Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

İnsan ne tuhaf bir varlık...

2
Cevap
0
Favori
117
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İnsan ne tuhaf bir varlık...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    Arakdaşlar bana gülmeyin ama ilginç bir insani duyguyu sizinle paylaşacağım. Hani derler insan doyumsuz ve çok ihtiraslı ve haindir gerçekten öyle. Burasını ailem bildiğim için paylaşmak istedim.

Malum ogame oynuyoruz. Biraz evvel bakayım dedim ne olmuş diye. Baktım ki gezegenimin çapı 12.800 km. Bir an ya bu kadar çapı olan gezegen biraz ufak değil mi diye çok samimi şekilde içimden geçti. Sonra beni aldı bir gülme ve hayret ! Beni aldı bir düşünme? Ayrıcza bu doğal düşünce ben de çok ta endişe yarattı, demek dedim ulan bize dünya verseler onda bile kusur bulup daha yok mu deriz?

Yok ya insan çok tehlikeli bir varlık....

|
    |
    *** Düşersin ama kalkarsın, kaçırırsın ama yakalarsın, vazgeçmezsen başarırsın...***

• Binbaşı
    1108 Mesaj
    Nakka koordinatinida versene.
    |
    |
    nakka kesinlikle haklısın..

herşey icin kesın karar veririm ama söz konusu insan olunca kesinligine asla inanmam..kimseye 100 de 100 güvenmem...insanlardan herşeyi beklerim....

insanlar hem gözü aç hem ihtiraslı hemde bir o kadar degişken bir varlıkladır cünki....
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
üniversite
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.