Şimdi Ara

Intel 12.Nesil i7-12700H Lenovo Legion 5 Pro Laptoplar (Benchmark Testleri) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

hocam yilan hikayesine dondu resmen kargom kayboldu  lenovo uk sitesinden ya da ebay uzerinden alinca hollanda depodan yolluyor. ups benim laptobu kaybetmis ingiltere gumrukte. gecen gun takip kodundan bakinca sehire geldi hatta dagitima bile cikti yaziyordu meger dogru degilmis. indirimi kaldirdiklari icin iptal de etmiyorum bekliyorum cozsunler diye ama alanlarin yorumlarini gordum gercekten cok ovuyolar.

• Sarkaryan kullanıcısına yanıt

Umarım elinize geçmiştir cihaz günler oldu ahahha

• thorbank T kullanıcısına yanıt
    Hocam o özelliklerde Acer Nitro getirtebilirim. 26750 TL

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • syberias kullanıcısına yanıt

geldi hocam tam 30 gun kadar surdu ama sonunda geldi   ups kaybettigini kabul etti lenovo tarafina iade etti sonra tekrar hollanda deposundan kargolanmasini bekledim falan ama degdi bekledigime.

ilk kullanım tecrübeniz nasıl kasa kalitesi vs. performans olarak ?

• acelilctl kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam hp victus aldım i7 12 nesil şimdilik memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thorbank T kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • syberias kullanıcısına yanıt

bekledigimden cok daha iyi cikti, kasasi cok rijit hocam oyle esneme falan yok kaliteli duruyor, yeni oldugu icin heralde fan sesleri cok rahatsiz etmedi. benim icin onemli olan bilek kisminda isinma problemi de olmuyor gayet iyi yani. sadece bi yerde okumustum 2022 olanlarda wifi antenler bilek kismina denk geldigi icin sinyal azaliyormus ama ben henuz oyle bir sorun yasamadim aksine wifi hizi cok iyi bence. performansina zaten yorum yapmaya gerek yok genel olarak begendim ben  

youtubedaki yerli incelemelere falan bakiyorum hala eski kasayi inceliyorlar   bu arada benimki 3070 140w olan versiyon, ram samsung, ssd micron 3400 diye geciyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarkaryan -- 29 Haziran 2022; 16:16:0 >

Hayırlı olsun tekrardan. Evet malesef daha Türkiye pazarına sunulmadı yeni versiyonları. Yakında incelemelerde başlar diye umuyorum.

şaka gibi... almanya mı Türkiye'yi kıskanıyor yoksa tam tersi mi yorum yok ama ben ve pek çok Türk vatandaşı şu an sizi kıskanıyor. ülkede bizi öpmekten beter ediyorlar. hoş şu an fiyat elbette £1140 değil ama şu an bile piyasaya bakınca ve fiyatı £1700 yapınca yine hesaplı... adamların kullandığı ssd bile a plus. yazma hızı on binlerin üzerinde ne demek... şu laptop'ta aradığım tüm özellikler fazlasıyla var ama verecek param yok. çünkü buraya geldiği zaman eminim 40bin+ liradan açacaklar kapıyı. enayi yerine konmak resmen.

bu arada satmayı düşünürseniz (1140 sterline) ve Türkiye'ye gelirseniz satın alabilirim (;

siz deki nasıl bir şans hayretler içindeyim (; hayırlı uğurlu olsun, gözümüz değmesin (;

• 2Nokta.. 2 kullanıcısına yanıt

iyi dilekleriniz icin tesekkurler hocam. malesef bu durum beni de uzuyor ama durumlar ortada.

• Aynı Cihazın 11.nesil intel core i7-11800H işlemcili versiyonu amazonda güzel fiyata satılıyor. 12.nesil teknolojileri kadar geniş bir seçenek sunmasada bu fiyata alınabilir

amazon
    Lenovo Legion 5 Dizüstü Bilgisayar, 17.3" FHD, Intel Core i7-11800H, 16GB RAM, 1TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB, FreeDOS, 82JM0012TX
    https://www.amazon.com.tr/Lenovo-Diz%c3%bcst%c3%bc-Bilgisayar-i7-11800H-82JM0012TX/dp/B09LMNHTYY?ref_=Oct_DLandingS_M_ced55ce0_63&smid=A1UNQM1SR2CHM&tag=technopattr-21
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.