Şimdi Ara

ingiltereden iphone 4 update

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ingiltereden iphone 4 aldim sorunsuz kullaniorum fakat itunes'a bagladimda 4.0.2 update yapin dio bende hep iptal ediorum.. tel unlock olmadan sorunsuz actim kartimi taktim pasaporta islettim kullanmaya basladim update edebilirmiyim sorunsuz bi sekilde yoksa update ettigimde bi sorunla karsilacaskmiyim??? forumda bircok baslik okduum ama bununla ilgili bisi bulamadim... Tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeck34 -- 24 Ağustos 2010; 22:44:54 >

• jailbreak yapamassın diye biliyorum
  • zaten jailbreak yapmadan kullandim telefonu, 4.0.2 yapinca jailbreak mi olcak???
  • Unlock çıkmadı daha, hiç bulaşma , üzülürsün
  • Hayır 4.0.2 ye yükseltmeyin yoksa jb li kullanamazsınız 4.0.1 ise jb yapıp özgürce kullanın
  • ingilteredeki iphonelarda jb ve unlock islemi yok die biliorum bende zaten kutudan cikaridigim gibi kullandim hicbi sekilde jb unlock yapmadim.... 4.0.2 olunca yapmam mi gerekicek???
  • senin telefonun simfree yani hiçbir zaman unlock gerektirmeyecek fakat uygulamaları istediğin gibi yüklemen için jailbreak yapman gerekecek 4.0.2 nin jailbreaki henüz çıkmadı.o yüsdn güncelleme yapmayıp 4.0.1 de jailbreakin keyfini istediğin gibi çıkartabilirsin

have a fun
  • Jb işlemi istediğin programı yüklemek için olan bi işlem.Senin telefonun dediğin gibi unlock olarak gelmiş zaten ama 4.0.2 yüklersen jb yaptıysan bile sıfırlanır ve yeniden jb yapman gerekirki 4.0.2 için jb henüz mevcut değil.Bu arada sen jb yapmadan nasıl kullanıyorsun normal şekildemi yani istediğin programı yükleyebiliyormusun apple ın olmayanlarıda?
  • yok sadece apple store kullaniorum... jb yapip cydia mi yuklicem???
  • Diğer programlarıda kullanmak istiyorsan Jb yap tabi onu forumda bulabilirsin ama 4.0.2 yaparsan jb yapamassın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.