Şimdi Ara

ingilizceye başlamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sıfırdan başlamak istiyorm. çeşitli kitaplar var. alıp kullandığınız memnun kaldığınız tavsiye ettiğiniz kitaplar varmı ?

• Ben şimdilik Fono'nun setiyle ilerliyorum. Sıfırdan başlamak için ideal bence. Bi'de Yılmaz Hasdemir'in Yeni Başlayanlar İçin İngilizce'si var. O da sıfırdan başlayanlar için ideal. Ben ikisinden de memnunum şimdilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalperest44

Ben şimdilik Fono'nun setiyle ilerliyorum. Sıfırdan başlamak için ideal bence. Bi'de Yılmaz Hasdemir'in Yeni Başlayanlar İçin İngilizce'si var. O da sıfırdan başlayanlar için ideal. Ben ikisinden de memnunum şimdilik.

maddi açıdanda kısıtlıyım. fono biraz pahalı kaçabilir. Yılmaz Hasdemirin kitabını alabilirim
  • hasmibaba H kullanıcısına yanıt
    Evet Fono biraz pahalı. Diğer kitap 35 TL civarı... Şu konuya da göz at istersen.

https://forum.donanimhaber.com/m_120127902/tm.htm
  • Hocam önce bi kursa gidip mevzu neymiş çözmen gerekiyor. Kendi başına çalışırsan bi noktada sıkılabilirsin.
  • İmzamdaki konudan çalışabilirsin.
    Kaynaklar ücretsiz
  • benimde bi arkadaşım sıfır ingilizceyle wall street'e gitmişti ve ingilizce adını bile söylemiyordu 2ayda intermediate seviyesine geldi ve kendisi çok çalıştı çok çaba gösterdi. Daha sonra bütçesi fazla yeterli olmadığı için istanbul lisan merkezini tercih etti ve keşke daha önce burda başlasaymışım dedi. Orayı çok daha sevdi amerikalı hocalar felan varmış ve çok ilgiliymişler. Bilmiyorum karar senin kararın bi kursa gitmeden önce yinede iyice bi araştır derim ama benim tavsiyem ilm yada wall street
  • Bende rat.planet hocamızın açtığı konuları takip etmeni öneririm,faydalı dersler var.(Özellikle Look Ahead'a bayıldım.)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.