Şimdi Ara

İntarnetim kesilmeye başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar saat 23:00 gibi intarnetim kesildi bugün ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar Limitsiz katıldım eskiden 8 Mbps'ye kadardı adsl ışığım sürekli yanıp söndü 10 dakika sonra tekrar intarnetim geldi acaba alt yapımı güçsüz bakarmısınız bide benim telefon hattı pirizinden splinter kutusuna giden kablom 4 veyatda 5 yıllık olabilir o kablodan da kaynaklanmış olabilirmi kablom salon büyüklüğünde uzun yeni kablo almayı düşünüyorum o kablonun tam olarak ismi ne?

İnternet (WAN) Durumu:https://store.donanimhaber.com/38/fe/58/38fe58a3bdaed5a250c1e1c65c523137.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gretna989 -- 6 Haziran 2014; 23:48:34 >

• gretna989 G kullanıcısına yanıt
    cat6 da onu kutudan eve çekmen gerekiyor hat değerlerine gelirsek pek sağlıklı değil çeşke 8 mbitte kalsaydınız 16 ı kaldırmaz hızı 10 mbite çektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BonezCrusher

cat6 da onu kutudan eve çekmen gerekiyor hat değerlerine gelirsek pek sağlıklı değil çeşke 8 mbitte kalsaydınız 16 ı kaldırmaz hızı 10 mbite çektir.

sabah olsun ilk işim aramak zaten geri 8 mbps ye dönebilirim öyle dedi 1-2 ay deneyeyim baktım çok intarnet gidiyor dönerim geri bide internetim ulaşılabilir hız(kb/s) 17000 lerdeydi şimdi 14000 düşmüş sebebi nedir acaba?
  • gretna989 G kullanıcısına yanıt
    Altyapı sıkıntılı snr düştüğü için ulaşılabilir hızda düşer altyapı sıkıntısı var bölgende eğer binada sıkıntı yoksa.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.