Şimdi Ara

İngilizce kursunun yaptığı terbiyesizlik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar haziran ayında 2 kur yazıldım haziranın 20’sinden ağustosun başına kadar sürdü ilk kurum ve gayet iyi geçti dolu dolu bitirdik.Sınıf 8 kişiydi iki farklı hoca girerdi türk hoca dil bilgisine yabancı hoca ise speaking derslerine girerdi haftada 4 gün 4 saat şeklindeydi dersler.

Buraya kadar bir problem yok b1 seviyesi diğer kura geçtik ama hocalar geçmeniz için sınav ortalamalarınızın 70 üzeri olması gerektiğini söylediler benim ortalamam 70 üzeriydi ama diğer 2 kızın seviyesi düşüktü ona rağmen diğer kurda yani bir üst b1 seviyesine bunları geçirdiler ve gerçekten bu iki kız b1 seviyesine göre değillerdi yani boşa zamanımız gidiyordu sınıf ise en fazla 10 kişi olur denildi ama 13 kişiydik.Üstüne üstlük müdür ilk günler sınıfa gelip bizim sınıftaki bir kızın arkadaşı varmış onu alsam sizin için sorun olur mu dedi o esnada çoğu kişi zaten tepki gösterdi sınıfa alınmadı o kız.Daha sonra 1 hafta geçti verim alamadığımızı söyledik sınıfın kalabalıklığından ve derslerin hızlı işlenmesinden şikayetçiydik fakat müdür sınıfı ikiye bölemeyeceğimi pandemi olmasa 15 kişilikti sınıflar deyip üste çıktı biz de o esnada 15 kişi olsaydı gelmezdik zaten dedik. Zaten bir Türk hoca almışlar inanın ki çok vasat ve bu hoca denilen kişi speakinge giriyordu yabancı hoca ise dil bilgisine giriyordu

zaten dersleri hızlı hızlı işlemeleri sırf bitirmek için, geçen iki ders gitmedim 10 sayfa geçmişler resmen saçmalık üstüne saçmalık 2 sınav olduk 2 haftadır notumuzu okuyan yok

bugün ödemem var ve son taksitim sizce neler önerirsiniz son taksiti ödemezsem neler olur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sözleşme ne durumda? 10 kişi mevzusu ve not ortalaması durumu sözleşmede var mı? Bunlar varsa örgütlenip bir şeyler yapılabilir belki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 seneye dil kursu açıyorum o zaman gelirsin benim kursa. 😄
    Geçmiş olsun hocam, tez zamanda iyi olur durumların.
    Şahsen British Time, American culture gibi kurumların resmilikleri sıfır oraya giden öğrencilerin çoğu düzgün öğrenemiyor, ekleyeyim şuraya.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hatayı zaten kursa giderek yapmışsın ama bundan habersiz olduğun için yapacak bir şey yok. Kursların %90'ının amacı öğrencilerden parayı götürüp, yeni mezun ya da işi bilmeyen öğretmenlere de üç beş kuruş verip zengin olmak.

Ya kendin öğreneceksin ya da iyi birinden öğreneceksin. Başka yolu yok.

Kursun istediği ücrete bire bir ders versem millet mırın kırın eder ama reklam yapmış kurslara para saçıyorlar genelde. Yanlış anlama lafım sana değil, gene olarak durum böyle maalesef...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.