Şimdi Ara

İnstagramın zengin çocukları ss li (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
8
Favori
8.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: michael j fox

Para harcamaktan başka amacı olmayan asalaklar.

Para kazanmaktan başka amacı olmayanlardan daha iyi bence.
  • Yutkundum lan
  • Acımadım bastım küfürü
  • Ortadoğu'ya, Arabistan'a bir bakın. İslam dünyasının bir çok ülkesine bakın. Adamlar buna da şükür buna da şükür diye diye ne haldeler?
    Allah diyor ki "Zenginliği istediğime, başarıyı çalışana veririm."
    Tamam zengin doğmadık ama adam gibi çalışalım zengin olalım da demiyoruz nedense. Tamam her şeye şükür, ona sözümüz yok ama her şeyin bi ölçüsü olmalı.
    Batı neden zengin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eli ayağı tutup da hala oturduğu yerden salak salak isyan etmek yeni moda oldu.Ulan adam bütün gün bilgisayar başında pinekliyor hala da konuşuyor.Eğer bir gün sağlık sorunu yaşarsanız(ki inşallah yaşayıpta öğrenirsiniz) o zaman görürüm sizi şimdi ki halinize nasıl da şükrederdiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azman çavuş

quote:

Orijinalden alıntı: ybeedrekk

Zengine bakip isyan edecegine fakire bakip sukret . Simdiye dilenen biri olabilirdin

kendinden daha kötü durumda olan birinin haline bakıp şükredenlerden tiksinmeye başladım...

Aynen aga.Bulmuşlar saçma sapan bir laf söyleyip duruyolar.Yok senden daha kötüleride var, onlara bakıp şükretmen lazım.Bu laflara karnım tok benim.Ya gözünüzü açın yada koyun gibi yaşamaya devam edin
  • Bence buna zengınlık degıl de İŞŞİZLİK denmeli.cok zengın ınsan var ama calısarak kazanır bunlar direk İŞŞİZ...
  •  İnstagramın zengin çocukları ss li

İnstagramın zengin çocukları ss li

İnstagramın zengin çocukları ss li

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boomer347 -- 29 Mart 2013; 20:39:43 >

• quote:

Zengine bakip isyan edecegine fakire bakip sukret . Simdiye dilenen biri olabilirdin

+1!!11!!11!111
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jose_Gökhan

quote:

Orijinalden alıntı: azman çavuş

quote:

kendinden daha kötü durumda olan birinin haline bakıp şükredenlerden tiksinmeye başladım...

Aynen aga.Bulmuşlar saçma sapan bir laf söyleyip duruyolar.Yok senden daha kötüleride var, onlara bakıp şükretmen lazım.Bu laflara karnım tok benim.Ya gözünüzü açın yada koyun gibi yaşamaya devam edin

Ibret almanin koyun gibi yasamakla ne alakasi var

• tuzsuz aşım dertsiz başım....
  • adamlar yasamayi biliyorlar son model arabalar takdir etmek lazim adamlarda sans var biz ise nerden kısıpta aybasını nasi getırcez diye dusunelim

• quote:

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

Benim gözüm tok hacı halime şükürler olsun. Milletin malına bakıp ne iç geçiririm ne arkadasından zengin **çi diye küfrederim ne de isyan ederim. Zenginse zengin beni alakadar etmez. Nazar etme nolur çalış seninde olur diye bir söz vardır.

Aynen dostum çay içer misin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: u9ur10

quote:

Orijinalden alıntı: Sarı Çiyan

Acaba mutlular mı? Asıl mesele o.

çok film izleme hacı :D

Abi alakası yok, herkes kendinden bi üst seviyede olunca mutlu olacağını zannediyor, sokaktaki mendil satan çocuk sana bakıp iç çekiyor. Okula gidebilseydim, benim de bilgisayarım olsaydı mutlu olurdum diye ama aynı durumdaki bizler mutlu olmayı beceremiyoruz, zengin olunca mutlu olacağınıza nasıl bu kadar emin oluyorsunuz ki. Hayattan zevk alamadığı için intihar eden milyonlarca zengin vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

quote:

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

Benim gözüm tok hacı halime şükürler olsun. Milletin malına bakıp ne iç geçiririm ne arkadasından zengin **çi diye küfrederim ne de isyan ederim. Zenginse zengin beni alakadar etmez. Nazar etme nolur çalış seninde olur diye bir söz vardır.

Aynen dostum çay içer misin ?

Şu anda içiyorum zaten.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: u9ur10

quote:

Acaba mutlular mı? Asıl mesele o.

çok film izleme hacı :D

Abi alakası yok, herkes kendinden bi üst seviyede olunca mutlu olacağını zannediyor, sokaktaki mendil satan çocuk sana bakıp iç çekiyor. Okula gidebilseydim, benim de bilgisayarım olsaydı mutlu olurdum diye ama aynı durumdaki bizler mutlu olmayı beceremiyoruz, zengin olunca mutlu olacağınıza nasıl bu kadar emin oluyorsunuz ki. Hayattan zevk alamadığı için intihar eden milyonlarca zengin vardır.

Her parası olan mutlu değil ki . Benim çok param olsa yine mütevazi bir yaşam sürerdim. Bence lüksü çok abartıyorlar , çoook..

• Azıcık aşım kaygısız başım hiçbir zaman fazla parada gözüm olmadı

• Olaya yanlış açıdan bakıyorsunuz bence..Bu resimlerdeki elemanların çoğu velet yaşta ve baba parası içinde yüzüyor..Zengin olmak diyelim ki bir suç ama onların bu konuda seçim şansı yok ki zaten,zengin doğmuşlar zengin ölecekler..Bu kadar paranın içinde ne yapacaklardı gidip maaşlı işe mi gireceklerdi,esnaf veya kobi mi olacaklardı,otobüs alıp 500T hattında mı çalışacaklardı..Bu dediklerimi yapmak senin benim için gurur duyulacak birşey çünkü bizim başka seçeneğimiz yok ama bu veletler doğduklarında muhtemelen para içinde yüzüyorlardı ve şu anda da bunun hakkını veriyorlar..Helal olsun..

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.