Şimdi Ara

İNTEL 10 NESİL İŞLEMCİ TÜRKİYE FİYATLARI AÇIKLANDI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
651
Cevap
5
Favori
26.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mağazadan alabileceğim bir yer olsa 1 haziran da gideceğim ama iş internete kalınca insan şu ortamda hiç içimden gelmiyor toplamak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinerji güzel tavsiye ederim kendim de çok ürün aldım forumda da çok toplattım

ama şimdi vatana gitsen bu bütçede anca 3700x toplayabilirsin vatan çok pahalı
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    vatanda seçenek de yok zaten, adamların sitesinde toplayamadım, orada hiç toplayamam herhalde, sinerjiye gitsem onlar da depoda diyecek yine elim boş döneceğim, koskoca ülkede gidip çatır çatır istediğim ürünleri getirip birleştirecek bir mağazacı olmaması çok üzücü, virüs de tuz biber oldu bu ortama, hiç oluru kalmıyor

• bişi diyemicegim artık bekleyeceksiniz :/
  • asus b450m-k anakart. Kasa da xigmatek'in önde 3 arkada 1 fanlı, üstte de radyatör/fan yeri olan bir modeli. Gelmesini beklediğim soğutucunun radyatörünü de üst tarafa takacağım.

MSI'ın aşırı voltaj verdiğini uzun süredir ben de okuyordum ama asus için böyle bir yazıya denk gelmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    sonu güzel bitsin de bekleriz, belki 2080 ti ile bitiririz beklemeyi, tr de yaşamanın bir adı da beklemek değil mi bir şeyleri

• oklawa kullanıcısına yanıt
    dostum o kart hurda bak 3 kişi o anakartla senin sorununu yaşadılar hepsine özelden yardımcı oldum iyi anakart degil 3600 ü besleyemiyor ürün sorun 3600 ünüz de degil anakartınız da anakart hurda 3600 ü rahat kullanmanız için o kartla iyi bir hava sogutucu gerekiyor zaten kendi sogutucusu ile gereksiz sorun yaşarsın
  • hadi bakalım 3700x ve 2080ti olurmu olur 2k da
    Baştan beri kaliteli anakart lazım yazıyorsunuz zaten. Sizin yazdığınız duruma direk örnek oldum böylece.

Şimdilik yapacak birşey yok, sıcaklık sorununu halledeceğim, gerisini sonra kontrol ederim. Olmadı anakart değiştiririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    sıvı sogutma ile sorunsuz kullanırsınız ama 3600 ün üstündeki işlemcilere çıkmayın çıkacaksanız intel 11.nesil işlemcilerin muadil ürünlerine bakın çıktıkların da
  • 3700x vs 10600k

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Sıvı soğutmaya 620 lira vermektense anakartı değiştirmen daha hayırlı olur gibime geliyor. 200 liralık hava soğutmalar 3600 için rahatlıkla yeter.

Yeni nesil b550’ler geliyor. Pcie 4.0 destegi de var hem. Bence bunu bir düşün araştır. Kötü vrmlere sahip anakarta çok iyi bir sıvı sogutma takmak sorunlarını halının altına süpürmeye benzeyebilir. Tamam stock hızlarda kullanırsın ama o anakart voltaj problemleri yine yaratabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bende nzxt kraken x62 sıvı soğutma var bu işlemciye sorunsuz şekilde olur mu ? şu an i7 ile kullanıyorum
  • bu fiyatlarla satmaz bunlar intelin burnu sürtünmemiş anlaşılan anca fanboylar alırlar
  • wallahi millet çatır çatır alıyor stoklar dün vardı bügün yok bitmiş
  • az stok girdi sanırım haftaya diğer satıcılara da gelir, almayı düşünüyorum
  • meku kullanıcısına yanıt
    9 haziran stok gelme tarihi diger firmalara zamlı gelmezse alırsınız i9 mu alıcaksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: meku

az stok girdi sanırım haftaya diğer satıcılara da gelir, almayı düşünüyorum
    Hangi modeli almayı düşünüyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.