Şimdi Ara

İngiltere Premier League Takip Konusu (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.247
Cevap
27
Favori
87.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Tottenham şampiyon olacak bence

Tottenham bu sezon iç saha maçlarını Wembley'de oynuyor.Yeni stad yapılıyor.
  • Huddersfield çok çok iddialı takımmış bomba gibi girdiler sezona.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Beşiktaş da o kadar maçını elin stadında oynadı ama taş gibiydi. Stad bitince dünyanın sayılı takımı oldular.

Tottenham o ulu takımı örnek alırsa elit hale gelir.

• quote:

quote:

quote:

Beşiktaş da o kadar maçını elin stadında oynadı ama taş gibiydi. Stad bitince dünyanın sayılı takımı oldular.

Leicester ile yarışırken yapmalıydı bu sezon zor artık
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Leicester ile yarışırken yapmalıydı bu sezon zor artık

Ben inanıyorum. Bir sürpriz daha olacak ve bunu Tottenhan yapacak.

• Kane direk

Ne maç oluyor be kemik sesleri gelmeye başladı.

• Şans bugün Totnımın yanında degil

• Tottenham tek kale hakedende tot ama golü atıp tabelede avantajlı duruma gelmedikçe elde var sıfır.
  • Defans yapamazsan premier ligde şampiyon olamazsın.Defans+Hücum ki öncelikle defans kısmın çok güçlü olmalı olmazsa daha yıllar boyu şampiyon olamazsın.

3 golün 3 üde chelseaden istediğin kadar atak oyna kazanan Chelsea oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 20 Ağustos 2017; 19:55:56 >
  • Ne güzel 1-1 bitecekti yazık oldu. Chelsea şimdi bu galibiyetle moral kazanıp daha dirençli hale gelir. Rose ve Walker'ın olmayışı baya güç kaybettirmiş. Trippier ve Davies pek işe yaramıyor. Dembele müthiş adam orta sahayı hem defansta hem hücumda tek başına çeviriyor yanında wanyama etkisiz eleman olarak kalıyor. Oraya daha efektif bir 8 numara şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 20 Ağustos 2017; 19:59:55 >
  • Maçın adamı 2 golle Marcos Alonso

İngiltere Premier League Takip Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 21 Ağustos 2017; 2:29:30 >

• Geçen senenin en çok gol atan ve en az gol yiyen takmına mı söylüyorsun bunları? Bugün çok hata yapıldı ama bunu sezon başı olmasına bağlıyorum. Defans yapmayı bilmeyen takım demek ağır laf olur. Ligin chelsea yle birlikte en iyi defansına sahip takım tottenham. Gene de şunu farkettim takım güçlendikçe özellikle eric dier ın defoları ortaya çıkıyor davinson sanchez tam isabet transfr oldu bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tottenham yıllardır böyle sempatik üretken oynayan takım bu takımda kimler kimler oynamadı ben yakın takipteyken bale siqurddson, modric vardı hatta yanlarında oyuncular vardı bak unuttum şuanda hep alt lig veya daha düşük kademede oynayanlar vardı tottenham yıllardan beri ay iyi güzel hoş futbol oynuyorlar ama sonuç bu en son ne zaman bir kupa aldı tottenham hatırlamıyorum kaç yıl oldu galiba 4-5 yıl oldu yada daha fazla yani ele geçen bir şey yok. O zamanlar bale modric vardı şuan kane alli eriksen ama gene aynı sonuç
  • İngiltere Premier League Takip Konusu

• Hakemler cok kotu basladi sezona

• Wayne Rooney, 260 gollü Alan Shearer'ın ardından Premier League'de 200 gol barajını aşan ilk oyuncu oldu.

• İngiltere Premier League Takip Konusu
  • Pickford'ın ayağı çok iyi bir çok orta sahanın atamayacağı pasları atıyor. Jagielka dünyanın en underrated harika stoperlerinden biri.
  • Haftaya Chelsea'de yenemeyecek Everton'u

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 22 Ağustos 2017; 0:12:21 >
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.