Şimdi Ara

İNSAN OLMANIN BEDELİ OLMALI-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SADECE İŞİMİZE GELDİYİ GİBİ YAŞIYORUZ -ne kadar yaşıyoruz komşusu açken tok yatan bizden deyil hadisine uyuyormuyuz-yoksa komşu açken biz keyifmi alıyoruz-sen açsan kimin umurunda be mi-akrabalarımızı ne zaman hatırlıyoruz-sadece menfaat içinmi yaşıyoruz kendimize yakıştıramadığımızı başkasına nasıl yakıştırıyoruz-

• cok dogru
  • Stellos ben her zaman senı sevmişimdir zaten
    bu güzel konular hep senın o parmaklarından düşer.
    tebrik ederim
    çok haklısn
    ve çok doğru.
  • Çok doğru ama herkezede bunlar düşer ben keşke doğmasaydım diyorum hayat sorumluluğu çok büyük
    1 namaz
    2 oks
    3 öss
    4 işini sevme

hepsini yerine getirmek çok zor namazı hani kılarız tmm da oks yi yapamazsan öss yi yapamazsın büyük ihtimalle kötü bi lise olunca eitimde olmuyo haliyle

öss yi yapamassak ideal bi işimiz olmaz bu nedenle işimizi sevemeyiz istemediğimiz bişeyi zorla yapmak çok kötü birşey ben bunu yaşadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: lev@

Çok doğru ama herkezede bunlar düşer ben keşke doğmasaydım diyorum hayat sorumluluğu çok büyük
    1 namaz
    2 oks
    3 öss
    4 işini sevme

hepsini yerine getirmek çok zor namazı hani kılarız tmm da oks yi yapamazsan öss yi yapamazsın büyük ihtimalle kötü bi lise olunca eitimde olmuyo haliyle

öss yi yapamassak ideal bi işimiz olmaz bu nedenle işimizi sevemeyiz istemediğimiz bişeyi zorla yapmak çok kötü birşey ben bunu yaşadım

kardesım oksyi kazanamayan össyi kazanamaz diye bişi yok kafana takma ben oksyi kazanamadm ama össyi kazandım hemde duz liseden mezun olup hersey sınaw diil kardes

• quote:

Orjinalden alıntı: lev@

Çok doğru ama herkezede bunlar düşer ben keşke doğmasaydım diyorum hayat sorumluluğu çok büyük
    1 namaz
    2 oks
    3 öss
    4 işini sevme

oks de 94net yapıp öss yi kazanamayan adam
    tanıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.