Şimdi Ara

İninal Kart - Netflix, Spotify dahil Dijital Harcamalara %50 Kampanyası + Kombosu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
4
Favori
5.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sırf bu kampanya yüzünden ben de kart aldım ama bunların ipi ile kuyuya inilmezmiş. Yazıklar olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elinde kampanyanın ilk halinin ekran görüntüsü olan var mı? Hakem heyetine başvuracağım. Herkes başvursun lütfen.

• ininal en verimli zamaninda bile pismanlikti, simdi tovbelik olmus haha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayda max 10 TL indirim yapıyormuş. O da olmayı versin canım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neonoktabir -- 11 Ekim 2019; 13:13:27 >
  • herkes saydırmış bişeyler ama kampanyanın bitmesini tek taraflı olarak değerlendirmeyin. markanın zaten böyle bir hakkı var istediği zaman değişiklik yapabilir. bugün bir daha kullanmayacağım diyen bir çok kişi yarın İninal'ın yaptığı sağlam bir kampanya da yeniden kullanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonbet

herkes saydırmış bişeyler ama kampanyanın bitmesini tek taraflı olarak değerlendirmeyin. markanın zaten böyle bir hakkı var istediği zaman değişiklik yapabilir. bugün bir daha kullanmayacağım diyen bir çok kişi yarın İninal'ın yaptığı sağlam bir kampanya da yeniden kullanır
    Oraya kampanyayı kafama göre iptal ederim falan yazmakla böyle bir hakka sahip olmuş olunmuyor. Sen hakkını aramazsan semer vuran çok olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonbet

herkes saydırmış bişeyler ama kampanyanın bitmesini tek taraflı olarak değerlendirmeyin. markanın zaten böyle bir hakkı var istediği zaman değişiklik yapabilir. bugün bir daha kullanmayacağım diyen bir çok kişi yarın İninal'ın yaptığı sağlam bir kampanya da yeniden kullanır
    şikayetvar. com da para atma ama gelmemesi transfer isleminpara kayiplara karismasi, bankamatikce. cekildi gorunup para gelmemesi, urun alip alinanlarda gorunmesini mesela ben bilmiyordum ben kamp. yayi biliyordum 3 ay surecek dendi ok 10 gun sonra bitirdiler müşteri hizmetleri ni aradim o da ilk 200 kisi icin gecerli dedi. bende sitesine girdim sahtekarlar ilk 2000 icin gecerli yaziyordu koskoca inanal sirketinin kac bin kullanicisi vardir beynim 2 bin kisinin 500 defa coktan dolacagini basiyor o yüzden hic kart almazdim oyle birsey yazmadiklari icin kart almistim. Bu para atma gelmeme sikintilarini sonradan ogrenince muhattapta bulamiyorlar adamlar o yüzden asla girmem daha bu işe. normal markettede harcayabilirdim icinde bulunan 56tl mi ama 50tl de 1.6 krs fazladan alsada para. olarak cektim. icinde. 0.39 krs kaldi markete gidince onu dahi cektircem kasiyere

• Herkesi başvurmaya davet ediyorum.

İninal Kart - Netflix, Spotify dahil Dijital Harcamalara %50 Kampanyası + Kombosu
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.