Şimdi Ara

Inşaatçı üssünde yenilik!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • -Karşılıklı savaslarda beraberlik ortadan kalkıyor. Hem yıldız olarak hem yıkım yüzdesi olarak eşit olan savaşlarda savaş süresine bakılacak. Savaşı erken bitirmiş olan bu savaşın galibi olacak.

-Birlik eğitim süreleri ortadan kaldırılıyor. Savas makinesi dahil. Yani savaştan gelmiş olsanız bile ordunuz hazır olacak hızlandırma devredeymis gibi.

-Kışla yukseltmede olsa bile birlik eğitimi devam edebilecek.

-Şimdi diyeceksiniz ki, eğitim süresi yok, savaş makinesi iyileşme süresi yok e peki saat kulesi ne işe yarayacak? Saat kulesinin kullanım süresi ve bekleme süresi artıp, bina yukseltmelerini ve Toplayıcılari hızlandırma odaklı kullanmamız sağlanacak.

-Saat kulesi kullanım süresi 3-11 dakikadan 14-30 dakikaya çıkacak.

-Saat kulesi bekleme süresi 7 saatten 22 saate çıkacak.

-Saat kulesinin bekleme süresini yenilemek için istenilen yeşil taş miktarı azaltılacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• +Saat kulesi iksiri kullanım süresi 30 dakika olarak kalacak her hangi bir değişiklik yok

• Ne zaman gelecek bu yenilik ?

• Net bir tarih yok henüz bahar güncellemesi diyor supercell çokta uzak olacağını düşünüyorum o yüzden. Eğer net bir tarih öğrenirsem haber veririm

• Baktılar kımse yan koye bulasmıyor macburen hareket lazım.
  • Zaten bir güncelleme ana köye geliyorsa sonraki güncelleme inşaatçı üssüne geliyor inşaatçı üssüne gelecek olan bundan sonraki güncellemede yeni inşaatçı binası seviyesi getirirler diye tahmin ediyorum

• zigibanda kullanıcısına yanıt
    Yahu getirmesinler artık yeter da, ben yeni th 9 a geçtim yine yeni köy binası getirmesinler. zaten ana köyde de benduvaari 12 yaptım 12. Seviye duvarlarda indirime gittiler, şans yok

• mr. solucan kullanıcısına yanıt
    Yapar bu supercell yapar her şey beklenir

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.