Şimdi Ara

İninal Kart psnde işe yaramıyor (halloldu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    up
  • frenzy kullanıcısına yanıt
    Ordan da denedim hocam olmuyor malesef. Kasiyerin karta verdigi ismi de bilmiyorum elimde patladi kart sırf plus icin almistim :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paybyme çıkartabilirsin psn ile anlaşmalı ve ücretsiz bir kart kapina kadar geliyor.

• Arkadaşlar güncelleyim konuyu. Günler sonra almayı basardim. İlk gunlerde olmuyordu eninde sonunda anlamadigim bi sekilde oldu. Ps3 takiliydi ondan denedim satın aldi hic umudum yoktu havalara uctum. İlk gunler karti kabul etmiyordu. Yapamayan arkadaslar bir de birkac gun bekleyip denesin

• Overlord15 kullanıcısına yanıt
    iyi hayırlı olsun

benim aklım bu isim olayına takıldı!şimdi siz ptt de ismimi söylemedim dediniz yukarıda,isim kısmına ne yazdınız?yoksa sitelerinden mi belirliyoruz ismimizi nasıl oluyor ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overlord15

Arkadaşlar güncelleyim konuyu. Günler sonra almayı basardim. İlk gunlerde olmuyordu eninde sonunda anlamadigim bi sekilde oldu. Ps3 takiliydi ondan denedim satın aldi hic umudum yoktu havalara uctum. İlk gunler karti kabul etmiyordu. Yapamayan arkadaslar bir de birkac gun bekleyip denesin

Gözün aydın. Başlığı değiştir o zaman.
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    hocam pttde isim sormuyorlar. kart ücretini verip çıkıyorsun. sonra kartı aktif hale getirmek için ininalın sitesine üye olmak gerekiyor. oraya üye olurken isim kısmı var sadece. yani sadece ininalın sitesine üye olurken ismimizle oluyoruz
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.