Şimdi Ara

Instagram++ jailbreaksiz yüklemek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
5.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen gün gördüm yeni eklenmiş kullanmak isteyenler varsa emus4u yu telefona kurun oradan programı açıp app sekmesinden görebilirsiniz moviebox falanda var çalılıyor kendim yükledim kullanıyorum instagram++ da kullanışlı baya ara sora emus4u yu kontrol etmek lazım yeni uygulamalar ekleniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• güvenilir mi hocam ?
  • Mr.Fork kullanıcısına yanıt
    Emus4u sağlam bi uygulama onda bir sıkıntı yaşamadım inst++ da şimdilik sıkıntı çıkarmadı hocam

• Yuklemiyor bekleniyor yaziyor ios 10.2 beta 4

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • doctrin2 kullanıcısına yanıt
    Bende de bekleniyor dedi sonra yükledi iptal edip tekrar deneyin isterseniz

• Yok hocam yapamadim olmuyor :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • doctrin2 kullanıcısına yanıt
    Bende silip tekrar yükliyim dedim bekleniyorda kaldı sunucularından kaynaklanıyor olabilir birde şu unable to download hatasının çözümünü bilen varsa çok iyi oluca tutuhelper dan uygulama indirmeye çalıştıkca o hatayı alıyorum sürekli baya sinir bozucu

• Peki bu programı nasıl kuruyoruz ?

• zahidow Z kullanıcısına yanıt
    http://iinstaller.net Bu adresten indirebilirsiniz hocam

• ilk yüklediğimde kimin takip ettiğini "seni takip ediyor" olarak gösteriyordu. artık göstermiyor ne yapmak lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkican

http://iinstaller.net Bu adresten indirebilirsiniz hocam

Text hatasi veriyor nasil indirecegimi tam olarak anlatabilirmisin rica etsem
  • raulforever kullanıcısına yanıt
    Bende gözüküyor hocam acaba sürümden dolayımı TuTuHelper dan indirip deneyin isterseniz ben ordan yükledim

• Adorer kullanıcısına yanıt
    Emus4u dan değilde TuTuHelper dan indirin hocam ordan güncellemede alıyor insta

• quote:

Orijinalden alıntı: furkican

Emus4u dan değilde TuTuHelper dan indirin hocam ordan güncellemede alıyor insta

İyi de bu tutuhelper yıllık 10 dolar para istiyor sen nasıl yükledin satın mı aldın ?

• Yüklemek isteyen arkadaşlar safariden açsınlar linkleri ama sorunlar var. Emus dedikleri uygulamaları yüklemiyor tutuhelper ise aylık mı yıllık mı tam bilmiyorum 10 dolar para istiyor. Emusun kaynağı güvenilir değil onaylanmamış ama tutuhelper imzalanmış onaylanmış fakat paralı işte.

• furkican F kullanıcısına yanıt
    TuTuHelper nedir repo mu ?
  • bu tweakler yavaş yavaş jailbreaksiz hale gelmeye başlıyor bende 1-2 uygulama kullanıyorum böyle spotify++ falan
  • TuTuHelper ın sitesine girince sağ üstde Regular kısmı var ordan ücretsiz yükleyebilirsiniz herhangi bir ücret ödemenize gerek yok

• Aynen Spotify++ YouTube++ Instagram++ bunları altif olarak kullanıyorum Snapchat içinde varda engelledikleri için şimdilik çalışmıyor yavaş yavaş jailbreak gerektirmeden ++ uygulamalar çoğalmaya başladı umarım WhatsApp içinde gelir yakında 😀

• Bu tutu uygulamasına profillerden izin veriyoruz da telefona bir zararı oluyor mu güvenlik acisindan fln ?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.