GB RAM+64GB ROM large capacity, support Bluetooth function.

• Herkese selam

Pipo x7 mi Voyo Mini Pc mi arkadaşlar. Voyonun tasarımı güzel. Pipo da daha bilindik bir marka.
    Yukarıda çoğu kişinin belirttiği gibi internetten film, dizi izleme; torrent download ve günlük internete girme işlemi. Sanırım bu tarz mini pcler fazlasıyla yeterli olur
    Sadece 1080 ve yüksek gb li videolarda takılma yaparmı acaba

sagolun
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.