Şimdi Ara

İngiltere'de Bisiklet Sürerken [Videolu] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: McCarty

quote:

Orijinalden alıntı: y u do dis

quote:

Orijinalden alıntı: WESTEN

ingilterenin dümdüz yolunda 200 km basılır gel burda 20 km yap bayırlı da gör

Hele yokuşlar adamın iflahını keser , bacaklarına kas spazmı sokar.

yokus filan olsa yine iyi şeyler... yollardaki cam kırıkları , mazgallar , sürekli arabaların tacizleri , vurdum duymaz insanların etkisi daha fazla...

bu akşam mesela bisiklet sürüyoruz yokuş tırmanıyoruz hızlı şekilde, yanımızdan geçen araba'dan biri kafasını dışarı çıkardı "bassss bassss bassss" diye yırtınarak bagırıyor

Bahane hep bunlar.
    Ben de İstanbul'da bisiklet sürüyorum

• quote:

quote:

quote:

yokus filan olsa yine iyi şeyler... yollardaki cam kırıkları , mazgallar , sürekli arabaların tacizleri , vurdum duymaz insanların etkisi daha fazla...

bu akşam mesela bisiklet sürüyoruz yokuş tırmanıyoruz hızlı şekilde, yanımızdan geçen araba'dan biri kafasını dışarı çıkardı "bassss bassss bassss" diye yırtınarak bagırıyor

Hahhaha güldüm akşam akşam at yarışı gibi canlandırdım bir an
    Duyarsız insan çok fazla

• en başka hareket çekiyorlar sandım, meğerse yolda çukur varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

quote:

quote:

quote:

Bahane hep bunlar.

bahanesinden söylemedim zaten. Türkiyede bisiklet kullanım yurtdışına göre daha zor etkenleri mevcut.

Siz yurt dışında da kullanmışsınız. orada mı daha çok zevk alıyorsunuz yoksa istanbulda sürerken mi ?

• istambulda bisiklet sürmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

istambulda bisiklet sürmek

Dilbilgisinde "n" ve "b" benzeşmesi var , tamam . Ama yazılışta değil okunuşta uygulanır. Örnek : çenber , penbe bunlar zamanla çember ve pembe olmuş olabilirler. Ama İstanbul özel isim yani doğru olanı İstambul yazman değil.

1-2 kez daha denk geldim o yüzden yazıyım dedim.

Böyle çok bilmiş gibi oldu ama sadece uyarmak istedim.

Not: Bu mesajımdaki dilbilgisi hatalarını bulup soylecek olanlar alıntı yapıp boşuna rahatsız etmesin .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

quote:

quote:

quote:

Bahane hep bunlar.

bahanesinden söylemedim zaten. Türkiyede bisiklet kullanım yurtdışına göre daha zor etkenleri mevcut.

Siz yurt dışında da kullanmışsınız. orada mı daha çok zevk alıyorsunuz yoksa istanbulda sürerken mi ?

Genel bahane o diye yazdım. Senin bahanen diye değil.

Yurtdışında çok daha fazla zevk aldım. Ama bunun en büyük nedeni, çıktığımız grupların çok daha kalabalık "elit" olmasıydı. İstanbul'da bu sabah 5 kişiyi zor topladık mesela. O 5 kişide de herkes farklı telden çalıyor. Polonyada 30-40 kişi çıkıyorduk, hem de haftaiçi. Haftasonları ana-baba günü oluyordu.
    Benim çıktığım gruplardan biri mesela. Ben de varım videoda. Toplanıyor mu bu seviyede, bu kalitede grup İstanbulda?

Mesela şu video, yine benim çektiğim;

Türkiye'de bu düzende süren grup var mı?

Bana İngiltere'de de yolda laf attılar, Polonya'da da. İkisinde de kamyon sıkıştırdı. İkisinde de umursamayan arabalar oldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Real RocknRolla -- 16 Kasım 2014; 23:26:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: komodoejderi

quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

istambulda bisiklet sürmek

Dilbilgisinde "n" ve "b" benzeşmesi var , tamam . Ama yazılışta değil okunuşta uygulanır. Örnek : çenber , penbe bunlar zamanla çember ve pembe olmuş olabilirler. Ama İstanbul özel isim yani doğru olanı İstambul yazman değil.

1-2 kez daha denk geldim o yüzden yazıyım dedim.

Böyle çok bilmiş gibi oldu ama sadece uyarmak istedim.

Not: Bu mesajımdaki dilbilgisi hatalarını bulup soylecek olanlar alıntı yapıp boşuna rahatsız etmesin .

yo ben kaslıtlı olarak İSTAMBUL yazıyorum

• selam gökhan bey

turlara çıkıyor musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: escober12

selam gökhan bey

turlara çıkıyor musunuz

Kamplı turlara eskiden çıkıyordum. Fakat sattım tur bisikletimi.
    Şu an sadece yol bisikletiyle günlük sürüşlere çıkıyorum.

Geçenlerde bi Uludağ - Kartepe yaptım 2 günlük. 2 günde 2 zirve, arada konaklama şeklinde. Onun dışında yok tur hiç.
  • Oyunun adı ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeilArmstrong

Oyunun adı ne ?

Move Your Fat Ass From Couch & Get A Life 3
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.